Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Aptal Bush

Nereden Yazdırıldığı: Bilginin Adresi
Kategori: Off-Topic
Forum Adı: Fýkralar
Forum Tanımlaması: Eðlence
URL: https://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=104
Tarih: 12-05-2024 Saat 01:33

Konu: Aptal Bush
Mesajı Yazan: Hawk
Konu: Aptal Bush
Mesaj Tarihi: 09-03-2006 Saat 01:41

Beþ yolcusuyla seyahat eden uçak düþmek üzere, ancak 4 paraþüt var. Birinci yolcu;
-'Ben Shaquille O`Neill, NBA`in en kýymetli oyuncusuyum. Bana bir þey olursa LA Lakers zor duruma düþer, benim yaþamam lazým' diyor ve alýp birinci paraþütü atlýyor.
Ýkinci yolcu:
-'Ben Hillary Clinton, NY senatörü ve belki de geleceðin Amerika ilk kadýn Baþkan adayýyým, benim de yaþamam lazým' diyor ve ikinci paraþütü alýp atlýyor.
3`üncü yolcu:
-'Ben George W. Bush. Amerika Baþkaný'yým. Dünya üzerinde politik sorumluluklarým, bombalayacaðým yerler var daha. Amerika tarihinin gelmiþ geçmiþ en zeki baþkanýnýn ölmesine izin vermezsiniz' diyor ve alýp atlýyor.
Dördüncü yolcu Papa, son yolcu olan 10 yaþýndaki çocuðun gözlerinin içine bakýp:
-'Evlat ben yaþlý bir adamým, yaþayacaðýmý yaþadým, bu son paraþütü alýp atlamak senin hakkýndýr' deyince, çocuk Papa`ya bakýp:
-'Gerek yok amca geriye 2 paraþüt kaldý, þu Amerika’nýn en zeki baþkaný benim okul çantamý alýp atladý

-------------

Cevaplar:
Mesajı Yazan: se_demir
Mesaj Tarihi: 21-03-2006 Saat 05:19
evet gerçektende çok komik aþaðýlarda kalýnca insan gözden kaçýrýyo herhalde

Mesajı Yazan: mesuth
Mesaj Tarihi: 21-03-2006 Saat 07:57
güzel bi fýkra . Smile

-------------
www.elektronikders.com

Mesajı Yazan: GOLDMAN
Mesaj Tarihi: 21-03-2006 Saat 19:35
güzel güzel

Mesajı Yazan: exorcise
Mesaj Tarihi: 21-04-2006 Saat 04:14
ufacýk cocuk anlamýs herifin nasýl bi eleman oldugunu paylasým için saol superrrrrrrr

Mesajı Yazan: Mareþal_87
Mesaj Tarihi: 22-04-2006 Saat 08:16
Orjinalini yazan: exorciseboy exorciseboy Yazdı:

ufacýk cocuk anlamýs herifin nasýl bi eleman oldugunu paylasým için saol superrrrrrrr

Mesajı Yazan: esmer
Mesaj Tarihi: 15-09-2006 Saat 04:03
güzel fýkraLOL

Mesajı Yazan: sayko
Mesaj Tarihi: 15-09-2006 Saat 19:42
benede çok hoþ ama Shaquille O`Neill yerine lebram olsa daha iyi olurdu :):):):):):):):) þaka fýkra güzel

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat