Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Spor > Futbol Genel > Fenerbahçe & Galatasaray
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Antudan bir ilk
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Antudan bir ilk

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Antudan bir ilk
    Gönderim Zamanı: 19-11-2006 Saat 20:14

Antu.com olarak dünyada bir ilki gerçekleştirerek binlerce Taraftarımızı Antu.com söyleşi köşesi aracılığıyla futbol takımımızla bir araya getirdik. Beşiktaş maçı öncesi futbol takımımızın Samandıra kampına giren Antu.com ekibi futbolcularımız ile taraftarlarımızın yaptığı söyleşiyi sitemize taşıdı. Taraftarlarımızın sorularını içtenlikle yanıtlayan futbolcularımız taraftarlarımıza Beşiktaş maçı için kenetlendiklerini, bu maçı mutlaka kazanacaklarını söyledi. Söyleşiye futbolcularımızdan Volkan, Can Arat, Önder Turacı, Appiah, Aurelio, Tuncay, Kezman ve Alex ile Futbol Takımımızın İdari Menajeri Volkan Ballı katılarak taraftarlarımızın sorularını yanıtladı.

18.11.06 18:07 Admin Değerli üyelerimiz
18.11.06 18:08 Admin Takımımız şu sıralar Beşiktaş maçı öncesi son antrenmanını basına kapalı olarak yapıyor....Antrenmandan sonra futbolcularımızla bu sayfalarda birlikte olacağız..Bizden ayrılmayın.
18.11.06 18:47 Admin Takımımızın antrenmanı sona erdi. Futbolcularımız kısa bir süre sonra bizlerle birlikte olacak. Bizden ayrılmayın
18.11.06 19:15 Soru Sabri Sevgili Volkan çok genç yaşta FB nin kalesine geçtin. Ve yarınki maçta yine kaledesin. FBde daha ne kadar kalacaksin. ilerisi için planlarin neler.
18.11.06 19:16 Volkan Planlar bitmez çok büyük hedeflerim var bu hedeflere ulaşmak içinde elimden gelen gayreti gösteriyorum ama şu an için en önemli şey Fenerbahçe
18.11.06 19:17 Soru Ersin Volkan yarinki macta sana cok guveniyoruz her macta oldugu gibi. Yarin seyircimiz nasil olmali?
18.11.06 19:19 Volkan Sizler nasıl olunması gerektiğini biliyorsunuz. Her zamanki gibi takımı destekleyen 90 dakika boyunca susmayan bir taraftar bize büyük güç veriyor.
18.11.06 19:19 Soru Volkan Adaş. Her zaman senin arkandayız sana güveniyoruz. Yarın Beşiktaşı yenme sözü veriyormusunuz? Yarinki maç nasil geçer? Takimda son durum nedir?
18.11.06 19:20 Volkan Yarınki maçta elimzden gelen herşeyi yapacağız. Kaybetmeyi kimse düşünmüyor. 90 dakika sonunda da gülen taraf biz olacağız.
18.11.06 19:24 Soru SeLo1907 (Volkan) Yarın Bizi Mutluluktan Ağlatın Baska Bişi istemiyorum boğazımız patlayana kadar sizlere destek verices sizde gereğini yapın hatasız oynayın yüreğinizle oynayın geçen seneki hakkımız için oynayın 17
18.11.06 19:22 Soru Cüneyt Volkan Bu taraftar hep arkanda. Seni Seviyoruz ve o Altın Ellerine güveniyoruz..
18.11.06 19:24 Volkan Güveninize çok teşekkür ederim. Sizlerin bu güvenini boşa çıkarmamak için elimden gelen herşeyi yapacağım.
18.11.06 19:25 Soru Metin Can sen cok genc ama gelecek vaat eden bir futbolcusun sana guveniyoruz. takimin havasini nasil yarin icin?
18.11.06 19:27 Can Arat Takımın havası her zaman olduğu gibi iyi durumda. Biz yarın nasıl bir mücadele vereceğimizin bilincindeyiz ve kimsenin şüqhesi olmasın ki Fenerbahçe formasını giyen bütün futbolcular yarın sahada sarı-lacivert formanın hakkını verecektir.
18.11.06 19:28 Soru Bahadir Can....Besiktas maçina nasil konsantre oldunuz? Nasıl hazırlandınız? Yarin sizi neler bekliyor?
18.11.06 19:29 Soru Mehmet Yarinki mac alalade bir Besiktas maci degil. Bunun bilincinde oldugunuzu tahmin ediyoruz. Bu mac camiave bizler icin cok oenmli bunu luften aranizdan konusun..
18.11.06 19:30 Can Arat Derbi maçın havası herzaman farklı olur. Beşiktaşın şu anki durumu bizi ilgilendirmiyor. Onların bütün ümide bizim maça bağlı. Bunun bilincindeyiz. Zor maç olacak ama şampiyonluk yolunda kazanması gereken takım biziz ve bunu başaracağız.
18.11.06 19:33 Can Arat Bu maç hepimiz için çok önemli ve herkes bunun öneminin farkında. Hazırlık ve motivasyon için herşeyi yapıyoruz.
18.11.06 19:35 Soru Burak Can nasil bir mac bekliyorsun? Sonuc ne olur?
18.11.06 19:39 Can Arat Biraz önce söylediğim gibi zor bir maç olacak ama kazanan taraf biz olacağız.
18.11.06 19:39 Soru aydincengiz isteğim ayaklarınız basmadık çim bırakmasın yüreğinizden bir parça hırs eksik olmasın maç sonucu fenerbahçenin oynadığı futbol harici bir şey konuşulmasın...Bu taraftar sizi bağrına bastı siz de bizi utandırmayın...
18.11.06 19:42 Can Arat Biz zaten skordan önce taraftarımızı ve başkanımız mutlu edecek futbol oynamak istiyoruz. Zaten sahada basmadık yer bırakmazsak bu maçı kazanmamız için bir neden yok.
18.11.06 19:42 Soru Serkan Can performansını çok iyi yükselten bir oyuncusun kadrodaki yerini korumak için buna devam etmelisin yarın bizlerden istediğin özel birşey varmı ?
18.11.06 19:45 Can Arat Fenerbahçe formasıyla mücadele eden bütün futbolcular o kutsal formayı sırtından çıkarmamak için performansını yükseltmelidir. Ben de bu kutsal formayı giymek için elimden geleni yapacağım. taraftarımız için söylenecek fazla bir şey yok çünkü taraftarımız bütün Türkiyeye taraftarın nasıl olması gerektiğini gösteriyor.
18.11.06 19:46 Soru ömer altun yenip yenmemeniz çok önemli değil çubuklu formanın ruhuyla savaşcağınıza söz verirmisiniz?
18.11.06 19:47 Can Arat Bizzaten her maç sahaya bu sözü vererek çıkıyoruz. Bu formanın herkese nasip olmadığını da biliyoruz. Bunun bilincindeyiz.
18.11.06 19:47 Antu Sayin uyelerimiz futbolcularimiz G.Saray macinin ilk yarisini seyretti.. Soylesimizi izlemeye devam edin
18.11.06 19:49 soru ilker Tumer..Beşiktaş forması giyerken Saracoğlunda Fenerbahçeye son 5 yılda üstünlük sağladılar. Bu maçlara hangi hava içinde çıkıyorlardı? Bu kez Fener formasıyla Saracoğluna hangi duygular içinde çıkacak?
18.11.06 19:51 Tümer 5 senelik sürede hep çıkış noktası olarak görülen maçlara denk geldi. Şu anki Beşiktaşla konum olarak hemen hemen aynı ama bir eksikleri var benim kanaatimce mevcut kadroda 5 senelik sürede gelen geleneği sürdürecek yetenekte oyuncuları yok. Ben çok zor maç olacağı kanaatinde değilim. En ufak bir endişem yok kötü bir sonuca dair.ğı kanaatinde değilim. Bizim için önemli olan sadece sahada sakin olabilmek. kötü bir sonç olacağına dair en ufak bir endişem yok.
