Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Geyik Muhabbet Ve Komedi > Fýkralar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Aptal Bush
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Aptal Bush

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Aptal Bush
    Gönderim Zamanı: 09-03-2006 Saat 01:41

Beþ yolcusuyla seyahat eden uçak düþmek üzere, ancak 4 paraþüt var. Birinci yolcu;
-'Ben Shaquille O`Neill, NBA`in en kýymetli oyuncusuyum. Bana bir þey olursa LA Lakers zor duruma düþer, benim yaþamam lazým' diyor ve alýp birinci paraþütü atlýyor.
Ýkinci yolcu:
-'Ben Hillary Clinton, NY senatörü ve belki de geleceðin Amerika ilk kadýn Baþkan adayýyým, benim de yaþamam lazým' diyor ve ikinci paraþütü alýp atlýyor.
3`üncü yolcu:
-'Ben George W. Bush. Amerika Baþkaný'yým. Dünya üzerinde politik sorumluluklarým, bombalayacaðým yerler var daha. Amerika tarihinin gelmiþ geçmiþ en zeki baþkanýnýn ölmesine izin vermezsiniz' diyor ve alýp atlýyor.
Dördüncü yolcu Papa, son yolcu olan 10 yaþýndaki çocuðun gözlerinin içine bakýp:
-'Evlat ben yaþlý bir adamým, yaþayacaðýmý yaþadým, bu son paraþütü alýp atlamak senin hakkýndýr' deyince, çocuk Papa`ya bakýp:
-'Gerek yok amca geriye 2 paraþüt kaldý, þu Amerika’nýn en zeki baþkaný benim okul çantamý alýp atladý

Düzenleyen turbo - 21-03-2006 Saat 03:57
Yukarı Dön
se_demir Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı se_demir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-03-2006 Saat 05:19
evet gerçektende çok komik aþaðýlarda kalýnca insan gözden kaçýrýyo herhalde
Yukarı Dön
mesuth Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı mesuth Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-03-2006 Saat 07:57
güzel bi fýkra . Smile
www.elektronikders.com
Yukarı Dön
GOLDMAN Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı GOLDMAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-03-2006 Saat 19:35
güzel güzel
Yukarı Dön
exorcise Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı exorcise Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-04-2006 Saat 04:14
ufacýk cocuk anlamýs herifin nasýl bi eleman oldugunu paylasým için saol superrrrrrrr
Yukarı Dön
Mareþal_87 Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge
Av,Avcýlýk ve Silahlar Bölümü Patronu

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Mareþal_87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-04-2006 Saat 08:16
Orjinalini yazan: exorciseboy exorciseboy Yazdı:

ufacýk cocuk anlamýs herifin nasýl bi eleman oldugunu paylasým için saol superrrrrrrr
Yukarı Dön
esmer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge
Daimi Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı esmer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-09-2006 Saat 04:03
güzel fýkraLOL
Yukarı Dön
sayko Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge
Fýkra ve spor bölüm moderatörü

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı sayko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-09-2006 Saat 19:42
benede çok hoþ ama Shaquille O`Neill yerine lebram olsa daha iyi olurdu :):):):):):):):) þaka fýkra güzel
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.203 Saniyede Yüklendi.