Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Telefon &Tablet
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - IMEI Değiştirme Programı - Bütün Çin malı Usb telefonlarda Çalışır
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

IMEI Değiştirme Programı - Bütün Çin malı Usb telefonlarda Çalışır

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 10>
Yazar
Security Professional
Security Professional
Simge
İnventor

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-03-2011 Saat 20:56

mustafakoc1953  sim 2 konusu  hakkında bilgim yok. 

Mantık yürütürsek  önce sim 1 i takıp IMEI numaranıza bakın not alın sonra sadece sim 2 takılı iken IMEI numaranızı kontrol edin ikiside aynı ise sorun yok demektir :)  Bu bağlamda IMEI  i  bir sefer değiştirmeniz yeterlidir. Aksi takdirde 2 sim ile ayrı ayrı IMEI  i değiştirmek gerekir.

Dediğim gibi 2. sim konusu  hakkında bilgim yok denemedim  deneyip yazarsanız  diğer arkadaşlarda konu hakkında bilgilenmiş olur.

Tahminime göre  IMEI  i birsefer değiştirmeniz yeterlidir.

Saygılarımla
Yukarı Dön
kankaa74 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kankaa74 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-03-2011 Saat 20:39
bu programın şifresi ne?
Yukarı Dön
FatihDora Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı FatihDora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-03-2011 Saat 21:42
windows7de   Görevyöneticisinde görünüyor ama açılmıyor!   xp de çalışıyor!
Yukarı Dön
sgcakir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı sgcakir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-03-2011 Saat 16:30
Kardeş eline sağlık denedim ve oldu. Beni 5 tl den kurtardın
Yukarı Dön
C4Timer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı C4Timer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-03-2011 Saat 22:36
Öncelikle elinize saqlık fakat benim bir sorunum var... imei girdikten sonra isleme baslattıqım anda " please hold on the power key " diyor.. bana yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tsk ederim.. sayqılar..!!! 
Yukarı Dön
serdem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı serdem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-03-2011 Saat 16:38
Programı indirip kurdum bu noktoda sıkıntı yok anca telefonu usb ile bagladıgımda telefonun F ve G klasörü  otomaitk kullan diye geliyor. Dolaysıyla  "Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin" kısmını yapamıyorum. Ben bu klasörü kopyalayıp telefonun içine yapıştırdım ama çalıştıramadığım için driverler yükleyemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
İnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-03-2011 Saat 14:23
Orjinalini yazan: serdem serdem Yazdı:

Programı indirip kurdum bu noktoda sıkıntı yok anca telefonu usb ile bagladıgımda telefonun F ve G klasörü  otomaitk kullan diye geliyor. Dolaysıyla  "Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin" kısmını yapamıyorum. Ben bu klasörü kopyalayıp telefonun içine yapıştırdım ama çalıştıramadığım için driverler yükleyemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler

Telefon ekranından com Noktası  seçeneği yoksa yapacak birşey yok :( Ama normalde olması lazım dikkatli inceleyiniz

Aşağıdaki işlemleri yapın
- Usb kablosu aracılığı ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın
- Telefon ekranından com Noktası nı seçin
- Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin.

Orjinalini yazan: C4Timer C4Timer Yazdı:

Öncelikle elinize saqlık fakat benim bir sorunum var... imei girdikten sonra isleme baslattıqım anda " please hold on the power key " diyor.. bana yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tsk ederim.. sayqılar..!!! 

Kapatma tuşuna basılı tutmanızı istiyor

Düzenleyen invertor - 30-03-2011 Saat 14:28
Yukarı Dön
hakan234 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hakan234 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-04-2011 Saat 09:58
proğram için tşk. proğram çalışıyo ilkin denedim ama olmadı sonrdaan telefondaki hafıza ve sim kartını çıkartıp denedim hata vermedi . bide bunun çift karlılar için olanıdaolsa idi harika olurdu
Yukarı Dön
yasarsahbaz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı yasarsahbaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-04-2011 Saat 10:59
Arkadaşlar program xp'de sorunsuz çalışıyor. Ben USB kablosunu hiç kullanmadan bluetooth ile IMEI numarasını değiştirdim. İndirdiğiniz programın USB Driver klasörünü kullanmanıza gerek yok. Bilgisayarınızda bluetooth varsa bilgisayarınızın ve telefonunuzun bluetooth'unu açın ve Imei programını çalıştırın. "please hold on the power key" diye bir uyarı çıkarsa telefonunuzun kapatma tuşuna 2 saniye basılı tutun ve imei değiştirme işleminiz tamamlanacaktır. Ben bu programı faturalı cep telefonum ne idüğü belirsiz kişiler tarafından kopyalandığı için kullanmak zorunda kaldım. Orijinal telefonumun IMEI numarasıyla birileri klonlama yaptığı için mağdur duruma düştüm, aksi taktirde bu programı kullanmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.
Yukarı Dön
mertferrari Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı mertferrari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-04-2011 Saat 20:46
indirme linki nerededir ?
Yukarı Dön
esmeraysedat Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı esmeraysedat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-04-2011 Saat 00:07
HERŞEY GÜZELDE PROGRAMIN ŞİFRESİ NE? BİLEN VARMI?
Yukarı Dön
konsolos22 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı konsolos22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-05-2011 Saat 15:39
indiriyorum fakat programı birtürlü açamiyorum
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
İnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-05-2011 Saat 18:49

Programı indiremeyenlerin veya  özellikle indiripte açamayanların dikkatine!

Kullanmış olduğunuz antivirüs programı indirmiş olduğunuz dosyayı yani IMEI değiştirme programını  virüs olarak algıladığından dolayı programı  çalıştıramıyorsunuz.
Bu bağlamda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için   bu işlemi yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim....
Yukarı Dön
quientwind Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı quientwind Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-05-2011 Saat 00:57
arkadaşlar programın şifresine ulaşamadım yardımcı olurmusunuz?
Yukarı Dön
tarık Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı tarık Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-05-2011 Saat 15:28
arkadaşlar programı indirdim fakat açılmıyor klasor boş

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 10>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.500 Saniyede Yüklendi.