Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Spor > Futbol Genel > Fenerbahçe & Galatasaray
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - İliç'in aklı Fenerbahçe'de
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

İliç'in aklı Fenerbahçe'de

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İliç'in aklı Fenerbahçe'de
    Gönderim Zamanı: 08-11-2006 Saat 18:54

İliç'in aklı Fenerbahçe'de

Bu sezon ortaya koyduğu performansla sadece G.Saraylılar'ın değil, tüm futbolseverlerin beğenisini kazanan Sasa İliç, Sabah gazetesine yaptığı açıklamada. 16. haftada oynayacakları F.Bahçe maçının kendileri için büyük önem taşıdığını belirten Sırp yıldız, Süper Lig'deki kaderlerinin bu mücadelede çizileceğini belirtti. Şu ana kadar çok puan kaybettiklerine değinen İliç, "Liderin 8 puan gerisindeyiz. Rakiplerimiz de beklemedikleri kayıplar yaşadılar ancak biz performansımızın çok altında kaldık. Bundan sonra kesinlikle puan kaybetme lüksümüz yok. Sondan ikinci hafta F.Bahçe'ye karşı yapacağımız mücadeleye kadar sürekli kazanmalıyız. F.Bahçe'yi de mutlaka mağlup etmeliyiz. Onları yenemezsek biteriz. Ancak devre arasına kadar derbi dahil bütün maçları kazanırsak lig yeniden başlar ve o moralle de zirveyi kimseye kaptırmayız" dedi.

'Bu sezon şanssızız'

Anlaşılmaz biçimde çok gol kaçırdıklarının da altını çizen yıldız oyuncu, "Çok pozisyona giriyoruz. Hatta şampiyon olarak bitirdiğimiz geçen sezonla karşılaştırıldığında daha fazla şans yakaladığımızı söyleyebilirim. Ancak üzerimizde garip bir şanssızlık var. Bir türlü oyunumuzu tabelaya yansıtamıyoruz" şeklinde konuştu. Sasa İliç, her geçen gün Türkiye'ye daha iyi uyum sağladığını belirterek sözlerini şöyle noktaladı: "Geçen sezona göre daha iyiyim çünkü buraya alıştım. Taraftarla aramızda da çok sıcak bir bağ oluştu. Bana karşı gösterdikleri sevgi ve ilgi beni mutlu ediyor. Ben de oyunumla onları mutlu etmeye çalışıyorum. Ancak tabii ki esas önemli olan benim attığım goller veya yaptığım asistler değil, takımın kazanması"İliçin%20aklı%20Fenerbahçede

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.