Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Telefon &Tablet
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - IMEI Deðiþtirme Programý - Bütün Çin malý Usb telefonlarda Çalýþýr
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

IMEI Deðiþtirme Programý - Bütün Çin malý Usb telefonlarda Çalýþýr

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 10>
Yazar
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-03-2011 Saat 20:56

mustafakoc1953  sim 2 konusu  hakkýnda bilgim yok. 

Mantýk yürütürsek  önce sim 1 i takýp IMEI numaranýza bakýn not alýn sonra sadece sim 2 takýlý iken IMEI numaranýzý kontrol edin ikiside ayný ise sorun yok demektir :)  Bu baðlamda IMEI  i  bir sefer deðiþtirmeniz yeterlidir. Aksi takdirde 2 sim ile ayrý ayrý IMEI  i deðiþtirmek gerekir.

Dediðim gibi 2. sim konusu  hakkýnda bilgim yok denemedim  deneyip yazarsanýz  diðer arkadaþlarda konu hakkýnda bilgilenmiþ olur.

Tahminime göre  IMEI  i birsefer deðiþtirmeniz yeterlidir.

Saygýlarýmla
Yukarı Dön
kankaa74 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kankaa74 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-03-2011 Saat 20:39
bu programýn þifresi ne?
Yukarı Dön
FatihDora Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı FatihDora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-03-2011 Saat 21:42
windows7de   Görevyöneticisinde görünüyor ama açýlmýyor!   xp de çalýþýyor!
Yukarı Dön
sgcakir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı sgcakir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-03-2011 Saat 16:30
Kardeþ eline saðlýk denedim ve oldu. Beni 5 tl den kurtardýn
Yukarı Dön
C4Timer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı C4Timer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-03-2011 Saat 22:36
Öncelikle elinize saqlýk fakat benim bir sorunum var... imei girdikten sonra isleme baslattýqým anda " please hold on the power key " diyor.. bana yardýmcý olabilecek arkadaslara simdiden tsk ederim.. sayqýlar..!!! 
Yukarı Dön
serdem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı serdem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-03-2011 Saat 16:38
Programý indirip kurdum bu noktoda sýkýntý yok anca telefonu usb ile bagladýgýmda telefonun F ve G klasörü  otomaitk kullan diye geliyor. Dolaysýyla  "Yeni donaným bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ý yükletin gelen uyarýlara evet diyin" kýsmýný yapamýyorum. Ben bu klasörü kopyalayýp telefonun içine yapýþtýrdým ama çalýþtýramadýðým için driverler yükleyemedim. Yardýmcý olursanýz çok sevinirim.
Teþekkürler
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-03-2011 Saat 14:23
Orjinalini yazan: serdem serdem Yazdı:

Programý indirip kurdum bu noktoda sýkýntý yok anca telefonu usb ile bagladýgýmda telefonun F ve G klasörü  otomaitk kullan diye geliyor. Dolaysýyla  "Yeni donaným bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ý yükletin gelen uyarýlara evet diyin" kýsmýný yapamýyorum. Ben bu klasörü kopyalayýp telefonun içine yapýþtýrdým ama çalýþtýramadýðým için driverler yükleyemedim. Yardýmcý olursanýz çok sevinirim.
Teþekkürler

Telefon ekranýndan com Noktasý  seçeneði yoksa yapacak birþey yok :( Ama normalde olmasý lazým dikkatli inceleyiniz

Aþaðýdaki iþlemleri yapýn
- Usb kablosu aracýlýðý ile telefonunuzu bilgisayara baðlayýn
- Telefon ekranýndan com Noktasý ný seçin
- Yeni donaným bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ý yükletin gelen uyarýlara evet diyin.

Orjinalini yazan: C4Timer C4Timer Yazdı:

Öncelikle elinize saqlýk fakat benim bir sorunum var... imei girdikten sonra isleme baslattýqým anda " please hold on the power key " diyor.. bana yardýmcý olabilecek arkadaslara simdiden tsk ederim.. sayqýlar..!!! 

Kapatma tuþuna basýlý tutmanýzý istiyor

Düzenleyen invertor - 30-03-2011 Saat 14:28
Yukarı Dön
hakan234 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hakan234 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-04-2011 Saat 09:58
proðram için tþk. proðram çalýþýyo ilkin denedim ama olmadý sonrdaan telefondaki hafýza ve sim kartýný çýkartýp denedim hata vermedi . bide bunun çift karlýlar için olanýdaolsa idi harika olurdu
Yukarı Dön
yasarsahbaz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı yasarsahbaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-04-2011 Saat 10:59
Arkadaþlar program xp'de sorunsuz çalýþýyor. Ben USB kablosunu hiç kullanmadan bluetooth ile IMEI numarasýný deðiþtirdim. Ýndirdiðiniz programýn USB Driver klasörünü kullanmanýza gerek yok. Bilgisayarýnýzda bluetooth varsa bilgisayarýnýzýn ve telefonunuzun bluetooth'unu açýn ve Imei programýný çalýþtýrýn. "please hold on the power key" diye bir uyarý çýkarsa telefonunuzun kapatma tuþuna 2 saniye basýlý tutun ve imei deðiþtirme iþleminiz tamamlanacaktýr. Ben bu programý faturalý cep telefonum ne idüðü belirsiz kiþiler tarafýndan kopyalandýðý için kullanmak zorunda kaldým. Orijinal telefonumun IMEI numarasýyla birileri klonlama yaptýðý için maðdur duruma düþtüm, aksi taktirde bu programý kullanmanýn yanlýþ olduðunu düþünüyorum.
Yukarı Dön
mertferrari Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı mertferrari Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-04-2011 Saat 20:46
indirme linki nerededir ?
Yukarı Dön
esmeraysedat Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı esmeraysedat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-04-2011 Saat 00:07
HERÞEY GÜZELDE PROGRAMIN ÞÝFRESÝ NE? BÝLEN VARMI?
Yukarı Dön
konsolos22 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı konsolos22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-05-2011 Saat 15:39
indiriyorum fakat programý birtürlü açamiyorum
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-05-2011 Saat 18:49

Programý indiremeyenlerin veya  özellikle indiripte açamayanlarýn dikkatine!

Kullanmýþ olduðunuz antivirüs programý indirmiþ olduðunuz dosyayý yani IMEI deðiþtirme programýný  virüs olarak algýladýðýndan dolayý programý  çalýþtýramýyorsunuz.
Bu baðlamda herhangi bir sorunla karþýlaþmamak için   bu iþlemi yaparken anti virüs programýnýzý devre dýþý býrakmanýzý tavsiye ederim....
Yukarı Dön
quientwind Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı quientwind Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-05-2011 Saat 00:57
arkadaþlar programýn þifresine ulaþamadým yardýmcý olurmusunuz?
Yukarı Dön
tarýk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı tarýk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-05-2011 Saat 15:28
arkadaþlar programý indirdim fakat açýlmýyor klasor boþ

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 10>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.195 Saniyede Yüklendi.