Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Telefon &Tablet
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - IMEI Değiştirme Programı - Bütün Çin malı Usb telefonlarda Çalışır
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

IMEI Değiştirme Programı - Bütün Çin malı Usb telefonlarda Çalışır

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı uysalprof Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-05-2011 Saat 18:01
arkadaşlar bende bu şifre de kaldım
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
İnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-05-2011 Saat 22:24
Orjinalini yazan: uysalprof uysalprof Yazdı:

arkadaşlar bende bu şifre de kaldım

Şifreyi  bulamayanlar için ana sayfadada belirttiğim üzere 

Not:

Programı indiremeyenlerin veya  özellikle indiripte açamayanların dikkatine!

Kullanmış olduğunuz antivirüs programı indirmiş olduğunuz dosyayı yani IMEI değiştirme programını  virüs olarak algıladığından dolayı programı  çalıştıramıyorsunuz.
Bu bağlamda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için   bu işlemi yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim.... Aksi taktirde olumsuz sonuç alabilirsiniz.

Yukarı Dön
ozzyback Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı ozzyback Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-05-2011 Saat 23:16
kardeş on numara. sadece bir iki işlemle telefonun imesini değiştirdim. çin malı saat telefon tek hatlı, mükemmel şekilde verimli bir program. ellerinize sağlık ;)
Yukarı Dön
quientwind Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı quientwind Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-05-2011 Saat 13:36
bu programın şifresini bulupta yükleyen arkadaşlar şifreyi bize de söyleyinde biz de yükleyelim.
Yukarı Dön
rota Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı rota Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05-06-2011 Saat 10:19
selam arkadaslar ben porogramı ındırdım ve imei degıstrdım bı sorun yok herkese tavsiye ederim.yalnız cıft hatlı telefonda ancak bırını degıstrdım 2   nasıl degıstrecem bılen varsa paylassın.
Yukarı Dön
hakanpol37 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hakanpol37 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-06-2011 Saat 11:08
telefonda com noktası nedir.

Yukarı Dön
elanazli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı elanazli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-06-2011 Saat 11:17
çok teşekkür ederim işime yaradı. Allah razı olsun
Yukarı Dön
dangerman55 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı dangerman55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-06-2011 Saat 22:47
ARKADAŞIM VİRUSLU!!!!!
Yukarı Dön
alex001 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı alex001 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-06-2011 Saat 20:55
arkadaşlar şifre istiyor nasıl acacagım lütfen yardım
Yukarı Dön
HighRisk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı HighRisk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-06-2011 Saat 18:17
Windows  7  64 bir  Sistem  var  nasıl çalıştırıcam bunu açılmıyor  hata veriyor  yinede eline emeğine sağlık.
HighRisk
Yukarı Dön
ssheqer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı ssheqer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-06-2011 Saat 14:46
Selam Acil cevap verırsenız sevınırım sım1 duzelttık tamam sım2 yı nasıl duzeltcez bununla ılgılı bılgı yok paylasırsanız sevınırım
Yukarı Dön
taha_truva Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı taha_truva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-06-2011 Saat 21:42
çok işime yaradı teşekkürler
Yukarı Dön
poolk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı poolk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-06-2011 Saat 16:37
çok saolasın emeğine sağlık cok işiime yaradı wala
cin malı telefonumda yaptım oldu yeterki bi usb kablosu ve sağlam ımeı numarası olsun

:D :) LOLConfusedClapClapClapClapClapClap
Yukarı Dön
egeyldz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı egeyldz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-06-2011 Saat 16:29
Normal olarak sadece Trojan olsa sorun çıkmaz programın kendisidir bazen anti-virüs ler onu virüs olarak algılayabilir ama içinden Malware çıkması beni biraz tedirgin etti bu arada istediğin kadar güvenlik konusunda titiz ol bu senin güvenlikten iyi anladıgını ve acıklarını bildigini gösterir.
Kafamı cekmekten yazmazsam olmaz Muharreme bi martini verinnnn.
Yukarı Dön
bayesmer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı bayesmer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-06-2011 Saat 17:59
dostum ellerin dert görmesin süpermiş çokta basitmiş valla değiştirdim hemen :D
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.473 Saniyede Yüklendi.