El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri , Kayseri Kimleri , Yörük iran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Google Önbellek Kontrolü


Enter up to 20 Links (Each Links must be on separate line)
İşleme...

 

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri , Kayseri Kimleri , Yörük iran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Google Önbellek Kontrolü

Google Önbellek Kontrolü Nedir?

 

Özgün ve güncel bir içerik yayınlamak Google'da yüksek sıralamalar elde etmek için en iyi yollardan bir tanesidir. Fakat Google'ın web sitemizi tarayıp taramadığını nereden bilebiliriz? Ya da Google'ın gerçekten web sitemizde bulunup bulunmadığını nasıl kontrol edebiliriz? Bu türden sorular herkesin aklında bir soru işareti olarak duruyor. Bu yüzden Bilgineferi Ücretsiz SEO Araçlarına bir yenisi daha ekledi ve bu sorulara cevap olarak Google Önbellek Kontrolü aracını geliştirdi. Google Spider web sitenize geldiğinde her sayfa için anlık olarak birer fotoğraf yakalar ve bu fotoğrafları yedek olarak saklar. Böylelikle bir kullanıcı Google aramalarında bir anahtar kelimenizi ya da kelime öbeğinizi aradığında, yedek olarak bekletilen sürüm de aranmış olan söz öbeğinin kendi sonuçlarıyla uyuşup uyuşmadığını kontrol eder. Yapılan her aramanın sonucu, web sitenizin önceden önbelleğe alınmış olan sürümüne bir bağlantı içerir. Bu sayede Google sitenizde aktif olmasa bile, ziyaretçiler önbelleğe alınmış olan sayfaya yönlendirilir. Bu yöntem özellikle bir web sitesi teknik nedenlerden dolayı geçici olarak kapandığı zaman çok fayda sağlar.

Bilgineferi Ücretsiz SEO Araçlarından Biri Olan Google Önbellek Kontrol Aracı Nasıl Kullanılır?

  • Aracın metin kutucuğuna eksiksiz bir URL girmeniz aracı kullanmak için yeterlidir. Araç ile tek seferde en fazla 20 linki kontrol edebilirsiniz. URL'nizi girdikten sonra aracımız bir saniye içinde Google'ın en son önbelleğe almış olduğu sürümün saatini ve tarihini size sunacaktır.

Google Önbellek Kontrol Aracı, site sahiplerine sitelerinin Google tarafından ne sıklıkla önbelleğe alındığını söyler. Sitenizin URL'sini araç kutusuna girdiğiniz zaman aracımız anında girilen web sitesinin Google tarafından en son ne zaman ziyaret edildiğini tam tarih ve saatini de gösteren bir grafik formunda görüntüler. Eğer sitenizin önbelleğe alınmış bir sürümü yoksa, bu sitenizin cezalandırıldığı anlamına gelir. Hemen bunun için bir şeyler yapmalısınız yoksa Google sitenizi taramayacaktır. Web sitenizi daha iyi bir web site yapmak istiyorsanız Google Kötü Amaçlı Yazılım Kontrolü Aracını, Google Dizin Kontrol Aracını ve Google Sayfa Hız Kontrol Aracını kullanabilirsiniz.

 


Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat