Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Antudan bir ilk

Nereden Yazdırıldığı: Bilginin Adresi
Kategori: Spor
Forum Adı: Fenerbahçe & Galatasaray
Forum Tanımlaması: Fenerbahçe & Galatasaray Taraftarlarýnýn mekaný...
URL: https://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=2209
Tarih: 02-07-2024 Saat 18:51

Konu: Antudan bir ilk
Mesajı Yazan: Hawk
Konu: Antudan bir ilk
Mesaj Tarihi: 19-11-2006 Saat 20:14

Antu.com olarak dünyada bir ilki gerçekleþtirerek binlerce Taraftarýmýzý Antu.com söyleþi köþesi aracýlýðýyla futbol takýmýmýzla bir araya getirdik. Beþiktaþ maçý öncesi futbol takýmýmýzýn Samandýra kampýna giren Antu.com ekibi futbolcularýmýz ile taraftarlarýmýzýn yaptýðý söyleþiyi sitemize taþýdý. Taraftarlarýmýzýn sorularýný içtenlikle yanýtlayan futbolcularýmýz taraftarlarýmýza Beþiktaþ maçý için kenetlendiklerini, bu maçý mutlaka kazanacaklarýný söyledi. Söyleþiye futbolcularýmýzdan Volkan, Can Arat, Önder Turacý, Appiah, Aurelio, Tuncay, Kezman ve Alex ile Futbol Takýmýmýzýn Ýdari Menajeri Volkan Ballý katýlarak taraftarlarýmýzýn sorularýný yanýtladý.

18.11.06 18:07 Admin Deðerli üyelerimiz
18.11.06 18:08 Admin Takýmýmýz þu sýralar Beþiktaþ maçý öncesi son antrenmanýný basýna kapalý olarak yapýyor....Antrenmandan sonra futbolcularýmýzla bu sayfalarda birlikte olacaðýz..Bizden ayrýlmayýn.
18.11.06 18:47 Admin Takýmýmýzýn antrenmaný sona erdi. Futbolcularýmýz kýsa bir süre sonra bizlerle birlikte olacak. Bizden ayrýlmayýn
18.11.06 19:15 Soru Sabri Sevgili Volkan çok genç yaþta FB nin kalesine geçtin. Ve yarýnki maçta yine kaledesin. FBde daha ne kadar kalacaksin. ilerisi için planlarin neler.
18.11.06 19:16 Volkan Planlar bitmez çok büyük hedeflerim var bu hedeflere ulaþmak içinde elimden gelen gayreti gösteriyorum ama þu an için en önemli þey Fenerbahçe
18.11.06 19:17 Soru Ersin Volkan yarinki macta sana cok guveniyoruz her macta oldugu gibi. Yarin seyircimiz nasil olmali?
18.11.06 19:19 Volkan Sizler nasýl olunmasý gerektiðini biliyorsunuz. Her zamanki gibi takýmý destekleyen 90 dakika boyunca susmayan bir taraftar bize büyük güç veriyor.
18.11.06 19:19 Soru Volkan Adaþ. Her zaman senin arkandayýz sana güveniyoruz. Yarýn Beþiktaþý yenme sözü veriyormusunuz? Yarinki maç nasil geçer? Takimda son durum nedir?
18.11.06 19:20 Volkan Yarýnki maçta elimzden gelen herþeyi yapacaðýz. Kaybetmeyi kimse düþünmüyor. 90 dakika sonunda da gülen taraf biz olacaðýz.
18.11.06 19:24 Soru SeLo1907 (Volkan) Yarýn Bizi Mutluluktan Aðlatýn Baska Biþi istemiyorum boðazýmýz patlayana kadar sizlere destek verices sizde gereðini yapýn hatasýz oynayýn yüreðinizle oynayýn geçen seneki hakkýmýz için oynayýn 17
18.11.06 19:22 Soru Cüneyt Volkan Bu taraftar hep arkanda. Seni Seviyoruz ve o Altýn Ellerine güveniyoruz..
18.11.06 19:24 Volkan Güveninize çok teþekkür ederim. Sizlerin bu güvenini boþa çýkarmamak için elimden gelen herþeyi yapacaðým.
18.11.06 19:25 Soru Metin Can sen cok genc ama gelecek vaat eden bir futbolcusun sana guveniyoruz. takimin havasini nasil yarin icin?
18.11.06 19:27 Can Arat Takýmýn havasý her zaman olduðu gibi iyi durumda. Biz yarýn nasýl bir mücadele vereceðimizin bilincindeyiz ve kimsenin þüqhesi olmasýn ki Fenerbahçe formasýný giyen bütün futbolcular yarýn sahada sarý-lacivert formanýn hakkýný verecektir.
18.11.06 19:28 Soru Bahadir Can....Besiktas maçina nasil konsantre oldunuz? Nasýl hazýrlandýnýz? Yarin sizi neler bekliyor?
18.11.06 19:29 Soru Mehmet Yarinki mac alalade bir Besiktas maci degil. Bunun bilincinde oldugunuzu tahmin ediyoruz. Bu mac camiave bizler icin cok oenmli bunu luften aranizdan konusun..
18.11.06 19:30 Can Arat Derbi maçýn havasý herzaman farklý olur. Beþiktaþýn þu anki durumu bizi ilgilendirmiyor. Onlarýn bütün ümide bizim maça baðlý. Bunun bilincindeyiz. Zor maç olacak ama þampiyonluk yolunda kazanmasý gereken takým biziz ve bunu baþaracaðýz.
18.11.06 19:33 Can Arat Bu maç hepimiz için çok önemli ve herkes bunun öneminin farkýnda. Hazýrlýk ve motivasyon için herþeyi yapýyoruz.
18.11.06 19:35 Soru Burak Can nasil bir mac bekliyorsun? Sonuc ne olur?
18.11.06 19:39 Can Arat Biraz önce söylediðim gibi zor bir maç olacak ama kazanan taraf biz olacaðýz.
18.11.06 19:39 Soru aydincengiz isteðim ayaklarýnýz basmadýk çim býrakmasýn yüreðinizden bir parça hýrs eksik olmasýn maç sonucu fenerbahçenin oynadýðý futbol harici bir þey konuþulmasýn...Bu taraftar sizi baðrýna bastý siz de bizi utandýrmayýn...
18.11.06 19:42 Can Arat Biz zaten skordan önce taraftarýmýzý ve baþkanýmýz mutlu edecek futbol oynamak istiyoruz. Zaten sahada basmadýk yer býrakmazsak bu maçý kazanmamýz için bir neden yok.
18.11.06 19:42 Soru Serkan Can performansýný çok iyi yükselten bir oyuncusun kadrodaki yerini korumak için buna devam etmelisin yarýn bizlerden istediðin özel birþey varmý ?
18.11.06 19:45 Can Arat Fenerbahçe formasýyla mücadele eden bütün futbolcular o kutsal formayý sýrtýndan çýkarmamak için performansýný yükseltmelidir. Ben de bu kutsal formayý giymek için elimden geleni yapacaðým. taraftarýmýz için söylenecek fazla bir þey yok çünkü taraftarýmýz bütün Türkiyeye taraftarýn nasýl olmasý gerektiðini gösteriyor.
18.11.06 19:46 Soru ömer altun yenip yenmemeniz çok önemli deðil çubuklu formanýn ruhuyla savaþcaðýnýza söz verirmisiniz?
18.11.06 19:47 Can Arat Bizzaten her maç sahaya bu sözü vererek çýkýyoruz. Bu formanýn herkese nasip olmadýðýný da biliyoruz. Bunun bilincindeyiz.
18.11.06 19:47 Antu Sayin uyelerimiz futbolcularimiz G.Saray macinin ilk yarisini seyretti.. Soylesimizi izlemeye devam edin
18.11.06 19:49 soru ilker Tumer..Beþiktaþ formasý giyerken Saracoðlunda Fenerbahçeye son 5 yýlda üstünlük saðladýlar. Bu maçlara hangi hava içinde çýkýyorlardý? Bu kez Fener formasýyla Saracoðluna hangi duygular içinde çýkacak?
18.11.06 19:51 Tümer 5 senelik sürede hep çýkýþ noktasý olarak görülen maçlara denk geldi. Þu anki Beþiktaþla konum olarak hemen hemen ayný ama bir eksikleri var benim kanaatimce mevcut kadroda 5 senelik sürede gelen geleneði sürdürecek yetenekte oyuncularý yok. Ben çok zor maç olacaðý kanaatinde deðilim. En ufak bir endiþem yok kötü bir sonuca dair.ðý kanaatinde deðilim. Bizim için önemli olan sadece sahada sakin olabilmek. kötü bir sonç olacaðýna dair en ufak bir endiþem yok.
18.11.06 19:54 Soru Tuðberk Yarýn akþam attýðýmýz her golden sonra topu kaleden çýkartýp santraya götür olur mu..?
18.11.06 19:55 Tümer Tamam bunu yapacaðým. Özellikle dikkate alacaðým ve çok keyifli olacak.
18.11.06 19:55 Soru murat tümer bu maç senin için ayrý bir öneme sahip yani yýllarca formasýný giydiðin bir takýma karþý oynayacaksýn kýsacasý bir onur maçý niteliðinde bu konu hakkýnda ne söyleyeceksin
18.11.06 19:57 Tümer Transfer dönemi biraz sýkýntýlý geçti. Yaþadýklarýmý bir ben bir ailem bilir. Ama onur bence sadece kazanarak elde edilir. Yarýn akþamki galibiyetten sonra bu zamana kadar susan Tümerin cevabýný herkes görecek.
18.11.06 19:58 soru Batuhan Yarýn kanýnýn son damlasýna kadar savaþmaný istiyoruz. Eðer bunu yapabilir BJK aðlarýna bir de gol býrakýrsan bu taraftarýn gönlünde taht kuracaksýn. Bu konuda kendine güveniyor musun? bizlerden ne bekliyorsun?
18.11.06 20:00 Tümer Bu zamana kadar bana gösterilen destek için herkese teþekkürler. Ama yarýn bu desteðin maksimumunu istiyorum. Gol önemli ama benim için önemli olan yarýnki maçý galip bitirebilmek. Bunun için bütün enerjimi saharda harcayacaðýmýn sözünü verebilirim.
18.11.06 20:01 soru Can Gecen sene ittifak icinde olan GJK takimlarindan birine gereken cevabi mucadele gucunuz ile vermeniz bizim icin skordan daha onemli.Bunu lutfen tum arkaslarinla paylasirmisin? Yarin nasil bir mac bekliyorsun?
18.11.06 20:03 Tümer Maç için az önce de dediðim gibi çok zor olacaðýný düþünmüyorum. Sadece yeteneklerimizi sergilememiz yeterli. Ýstediðimizi almamýz için yeterli. Ýttifak için söylediklerini arkadaþlarýma ileteceðim.
18.11.06 20:04 Soru Selo1907 üniversite öðrencisiyim fotokopi paramý bilete verdim o gün o stadda olcam ailemle kavga ettim ptesi sabahý istanbuldan dönüp sýnavda olcam bunlarý bilin lütfen ve çubuklunun asaletiyle oynayýn sözmü?
18.11.06 20:05 Tümer Bunun sözünü verebilirim. Umarým dönüþ yolculuðun yüzünde gülümsemeyle olur.
18.11.06 20:06 soru Cem Kaptanoglu Biz bu formayý doðduðumuzda giydik Çocuktuk büyüdük çocuðumuza kardeþlerimize aþýladýk Bu formayý üzerimizden hiç çýkarmadýk ve çýkarmayacaðýz Sizler profesyonelsiniz baþka formalarda giyebilirsiniz ama bu forma bizim üzerimizden hiç çýkmayacak..Þimdi sizden bir isteðimiz var Lütfen kendinizi bizim yerimize koyun önümüzdeki beþ önemli finali sanki bu formayý ömür boyu taþýyacakmýþcasýna bizler için giyinBu maçlara çýktýðýnýzda tribünlere dönün ve bakýn gözlerimize bakýn
18.11.06 20:07 Soru gfb_burak tümerrrrrrrrr Bizim için Tümer bizim için..Sana sonsuz güveniyoruz.Ve bu güveni boþa çýkarmicana eminiz.
18.11.06 20:07 Soru Serdar Tümer kartalýn kanadýný kýr
18.11.06 20:08 Tümer Gösterdiðiniz güven için hepinize teþekkürederim.
18.11.06 20:10 Antu Sayin uyelerimiz...5 dakika ara veriyoruz..
18.11.06 20:14 Antu Appiah yanimizda su anda..
18.11.06 20:16 soru Osman Dear Appiah...Match against Besiktas is more important than any other match..we want you to play your best...what do you think of the match?
18.11.06 20:17 Appiah Zor bir maç olacak fakat biz sarý-lacivert için yarýn ölmeye hazýrýz ve kazanacaðýz.
18.11.06 20:18 soru Berke Appiah..if you score tomorrow you will once more be the king of our heart...how is the atmosphere over there?
18.11.06 20:19 Appiah Atmosfer iyi bütün futbolcular yarýný bekliyorlar. Takýmýn tek düþüncesi Yarýn galibiyet icin ölürüz yarýn tabi ki gol atmak isterim ama takýmýn galibiyeti önemli. Beþiktaþa gol atarsam tabi ki mutlu olurum.
18.11.06 20:19 Soru Yalçýn Appiah Beþiktaþ a gol atmaný ve ellerini kulaklarýnýn arkasýna götürdüðün gol sevincini yapmaný istiyoruz? Bu sevincin anlamý nedir?
18.11.06 20:20 soru Yasar Yarinki macta mucadeleden daha onemli olan senin ve takimin mucadele gucu. skor ne olursa olsun terinin son damlasina kadar savasin lutfen..
18.11.06 20:22 Appiah Bu iþaretin anlamý anlýyor musun? Hayýr anlamýyorsun. demektir. Ben bu iþareti zaten her golden sonra yapýyorum. Bunu taratarlarýn sevdiðini de biliyorum. Gol attýðýmda taraftarlar aklýma geliyor ve yapýyorum.
18.11.06 20:24 Appiah Yarýnki maç bir derbi maçý ve bu yüzden yarýn herkes kazanmak isteyecektir. hiç kimse sahada birinden az olarak mücadele etmeyecektir. Önemli olan maçtan çýktýktan sonra formanýzý çýkarýp sýktýðýnýzda terin akmasýdýr.
18.11.06 20:24 soru Fatih Cinar Appiah su an transfer dedikodularin medyada dolasiyor bu senin performansini etkilermi?umarim etkilemez cünkü sen bize lazimsin
18.11.06 20:29 Appiah Þu anda ben bu maç öncesinde bu tür þeyler konuþmayý doðru bulmuyorum. ama bir sürü þeyler çýkýyor medyara. Gitmek istesem dünya kupasýndan sonra giderdim. Þu anda buradayým ve Fenerbahçe için elimden geleni yapacaðým. Benim performansým bu yazýlanlara göre hiçbir þekilde düþmez ya da artmaz. Çünkü 34 maçlýk bir maratonda 3-4 maç giyi ya da kötü oynayabilirsiniz. Fakat bunun yazýlanlarla hiç bir alakasý yoktur. Ben sahada kalbimi veririm.
18.11.06 20:29 Soru Ayhan Appi senin bu kitada da cok sayida sevenin var..Chicago da seni ismiyle sayabilen Ganalilar tanidim..Yarin ki macta gol atmani cok istiyorum..Bu kez gol selaminin Yeni Dunyada yasayan butun Fenerbahceliler ve Ganalilar adina istiyoruz..
18.11.06 20:31 Appiah Ýnþallah yarýnki maçta golümü atarsam ayný þekilde gol sevincimi sizin için yapacaðým
18.11.06 20:33 Antu 2 dakika ara veriyoruz..
18.11.06 20:35 Antu Bu arada FenerTV de cekimler yapiyor..Soylesinin perde arkasini daha sonra FenerTV de seyredebilirsiniz..
18.11.06 20:36 Antu Ýþte Antu.com farký. Þu an Samandýra tesislerimizde futbolcularýmýzla birlikteyiz..Futbolcularýmýz siz taraftarlarýmýzla buluþtuðu için maç öncesi çok mutlular ve moralleri çok yerinde. Tamamen Beþiktaþ maçýna kenetlenmiþ durumdalar.
18.11.06 20:39 Antu Futbolcularýmýz az sonra sorularýnýzý yanýtlamaya devam edecek. Antu.com dan ayrýlmayýn.
18.11.06 20:42 Antu Antu.com dönem dönem siz taraftarlarýmýzý futbolcularýmýzla bir araya getirmeye devam edecek..
18.11.06 20:43 Antu Þu an futbolcularýmýzla yaptýðýmýz söyleþiyi 40 bine yakýn ziyaretçimiz takip ediyor...
18.11.06 20:45 Antu Veee su anda yanimizda Aurelio var
18.11.06 20:46 soru Cemal Aurelio...sen takimdaki en eski yabanci eskiden de olsa futbolcusun...bu macin onemini diger yabanci arkadaslarina anlattinmi? Bu macin onemini biliyorlar degilmi?
18.11.06 20:48 Mehmet Aurelio evet konuþtum zor bir maç olduðunu en önemli derbilerden biri olduðunu söyledim. Hepsi yarýn ki maçýn önemini biliyor
18.11.06 20:49 soru Cansen Tuncay bu mac bizim icin cok onemli..ne dusunuyorsun nasil hissediyorsun kendini?
18.11.06 20:49 Soru Ayhan Fenerbahce tarihinde ornek aldigin O nun gibi olmaya calisiyorum dedigin bir futbolcu var mi?
18.11.06 20:50 Tuncay Böyle bir maça çýkacaðým için gayet iyi hisksediyorum. Seyirci ne hissediyorsa futbolcu da onu hissediyor. Ben de ayný þeyleri hissediyorum.
18.11.06 20:50 Antu Ayni zamanda Tuncayda yanimizda..
18.11.06 20:51 soru can Kazanýrsanýz Beþiktaþ ile aranýzdaki farkýn 9a çýkacaðýný bilmek sizi derbiye daha rahat mý çýkarýyor yoksa daha da mý hýrslandýrýyor.
18.11.06 20:52 Tuncay Bizim dönemimizin izlediði Oðuz Çetin var. Bizler için her zaman örnek birisi olmuþtur.
18.11.06 20:52 Soru Ege Fenerbahçeli Tuncay Tuncay abi seni seviyoruz senden yarýn gol deðil goller bekliyoruz sensiz bu takým yürümez geldiðin günden beri kalbimize taht kurdun FENERBAHÇEnin gelmiþ geçmiþ en iyi Türk oyuncularýndansýn bence
18.11.06 20:53 Tuncay teþekkür ederim. Fenerbahçe formasýný giydiðim için kendimi hem mutlu hem de þanslý hissediyorum. O formanýn hakkýný verebiliyorsam kendimi mutlu hissederim.
18.11.06 20:56 Tuncay Öyle bir düþünceyle sahaya çýkmayacaðýz. Puan farkýný düþünmeden sahada mücadele edeceðiz. Tabii ki derbi maç ama en önemlisi 3 puan
18.11.06 20:56 soru fear42 Tuncay Yarýn ki maçýn klasik bir Beþiktaþ derbisi olmadýðýný ve geçen sene yapýlanlarý unutmadýn deðil mi..?
18.11.06 20:57 Tuncay Yapýlanlarý unutmadýk. Ne gerekiyorsa biz de onu yapacaðýz sadece bizi destekleyin biz de sahada futbol dersi vereceðiz.
18.11.06 20:58 Soru Helvetica Tuncay lütfen fazla centilmen olma Baþkanlarýnýn feneri þampiyon yapmamak için herþeyi yapýcaz demesini asla unutma
18.11.06 20:59 Tuncay Onlar sadece konuþuyorlar.
18.11.06 20:59 soru cetin takimin havasi nasil..taraftara ne mesajiniz var futbolcular olarak. bizler stadi doldurucaz ve muthis destek verecegiz. sizden en cok istedigimiz mucadele etmeniz..
18.11.06 21:01 Tuncay Bizim de seyirciden en çok istediðimiz son ana kadar arkamýzda olmalarý. Onlar bizle beraber olduklarý sürece biz de sahada mücadelemizi vereceðiz.
18.11.06 21:05 Antu simdi de yanimizda Onder var...
18.11.06 21:05 soru duygu Onder seni cok seviyor ve guveniyoruz. Bizler icin skordan onemli olan Hep Destek tam Destek anlayisina mucadele ederek gostermeniz...bunu sizlerden bekliyoruz..kendini nasil hissediyorsun?