18.11.06 19:54 Soru Tuğberk Yarın akşam attığımız her golden sonra topu kaleden çıkartıp santraya götür olur mu..?
18.11.06 19:55 Tümer Tamam bunu yapacağım. Özellikle dikkate alacağım ve çok keyifli olacak.
18.11.06 19:55 Soru murat tümer bu maç senin için ayrı bir öneme sahip yani yıllarca formasını giydiğin bir takıma karşı oynayacaksın kısacası bir onur maçı niteliğinde bu konu hakkında ne söyleyeceksin
18.11.06 19:57 Tümer Transfer dönemi biraz sıkıntılı geçti. Yaşadıklarımı bir ben bir ailem bilir. Ama onur bence sadece kazanarak elde edilir. Yarın akşamki galibiyetten sonra bu zamana kadar susan Tümerin cevabını herkes görecek.
18.11.06 19:58 soru Batuhan Yarın kanının son damlasına kadar savaşmanı istiyoruz. Eğer bunu yapabilir BJK ağlarına bir de gol bırakırsan bu taraftarın gönlünde taht kuracaksın. Bu konuda kendine güveniyor musun? bizlerden ne bekliyorsun?
18.11.06 20:00 Tümer Bu zamana kadar bana gösterilen destek için herkese teşekkürler. Ama yarın bu desteğin maksimumunu istiyorum. Gol önemli ama benim için önemli olan yarınki maçı galip bitirebilmek. Bunun için bütün enerjimi saharda harcayacağımın sözünü verebilirim.
18.11.06 20:01 soru Can Gecen sene ittifak icinde olan GJK takimlarindan birine gereken cevabi mucadele gucunuz ile vermeniz bizim icin skordan daha onemli.Bunu lutfen tum arkaslarinla paylasirmisin? Yarin nasil bir mac bekliyorsun?
18.11.06 20:03 Tümer Maç için az önce de dediğim gibi çok zor olacağını düşünmüyorum. Sadece yeteneklerimizi sergilememiz yeterli. İstediğimizi almamız için yeterli. İttifak için söylediklerini arkadaşlarıma ileteceğim.
18.11.06 20:04 Soru Selo1907 üniversite öğrencisiyim fotokopi paramı bilete verdim o gün o stadda olcam ailemle kavga ettim ptesi sabahı istanbuldan dönüp sınavda olcam bunları bilin lütfen ve çubuklunun asaletiyle oynayın sözmü?
18.11.06 20:05 Tümer Bunun sözünü verebilirim. Umarım dönüş yolculuğun yüzünde gülümsemeyle olur.
18.11.06 20:06 soru Cem Kaptanoglu Biz bu formayı doğduğumuzda giydik Çocuktuk büyüdük çocuğumuza kardeşlerimize aşıladık Bu formayı üzerimizden hiç çıkarmadık ve çıkarmayacağız Sizler profesyonelsiniz başka formalarda giyebilirsiniz ama bu forma bizim üzerimizden hiç çıkmayacak..Şimdi sizden bir isteğimiz var Lütfen kendinizi bizim yerimize koyun önümüzdeki beş önemli finali sanki bu formayı ömür boyu taşıyacakmışcasına bizler için giyinBu maçlara çıktığınızda tribünlere dönün ve bakın gözlerimize bakın
18.11.06 20:07 Soru gfb_burak tümerrrrrrrrr Bizim için Tümer bizim için..Sana sonsuz güveniyoruz.Ve bu güveni boşa çıkarmicana eminiz.
18.11.06 20:07 Soru Serdar Tümer kartalın kanadını kır
18.11.06 20:08 Tümer Gösterdiğiniz güven için hepinize teşekkürederim.
18.11.06 20:10 Antu Sayin uyelerimiz...5 dakika ara veriyoruz..
18.11.06 20:14 Antu Appiah yanimizda su anda..
18.11.06 20:16 soru Osman Dear Appiah...Match against Besiktas is more important than any other match..we want you to play your best...what do you think of the match?
18.11.06 20:17 Appiah Zor bir maç olacak fakat biz sarı-lacivert için yarın ölmeye hazırız ve kazanacağız.
18.11.06 20:18 soru Berke Appiah..if you score tomorrow you will once more be the king of our heart...how is the atmosphere over there?
18.11.06 20:19 Appiah Atmosfer iyi bütün futbolcular yarını bekliyorlar. Takımın tek düşüncesi Yarın galibiyet icin ölürüz yarın tabi ki gol atmak isterim ama takımın galibiyeti önemli. Beşiktaşa gol atarsam tabi ki mutlu olurum.
18.11.06 20:19 Soru Yalçın Appiah Beşiktaş a gol atmanı ve ellerini kulaklarının arkasına götürdüğün gol sevincini yapmanı istiyoruz? Bu sevincin anlamı nedir?
18.11.06 20:20 soru Yasar Yarinki macta mucadeleden daha onemli olan senin ve takimin mucadele gucu. skor ne olursa olsun terinin son damlasina kadar savasin lutfen..
18.11.06 20:22 Appiah Bu işaretin anlamı anlıyor musun? Hayır anlamıyorsun. demektir. Ben bu işareti zaten her golden sonra yapıyorum. Bunu taratarların sevdiğini de biliyorum. Gol attığımda taraftarlar aklıma geliyor ve yapıyorum.
18.11.06 20:24 Appiah Yarınki maç bir derbi maçı ve bu yüzden yarın herkes kazanmak isteyecektir. hiç kimse sahada birinden az olarak mücadele etmeyecektir. Önemli olan maçtan çıktıktan sonra formanızı çıkarıp sıktığınızda terin akmasıdır.
18.11.06 20:24 soru Fatih Cinar Appiah su an transfer dedikodularin medyada dolasiyor bu senin performansini etkilermi?umarim etkilemez cünkü sen bize lazimsin
18.11.06 20:29 Appiah Şu anda ben bu maç öncesinde bu tür şeyler konuşmayı doğru bulmuyorum. ama bir sürü şeyler çıkıyor medyara. Gitmek istesem dünya kupasından sonra giderdim. Şu anda buradayım ve Fenerbahçe için elimden geleni yapacağım. Benim performansım bu yazılanlara göre hiçbir şekilde düşmez ya da artmaz. Çünkü 34 maçlık bir maratonda 3-4 maç giyi ya da kötü oynayabilirsiniz. Fakat bunun yazılanlarla hiç bir alakası yoktur. Ben sahada kalbimi veririm.
18.11.06 20:29 Soru Ayhan Appi senin bu kitada da cok sayida sevenin var..Chicago da seni ismiyle sayabilen Ganalilar tanidim..Yarin ki macta gol atmani cok istiyorum..Bu kez gol selaminin Yeni Dunyada yasayan butun Fenerbahceliler ve Ganalilar adina istiyoruz..
18.11.06 20:31 Appiah İnşallah yarınki maçta golümü atarsam aynı şekilde gol sevincimi sizin için yapacağım
18.11.06 20:33 Antu 2 dakika ara veriyoruz..
18.11.06 20:35 Antu Bu arada FenerTV de cekimler yapiyor..Soylesinin perde arkasini daha sonra FenerTV de seyredebilirsiniz..
18.11.06 20:36 Antu İşte Antu.com farkı. Şu an Samandıra tesislerimizde futbolcularımızla birlikteyiz..Futbolcularımız siz taraftarlarımızla buluştuğu için maç öncesi çok mutlular ve moralleri çok yerinde. Tamamen Beşiktaş maçına kenetlenmiş durumdalar.
18.11.06 20:39 Antu Futbolcularımız az sonra sorularınızı yanıtlamaya devam edecek. Antu.com dan ayrılmayın.
18.11.06 20:42 Antu Antu.com dönem dönem siz taraftarlarımızı futbolcularımızla bir araya getirmeye devam edecek..
18.11.06 20:43 Antu Şu an futbolcularımızla yaptığımız söyleşiyi 40 bine yakın ziyaretçimiz takip ediyor...
18.11.06 20:45 Antu Veee su anda yanimizda Aurelio var
18.11.06 20:46 soru Cemal Aurelio...sen takimdaki en eski yabanci eskiden de olsa futbolcusun...bu macin onemini diger yabanci arkadaslarina anlattinmi? Bu macin onemini biliyorlar degilmi?
18.11.06 20:48 Mehmet Aurelio evet konuştum zor bir maç olduğunu en önemli derbilerden biri olduğunu söyledim. Hepsi yarın ki maçın önemini biliyor
18.11.06 20:49 soru Cansen Tuncay bu mac bizim icin cok onemli..ne dusunuyorsun nasil hissediyorsun kendini?
18.11.06 20:49 Soru Ayhan Fenerbahce tarihinde ornek aldigin O nun gibi olmaya calisiyorum dedigin bir futbolcu var mi?
18.11.06 20:50 Tuncay Böyle bir maça çıkacağım için gayet iyi hisksediyorum. Seyirci ne hissediyorsa futbolcu da onu hissediyor. Ben de aynı şeyleri hissediyorum.
18.11.06 20:50 Antu Ayni zamanda Tuncayda yanimizda..
18.11.06 20:51 soru can Kazanırsanız Beşiktaş ile aranızdaki farkın 9a çıkacağını bilmek sizi derbiye daha rahat mı çıkarıyor yoksa daha da mı hırslandırıyor.
18.11.06 20:52 Tuncay Bizim dönemimizin izlediği Oğuz Çetin var. Bizler için her zaman örnek birisi olmuştur.
18.11.06 20:52 Soru Ege Fenerbahçeli Tuncay Tuncay abi seni seviyoruz senden yarın gol değil goller bekliyoruz sensiz bu takım yürümez geldiğin günden beri kalbimize taht kurdun FENERBAHÇEnin gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncularındansın bence
18.11.06 20:53 Tuncay teşekkür ederim. Fenerbahçe formasını giydiğim için kendimi hem mutlu hem de şanslı hissediyorum. O formanın hakkını verebiliyorsam kendimi mutlu hissederim.
18.11.06 20:56 Tuncay Öyle bir düşünceyle sahaya çıkmayacağız. Puan farkını düşünmeden sahada mücadele edeceğiz. Tabii ki derbi maç ama en önemlisi 3 puan
18.11.06 20:56 soru fear42 Tuncay Yarın ki maçın klasik bir Beşiktaş derbisi olmadığını ve geçen sene yapılanları unutmadın değil mi..?
18.11.06 20:57 Tuncay Yapılanları unutmadık. Ne gerekiyorsa biz de onu yapacağız sadece bizi destekleyin biz de sahada futbol dersi vereceğiz.
18.11.06 20:58 Soru Helvetica Tuncay lütfen fazla centilmen olma Başkanlarının feneri şampiyon yapmamak için herşeyi yapıcaz demesini asla unutma
18.11.06 20:59 Tuncay Onlar sadece konuşuyorlar.
18.11.06 20:59 soru cetin takimin havasi nasil..taraftara ne mesajiniz var futbolcular olarak. bizler stadi doldurucaz ve muthis destek verecegiz. sizden en cok istedigimiz mucadele etmeniz..
18.11.06 21:01 Tuncay Bizim de seyirciden en çok istediğimiz son ana kadar arkamızda olmaları. Onlar bizle beraber oldukları sürece biz de sahada mücadelemizi vereceğiz.
18.11.06 21:05 Antu simdi de yanimizda Onder var...
18.11.06 21:05 soru duygu Onder seni cok seviyor ve guveniyoruz. Bizler icin skordan onemli olan Hep Destek tam Destek anlayisina mucadele ederek gostermeniz...bunu sizlerden bekliyoruz..kendini nasil hissediyorsun?
18.11.06 21:07 Önder Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Takım olarak iyiyiz ve çok iyi hazırlandık. Sadece bu maç için değil önümüzdeki zor periyot için de hazırız. Hem derbiler hem avrupa kupası maçları için. Tabi ki biz de sahaya çıktığımız zaman mücadele etmeye çıkıyoruz. Mücadele etmeden hiç bi şeyin olamyacağının farkındayız. taraftarlarımız bizi sonuna kadar desteklemeli ne kadar desteklerlerse biz de elimizden geldiği kadar sahada onlara cevap veririz.
18.11.06 21:07 soru erdal yurt disinda yillarca oynadin..en buyuk fark sana gore ne? BJK maci hakkinda ne dusunuyorsun? Taraftardan ne bkliyorsun yarin?
18.11.06 21:09 Önder en büyük fark ben Belçika liginde oynadım. Öyle büyük bir lig değildi. Türkiye oraya göre daha büyük bir lig. Daha önemli takımlar ve oyuncular var. Türkiye bu bakımdan Belçikaya göre çok daha gelişmiş durumda futbol olarak. Beşiktaş maçı çok önemli bizim için. Taraftarımız önünde sahadan 3 puanla ayrılmayı hedefliyor ve düşünüyoruz.
18.11.06 21:10 Soru Nazim Önder. Gerçek mevkiin sağ bek mi? stoper mi? Yarınki maça kendini nasıl hazırladın?
18.11.06 21:12 Önder Benim için sağ bekstoper farketmez. Hocam bana nerede görev verirse sahada en iyi biçimde mücadele etmeye çalışırım. Bu maçın diğerlerinden pek bir farkı yok derbi maçlar daha önemli tabi ama çıkıp oynayacağız ve takım olarak başarılı olacağız.
18.11.06 21:13 soru melihf9t Seni en cok motive eden tezahurat hangisi? Bizden istedigin tezahurat varmi?
18.11.06 21:13 Önder Bütün tezahüratlar motive edici. Özel bir şey yok benim için.
18.11.06 21:14 Soru ladycanary Onder bizden isteginizi nedir?? Bizim sizden istegimiz belli: mucadele hirs ruh... Ve o zaman ne kutsal ittifak kalacak ortada ne de rakip.... Yarin ilk hesabi kapatmanizi diliyorum bizim icin oynayin gecen sezonu unutmayin
18.11.06 21:16 Önder Taraftarlardan tek istediğimiz bizi şimdiye kadar olduğu gibi desteklemeleri. Geçen sezonu biz oyuncular da unutmadık. İnşallah bu sene kazanacağımız başarılarla geçen sezonu unuttururuz. Gerek lig gerek kupa ve Avrupada kazanacağımız başarılarla taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz.
18.11.06 21:16 soru Murat Yarinki mac bizim acimizdan intikam maci. Mucadele gucunuzun yuksek olmasi bizim icin cok onemli...Biz tribunlerde siz sahada ezin bunlari
18.11.06 21:17 Önder Takım olarak mücadele gücümüz üst seviyede. bu mücadeleyi yarın da ortaya koyup sahadan mutlu ayrılacağız.
18.11.06 21:18 Soru mert Önder antu.com u takip ediyormusunuz?
18.11.06 21:19 Önder evet antu.com u fırsat buldukça takip etmeye çalışıyorum.
18.11.06 21:22 Antu Futbolcularımız bugün Beşiktaş maçı öncesi son hazırlıklarını tamamladı. Antu.com olarak biz de antrenmanı takip ettik. Futbolcularımızın çok hırslı olduklarını gözlemledik...Antrenmandan sonra da futbolcularımız siz taraftarlarımızla bir araya geldiler...Bizden ayrılmayın.
18.11.06 21:26 Antu Evet arkadaslar söyleşilerin sonuna geliyoruz yavaş yavaş. 5 dk ara veriyoruz şimdi.
18.11.06 21:29 Soru Cemil Volkan abi (balli) siz de tribünlerden geldiğinizi biliyoruz...Yarın tribünlere bir mesajınız varmı?
18.11.06 21:35 Volkan Ballı Öncelikle bu söyleşiye katılan tüm taraftarlara takımımız adına teşekkür ediyorum. Onların bu akşam bize verdikleri desteğin yarın statta ilk dakikadan son dakikaya kadar ...
18.11.06 21:35 Volkan Ballı rakibi boğacak şekilde sürdürmelerini takım adına kendilerinden çok rica ediyorum. 12. oyuncunun bu maçta çok formda olması gerekiyor. Onlarla birlikte yarınki maçı kazanacağız.
18.11.06 21:37 Soru Yusuf Volkan abi siz futbol takımımızın içinden birisiniz...takımımız bu maça ne kadar iyi hazirlandi?
18.11.06 21:38 Volkan Ballı Takım herşeyden önce son yıllarda özellikle Beşiktaşla içeride oynadığımız maçlarda iyi neticeler alamadığımızın bilincinde. Bunu yeni gelen arkadaşlara da anlattık.
18.11.06 21:38 Soru hüseyin Volkan abi Fenerbahçe tribünlerinden gelen birisiniz bunu biliyoruz. Beşiktaş maçı için taraftarlarımıza mesajınız nedir? taraftar maç esnasında nasıl olmalı?
18.11.06 21:38 Volkan Ballı Bu bilinçle hafta arası milli maç olmasına rağmen özellikle son 3 günder takım son derece iyi bir şekilde bu maça hazırlandı.
18.11.06 21:39 soru Dilara Futbolculari en cok etkileyen tezahurat ne? Neleri soylememizi istersiniz yarin?
18.11.06 21:40 Volkan Ballı Tüm takımın isteği neticesi 3 puan olan bu maçta hem bu 3 puanı almak hem de beşiktaşın bugüne kadar bize karşı olan o şansını kırmak.
18.11.06 21:41 Volkan Ballı Ben her zaman söylediğim bir şeyi yine söyleyeceğim Stadı bir basketbol salonuna çevirsinler. Top rakipteyken çıkartabildikleri kadar gürültü çıkarsınlar. Stadı rakibe dar etsinler topu takımdan önce onlar rakipten çalsınlar.
18.11.06 21:42 Volkan Ballı Ben stattaki taraftarlarımızı takımla bir bütün olmaya çağırıyorum.
18.11.06 21:42 soru Nazer Tum futbolculara antunun hazirladigi klibi seyrettirme ve forumlardaki motive dolu mesajlari kismen de olsa iletirseniz cok iyi olur...siz bizim yuregimizsiniz..
18.11.06 21:44 Volkan Ballı Biri Daraağacında olsak bile diğeri Hep inandık hiç yılmadık bunlar etkileyici tezahüratlar ama onların en çok etkilendiği şey biz atağa kalktığımızda uğultu top rakipteyken ıslık.
18.11.06 21:46 Soru Metin Sevgili kezman yarinki mac icin nasil hazirlandin? Hazirmisin?
18.11.06 21:46 Soru YolcuMet Kezman İstanbula alışabildin mi ilk defa bir derbi maçına çıkıcaksın Fenerbahceli futbolcular derbi maçında gol attıkları zaman gercek fenerbahceli olur ,bunu biliyormuydun
18.11.06 21:48 Kezman Bildiğiniz gibi sakatlıktan yeni çıktım. Ben tek başıma da ekstra idmanlar yaptım. Böyle büyük bir maça hazır olabilmek izin elimdengelen herşeyi yaptım. Bu maçın taraftarlarımız için ne kadar önemli olduğunu biliyorum ve şimdi yüde 100 hazır durumdayım.
18.11.06 21:50 Kezman Eevet ben ve ailem İstanbulda olmaktan son derece mutluyuz ve buraya çok iyi bi şekilde alıştık. Benim içirn Türkiyedeki ilk derbi maç ve bu maçı sabırsızlıkla bekliyorum.
18.11.06 21:50 Soru Sekoloji BJK maci bizim icin cok onemli...Senden cok iyi performans bekliyoruz. Taraftarlar olarak bizden ne bekliyorsun? Bize gol sozu verirmisin?
18.11.06 21:53 Kezman 90 dakika bizim arkamızda olmanızı bekliyorum. Ben İngiltere ve İspanya liglerinde de derbi maçlar oynadım. Bu tür maçlar cok özel maçlar bu yüzden taraftarın 90 dakika arkasında olması gerekir ve maçta yenik duruma düşsek dahi desteğin artarak devam etmesi gerekir. Bütün beklentim taraftardan bu.
18.11.06 21:53 Soru Bora sol ayağını güçlendirmek için sağ ayağını kasti olarak sakatladığın doğrumu bu seneki gol hedefin kaç gol
18.11.06 21:55 Kezman 16 yaşındayken sağ ayağım kırıldı ve dolayısıyla bu yüzden sol ayagımı durmadan çalıştırdım ve şu anda ssol ayağım sağdan daha iyi duruma geldi ama bu kasti bir şey değğildi. tamamen meydana gelen kırık yüzünden bu sonuç oluştu.
18.11.06 21:58 Antu veee yanimizda Aleeexx
18.11.06 21:58 Soru fatih Alex Bu tur derbi maçlarini gerek Brezilyada gerek de Fenerbahçe de çok oynadin. Yarinki maç için kendini nasil hazirladin?
18.11.06 21:58 soru Kayhan Yarin tribune gelip bizi selamlayacakmi golden sonra?
18.11.06 22:01 Alex Derbilerin önemli duğunu sadece ben değil bütün arkadaşlarım çok iyi biliyor. Bunu yarın aramıza katılan diğer Brezilyalı arkadaşlarım ile Fenerbahçenin yeni oyuncuları da öğrenmiş olacak. Bu maça iyi hazırlandığımı düşünüyorum. Taraftarın beklentilerinin ne olduğunu da çok iyi biliyorum.
18.11.06 22:03 Alex Tabi ki bundan ben de büyük keyif alıyorum. Ben yarın orada olacağım oranın sakinleri de mutlaka tribünde olmalı.
18.11.06 22:03 soru Onder Ricardinho hafta içinde Alex bana karşı oynadığı bütün maçları kaybetti. Yine kaybedecek dedi. Ricardinhoya kaç kez yenildi bu kez kazancaağına her zamankinden fazla inanıyor mu?
18.11.06 22:04 Alex Derbi maçlarda bu tür konuşmalar pek inandırıcı değil. Gerçekler sahada belli olur.
18.11.06 22:04 Soru hayri Alex duran toplarda topun başında topa doğru koşarken ya da koşmadan önce ne düşünüyorsun? Kullandığın tüm vuruşlar yüzde 90 gol demek. Sen Allahın yarattığı bir mucizesin. Seni çok seviyoruz.
18.11.06 22:06 soru yalcim Taraftardan bu maca cok farkli bakiyor..ne bekliyorsun bizden?
18.11.06 22:06 Soru fenerperi Bu zorlu serinin ilk maçı ve takımın en etkili silahı olarak bu döneme özel bir hazırlık yaptı mı?
18.11.06 22:07 Alex Teşekkürler. Eğer hava yağışlıysa ve çamur varsa düşündüğüm tek şey topun üzerindeki sibobu nasıl bulacağım ama yarın hava açık olacak.
18.11.06 22:09 Alex Taraftarın tribünde olması bizim için yeterli. Ama bütün tribünler dolu olmalı gerisini bize bırakın
18.11.06 22:10 Alex Tabi ki özel bir hazırlık var. Ama o sürpriz olsun.
18.11.06 22:16 Antu Ve Turkiyede bir ilki daha gerceklestirmenin mutlulugu ve gururu ile soylesimizi tamamliyoruz..Taraftar Futbolcu kaynasmasinin zirvesi olan bu soylesiyi alnimizin aki ile tamamladik.
18.11.06 22:25 Antu Soylesiye katilan futbolcularimiza Sayin Volkan Balliya Sayin Mehmet Cataya sempatik tercumanimiz Samete ve tum Samandira calisanlarina cok tesekkur ederiz. Ve tesekkurlerin en buyugu Baskanimiz Aziz Yildirim ve asbakanimiz Sayin Ali Koca. Ayrica sorulari ile bu soylesinin olmasini saglayan tum taraftarlarimiza sukranlarimizi sunariz..
 kaynak:antu  

Düzenleyen Past Eternity - 19-11-2006 Saat 20:16
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.242 Saniyede Yüklendi.