Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Programlar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - LigTv Player V1.1 Güncellendi!!!
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

LigTv Player V1.1 Güncellendi!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Moderator
Moderator
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: LigTv Player V1.1 Güncellendi!!!
    Gönderim Zamanı: 08-02-2009 Saat 20:18
LigTv Player V1.0 Güncellendi!!!

Lig Tv Player Güncellenmiştir... Dileyen İndirir Eski Halide Hala Çalışmaktadır...

3 Ayrı Kategoriye Ayırdım Bu Sefer Sadece Turkcell Super Lig Yok

- Turkcell Super Lig

- Bank Asya Birinci Ligi

- Fortis Türkiye Kupası

Olarak 3 Ayrı Kategori Haline Getirdim....

+ Göründüğü Üzere Maçların Yayın Saatleri Eklendi Bu Özellik Şuanda Sadece Turkcell Super Lig İçin Vardır...

Bu Özellik Sadece Uygulamayı İlk Çalıştırdığınızda Ekrana Gelecektir...

Sol Yandan (Yayının Olduğu Zamanlar) İzlenmek İstenen Lig Veya Kupa Seçildiği Takdirde Yayın Akışı Ekranına Geri Dönüş Yoktur...

Gene Sol Mavi Çerçeve İçindeki Kapat Tuşuyla Birlikte Dört Ayrı Özelliği Olan İkonlar Bulunmakta...

Kapata En Yakın Bulunan İkonda Yayını Hangi Koşullarda İzleyebileceğiniz, İzledikten Sonra Kotalı Kullanıcıysanız Ne Kadar Kota Kullanacağınıza Dair Bilgiler Vardır...

Onun Bir Yanında Ki İkonda İse Muhakkak Göz Atmanız Gereken Yerdir... Bildiğiniz Üzere Yayını Veren Site Türk Telekom Tarafından Ulaşılamaz Siteler Listesine Eklenmiştir. Bu Ulaşılamazlık Olayını Çözmek İçin DNS Ayarları İle İlgili Açıklama Vardır...

En Sondaki İkona İse Baksanızda Olur Bakmasanızda Sürüm Bilgisi, RootinG ForceD Ulaşım Adresi Ve Hazırlayana Ait Bilgiler Var...

Son Olarak Belkide En Önemlisi Bu Sorun Bende Mi Sadece Çözemedim Test Etmesi İçin Verdiğim Arkadaşların Başına Gelmedi... Eğer Maç Saatinde Baktınız Yayın Yok Uygulama Üzerinde Maç İzleme Yeri Açıkken " F5 " Tuşuna Basınız Sorununuz Düzelecektir... Eğer Böyle Bir Sorunla Karşılaşırsanız Bunu Yapmanız Tavsiye Edilir...

NOT:

Arkadaşlar görüyorum ki bazı arkadaşlar programın çalışmadığını söylüyorlar

1. DNS ayarlarınızı programın söylediği gibi yani ''208.67.222.222-208.67.220.220'' Şekilinde değiştiriniz...
2. Değiştirdim olmadı diyenler DNS ayarlarını değiştirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlattınız...

Eğer bu 2 maddeyi tam anlamıyla yaptıysanız program çalışacaktır...

Program Sahibinden Gelen Link:www.bilgineferi ayrıcalığı ile

http://rapidshare.com/files/195632310/Futbol_Player.rar__OSCAR_UPLOADER__

Rar Pass: OSCAR

SAYGILARIMLA

Düzenleyen OSCAR - 08-02-2009 Saat 20:48
Yukarı Dön
savage_team Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı savage_team Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-02-2009 Saat 11:20
çok guzel bir program paylaşım için sağol
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.164 Saniyede Yüklendi.