18.11.06 21:07 Önder Þu an kendimi çok iyi hissediyorum. Takým olarak iyiyiz ve çok iyi hazýrlandýk. Sadece bu maç için deðil önümüzdeki zor periyot için de hazýrýz. Hem derbiler hem avrupa kupasý maçlarý için. Tabi ki biz de sahaya çýktýðýmýz zaman mücadele etmeye çýkýyoruz. Mücadele etmeden hiç bi þeyin olamyacaðýnýn farkýndayýz. taraftarlarýmýz bizi sonuna kadar desteklemeli ne kadar desteklerlerse biz de elimizden geldiði kadar sahada onlara cevap veririz.
18.11.06 21:07 soru erdal yurt disinda yillarca oynadin..en buyuk fark sana gore ne? BJK maci hakkinda ne dusunuyorsun? Taraftardan ne bkliyorsun yarin?
18.11.06 21:09 Önder en büyük fark ben Belçika liginde oynadým. Öyle büyük bir lig deðildi. Türkiye oraya göre daha büyük bir lig. Daha önemli takýmlar ve oyuncular var. Türkiye bu bakýmdan Belçikaya göre çok daha geliþmiþ durumda futbol olarak. Beþiktaþ maçý çok önemli bizim için. Taraftarýmýz önünde sahadan 3 puanla ayrýlmayý hedefliyor ve düþünüyoruz.
18.11.06 21:10 Soru Nazim Önder. Gerçek mevkiin sað bek mi? stoper mi? Yarýnki maça kendini nasýl hazýrladýn?
18.11.06 21:12 Önder Benim için sað bekstoper farketmez. Hocam bana nerede görev verirse sahada en iyi biçimde mücadele etmeye çalýþýrým. Bu maçýn diðerlerinden pek bir farký yok derbi maçlar daha önemli tabi ama çýkýp oynayacaðýz ve takým olarak baþarýlý olacaðýz.
18.11.06 21:13 soru melihf9t Seni en cok motive eden tezahurat hangisi? Bizden istedigin tezahurat varmi?
18.11.06 21:13 Önder Bütün tezahüratlar motive edici. Özel bir þey yok benim için.
18.11.06 21:14 Soru ladycanary Onder bizden isteginizi nedir?? Bizim sizden istegimiz belli: mucadele hirs ruh... Ve o zaman ne kutsal ittifak kalacak ortada ne de rakip.... Yarin ilk hesabi kapatmanizi diliyorum bizim icin oynayin gecen sezonu unutmayin
18.11.06 21:16 Önder Taraftarlardan tek istediðimiz bizi þimdiye kadar olduðu gibi desteklemeleri. Geçen sezonu biz oyuncular da unutmadýk. Ýnþallah bu sene kazanacaðýmýz baþarýlarla geçen sezonu unuttururuz. Gerek lig gerek kupa ve Avrupada kazanacaðýmýz baþarýlarla taraftarlarýmýzý sevindirmek istiyoruz.
18.11.06 21:16 soru Murat Yarinki mac bizim acimizdan intikam maci. Mucadele gucunuzun yuksek olmasi bizim icin cok onemli...Biz tribunlerde siz sahada ezin bunlari
18.11.06 21:17 Önder Takým olarak mücadele gücümüz üst seviyede. bu mücadeleyi yarýn da ortaya koyup sahadan mutlu ayrýlacaðýz.
18.11.06 21:18 Soru mert Önder antu.com u takip ediyormusunuz?
18.11.06 21:19 Önder evet antu.com u fýrsat buldukça takip etmeye çalýþýyorum.
18.11.06 21:22 Antu Futbolcularýmýz bugün Beþiktaþ maçý öncesi son hazýrlýklarýný tamamladý. Antu.com olarak biz de antrenmaný takip ettik. Futbolcularýmýzýn çok hýrslý olduklarýný gözlemledik...Antrenmandan sonra da futbolcularýmýz siz taraftarlarýmýzla bir araya geldiler...Bizden ayrýlmayýn.
18.11.06 21:26 Antu Evet arkadaslar söyleþilerin sonuna geliyoruz yavaþ yavaþ. 5 dk ara veriyoruz þimdi.
18.11.06 21:29 Soru Cemil Volkan abi (balli) siz de tribünlerden geldiðinizi biliyoruz...Yarýn tribünlere bir mesajýnýz varmý?
18.11.06 21:35 Volkan Ballý Öncelikle bu söyleþiye katýlan tüm taraftarlara takýmýmýz adýna teþekkür ediyorum. Onlarýn bu akþam bize verdikleri desteðin yarýn statta ilk dakikadan son dakikaya kadar ...
