Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Deivid "Önce Ankaraspor, daha sonra Newcastle"

Nereden Yazdırıldığı: Bilginin Adresi
Kategori: Spor
Forum Adı: Fenerbahçe & Galatasaray
Forum Tanımlaması: Fenerbahçe & Galatasaray Taraftarlarýnýn mekaný...
URL: https://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=1626
Tarih: 01-07-2024 Saat 16:09

Konu: Deivid "Önce Ankaraspor, daha sonra Newcastle"
Mesajı Yazan: majestik
Konu: Deivid "Önce Ankaraspor, daha sonra Newcastle"
Mesaj Tarihi: 11-10-2006 Saat 08:16
Brezilyalý oyuncumuzu Deivid de Souza, kulübümüzün resmi sitesine yaptýðý açýklamada "Bursaspor maðlubiyetini unuttuk. Önümüzde bizden puan almak isteyen bir Ankaraspor var. Tamamen bu maça konsantre olduk" dedi. Takým içinde uyum sorununun büyük ölçüde aþýldýðýný söyleyen Deivid, sözlerine þöyle devam etti: "Takým içinde birbirimize iyice alýþtýk. UEFA Kupasýnda Newcastle United’i yenecek güçteyiz". Bursaspor maçýný çabuk unuttuklarýný söyleyen Deivid De Souza" Þimdi karþýmýzda bizden puan almak isteyen bir Ankaraspor var. Tamamen bu maça konsantre olmuþ durumdayýz. Zor bir deplasmana gidecek olsak da bu maçtan 3 puanla döneceðimizi düþünüyorum" dedi.

Turkcell Süper Liginin zor bir bir lig olduðunu söyleyen Deivid " Fenerbahçe çok fazla göz önünde bulunan ve yýldýzlar topluluðu olan bir takým olduðýui için ligde karþýlaþtýðýmýz her ekip bizi yenebilmek için ekstra çaba sarfediyor. Biz de yaptýðýmýz tüm çalýþmalarda bize karþý baský uygulamaya çalýþan takýmlara karþý önlem almaya çalýþoruz" dedi. Forvet oyuncusu olarak defansa yardým etmeyi sevdiðini de söyleyen Brezilyalý oyuncu "Çünkü Futbol bir takým oyunu. Bireysel olarak herkes takýma birþeyler katmak için çaba sarfediyor. Bizden beklenen takým halinde bir oyunu sergileyebilirsek karþýmýza gelen her rakibi yeneriz. Ben böyle düþünüyorum, çünkü bu düþünceyle çalýþýyoruz" dedi.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat