Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum > Forumlarla İlgili Duyurular/Sorularınız/Sorunlarınız
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - GOLDPLAY GP-1005 MP3'E DOSYA ATMA VE SİLME ENGELİ
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

GOLDPLAY GP-1005 MP3'E DOSYA ATMA VE SİLME ENGELİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı patronx47 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: GOLDPLAY GP-1005 MP3'E DOSYA ATMA VE SİLME ENGELİ
    Gönderim Zamanı: 08-12-2011 Saat 11:18
Merhabalar, elimde goldplay'in gp-1005 modeli bir mp3 var (4gb).. mp3'e belli dosyalar önceden atılmış.. şimdi onları ne silebiliyoruz ne de ekleyebiliyoruz.. yazılımsal olarak engellemişler.. bilgisayar ise hiç tanımıyor bile.. radyo, ses kayıt, ses kaydı dinleme vs. gibi seçeneklerini de devre dışı bırakmışlar.. bunu normal mp3'e dönüştürmenin bir yolu yordamı var mı bileniniz bana yardımcı olabilir mi? driver ve yazılım versiyonu gerekiyor zannımca.. bunları nerden bulucam?????
Yukarı Dön
kral Açılır Kutu Gör
Administrator
Administrator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-12-2011 Saat 13:14
Linux işletim sistemi ile denemenizi tavsiye ederim
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaştıracaktır.
Yukarı Dön
patronx47 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı patronx47 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-12-2011 Saat 22:01
yardımınız için teşekkürler fakat linux işletim sistemi mevcut değil, kaldı ki dışarda diğer bilgisayarlarda kullanmak isteyince nasıl olcak?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.141 Saniyede Yüklendi.