18.11.06 21:35 Volkan Ballý rakibi boðacak þekilde sürdürmelerini takým adýna kendilerinden çok rica ediyorum. 12. oyuncunun bu maçta çok formda olmasý gerekiyor. Onlarla birlikte yarýnki maçý kazanacaðýz.
18.11.06 21:37 Soru Yusuf Volkan abi siz futbol takýmýmýzýn içinden birisiniz...takýmýmýz bu maça ne kadar iyi hazirlandi?
18.11.06 21:38 Volkan Ballý Takým herþeyden önce son yýllarda özellikle Beþiktaþla içeride oynadýðýmýz maçlarda iyi neticeler alamadýðýmýzýn bilincinde. Bunu yeni gelen arkadaþlara da anlattýk.
18.11.06 21:38 Soru hüseyin Volkan abi Fenerbahçe tribünlerinden gelen birisiniz bunu biliyoruz. Beþiktaþ maçý için taraftarlarýmýza mesajýnýz nedir? taraftar maç esnasýnda nasýl olmalý?
18.11.06 21:38 Volkan Ballý Bu bilinçle hafta arasý milli maç olmasýna raðmen özellikle son 3 günder takým son derece iyi bir þekilde bu maça hazýrlandý.
18.11.06 21:39 soru Dilara Futbolculari en cok etkileyen tezahurat ne? Neleri soylememizi istersiniz yarin?
18.11.06 21:40 Volkan Ballý Tüm takýmýn isteði neticesi 3 puan olan bu maçta hem bu 3 puaný almak hem de beþiktaþýn bugüne kadar bize karþý olan o þansýný kýrmak.
18.11.06 21:41 Volkan Ballý Ben her zaman söylediðim bir þeyi yine söyleyeceðim Stadý bir basketbol salonuna çevirsinler. Top rakipteyken çýkartabildikleri kadar gürültü çýkarsýnlar. Stadý rakibe dar etsinler topu takýmdan önce onlar rakipten çalsýnlar.
18.11.06 21:42 Volkan Ballý Ben stattaki taraftarlarýmýzý takýmla bir bütün olmaya çaðýrýyorum.
18.11.06 21:42 soru Nazer Tum futbolculara antunun hazirladigi klibi seyrettirme ve forumlardaki motive dolu mesajlari kismen de olsa iletirseniz cok iyi olur...siz bizim yuregimizsiniz..
18.11.06 21:44 Volkan Ballý Biri Daraaðacýnda olsak bile diðeri Hep inandýk hiç yýlmadýk bunlar etkileyici tezahüratlar ama onlarýn en çok etkilendiði þey biz ataða kalktýðýmýzda uðultu top rakipteyken ýslýk.
18.11.06 21:46 Soru Metin Sevgili kezman yarinki mac icin nasil hazirlandin? Hazirmisin?
18.11.06 21:46 Soru YolcuMet Kezman Ýstanbula alýþabildin mi ilk defa bir derbi maçýna çýkýcaksýn Fenerbahceli futbolcular derbi maçýnda gol attýklarý zaman gercek fenerbahceli olur ,bunu biliyormuydun
18.11.06 21:48 Kezman Bildiðiniz gibi sakatlýktan yeni çýktým. Ben tek baþýma da ekstra idmanlar yaptým. Böyle büyük bir maça hazýr olabilmek izin elimdengelen herþeyi yaptým. Bu maçýn taraftarlarýmýz için ne kadar önemli olduðunu biliyorum ve þimdi yüde 100 hazýr durumdayým.
18.11.06 21:50 Kezman Eevet ben ve ailem Ýstanbulda olmaktan son derece mutluyuz ve buraya çok iyi bi þekilde alýþtýk. Benim içirn Türkiyedeki ilk derbi maç ve bu maçý sabýrsýzlýkla bekliyorum.
18.11.06 21:50 Soru Sekoloji BJK maci bizim icin cok onemli...Senden cok iyi performans bekliyoruz. Taraftarlar olarak bizden ne bekliyorsun? Bize gol sozu verirmisin?
18.11.06 21:53 Kezman 90 dakika bizim arkamýzda olmanýzý bekliyorum. Ben Ýngiltere ve Ýspanya liglerinde de derbi maçlar oynadým. Bu tür maçlar cok özel maçlar bu yüzden taraftarýn 90 dakika arkasýnda olmasý gerekir ve maçta yenik duruma düþsek dahi desteðin artarak devam etmesi gerekir. Bütün beklentim taraftardan bu.
18.11.06 21:53 Soru Bora sol ayaðýný güçlendirmek için sað ayaðýný kasti olarak sakatladýðýn doðrumu bu seneki gol hedefin kaç gol
18.11.06 21:55 Kezman 16 yaþýndayken sað ayaðým kýrýldý ve dolayýsýyla bu yüzden sol ayagýmý durmadan çalýþtýrdým ve þu anda ssol ayaðým saðdan daha iyi duruma geldi ama bu kasti bir þey deððildi. tamamen meydana gelen kýrýk yüzünden bu sonuç oluþtu.
18.11.06 21:58 Antu veee yanimizda Aleeexx
18.11.06 21:58 Soru fatih Alex Bu tur derbi maçlarini gerek Brezilyada gerek de Fenerbahçe de çok oynadin. Yarinki maç için kendini nasil hazirladin?
18.11.06 21:58 soru Kayhan Yarin tribune gelip bizi selamlayacakmi golden sonra?
18.11.06 22:01 Alex Derbilerin önemli duðunu sadece ben deðil bütün arkadaþlarým çok iyi biliyor. Bunu yarýn aramýza katýlan diðer Brezilyalý arkadaþlarým ile Fenerbahçenin yeni oyuncularý da öðrenmiþ olacak. Bu maça iyi hazýrlandýðýmý düþünüyorum. Taraftarýn beklentilerinin ne olduðunu da çok iyi biliyorum.
18.11.06 22:03 Alex Tabi ki bundan ben de büyük keyif alýyorum. Ben yarýn orada olacaðým oranýn sakinleri de mutlaka tribünde olmalý.
18.11.06 22:03 soru Onder Ricardinho hafta içinde Alex bana karþý oynadýðý bütün maçlarý kaybetti. Yine kaybedecek dedi. Ricardinhoya kaç kez yenildi bu kez kazancaaðýna her zamankinden fazla inanýyor mu?
18.11.06 22:04 Alex Derbi maçlarda bu tür konuþmalar pek inandýrýcý deðil. Gerçekler sahada belli olur.
18.11.06 22:04 Soru hayri Alex duran toplarda topun baþýnda topa doðru koþarken ya da koþmadan önce ne düþünüyorsun? Kullandýðýn tüm vuruþlar yüzde 90 gol demek. Sen Allahýn yarattýðý bir mucizesin. Seni çok seviyoruz.
18.11.06 22:06 soru yalcim Taraftardan bu maca cok farkli bakiyor..ne bekliyorsun bizden?
18.11.06 22:06 Soru fenerperi Bu zorlu serinin ilk maçý ve takýmýn en etkili silahý olarak bu döneme özel bir hazýrlýk yaptý mý?
18.11.06 22:07 Alex Teþekkürler. Eðer hava yaðýþlýysa ve çamur varsa düþündüðüm tek þey topun üzerindeki sibobu nasýl bulacaðým ama yarýn hava açýk olacak.
18.11.06 22:09 Alex Taraftarýn tribünde olmasý bizim için yeterli. Ama bütün tribünler dolu olmalý gerisini bize býrakýn
18.11.06 22:10 Alex Tabi ki özel bir hazýrlýk var. Ama o sürpriz olsun.
18.11.06 22:16 Antu Ve Turkiyede bir ilki daha gerceklestirmenin mutlulugu ve gururu ile soylesimizi tamamliyoruz..Taraftar Futbolcu kaynasmasinin zirvesi olan bu soylesiyi alnimizin aki ile tamamladik.
18.11.06 22:25 Antu Soylesiye katilan futbolcularimiza Sayin Volkan Balliya Sayin Mehmet Cataya sempatik tercumanimiz Samete ve tum Samandira calisanlarina cok tesekkur ederiz. Ve tesekkurlerin en buyugu Baskanimiz Aziz Yildirim ve asbakanimiz Sayin Ali Koca. Ayrica sorulari ile bu soylesinin olmasini saglayan tum taraftarlarimiza sukranlarimizi sunariz..
 kaynak:antu  

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat