Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yaþama Dair > Sinema > Dvix-Film
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - 1958 Plymouth Fury ; (Christine / 1983) - Katil Araba DVDRip Dual Türkçe Dublaj
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

1958 Plymouth Fury ; (Christine / 1983) - Katil Araba DVDRip Dual Türkçe Dublaj

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı cimbomgs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-02-2011 Saat 14:46

sadece 1.partýn indirilmesini tamamlayamýyor;acaba baþka nasýl indirebilirim bir bilginiz var mý?,çünkü en az 10 defa denedim ama bir türlü CRC- BAÞARILI (MD5) demiyor!

Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-02-2011 Saat 20:02
Jdownloader kullanmadan normal olarak indirmeyi deneyin.

Saygýlarýmla
Yukarı Dön
cimbomgs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı cimbomgs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-02-2011 Saat 00:11

...da direkt olarak nasýl indireceðim,eskisi gibi indiremiyorum;linki týkladýðda gelen ekran da;username,rapidpro,email adress falan gibi þeyler geliyor,FREE DOWNLOAD gibi birþey göremiyorum;eskiden iki tane sayaç gibi birþey olurdu,þimdi deðiþmiþ;nasýl indiriyoruz þimdi?

Yukarı Dön
cimbomgs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı cimbomgs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-02-2011 Saat 00:13
þimdi gördüm;Create your free account diyor ama hesap açacak bir buton yok!
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-02-2011 Saat 18:59
Rapidshare.com dan  indirmek için slow download a týklayýp bekleyeceksiniz
Yukarı Dön
cimbomgs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı cimbomgs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-03-2011 Saat 00:39
Birinci part sizde varsa e-posta aracýlýðý ile yollayabilir misiniz? ya da baþka bir öneriniz var mý,rapidin o sayfasý nedense aýlmýyor bende.
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-03-2011 Saat 01:13
Orjinalini yazan: cimbomgs cimbomgs Yazdı:

Birinci part sizde varsa e-posta aracýlýðý ile yollayabilir misiniz? ya da baþka bir öneriniz var mý,rapidin o sayfasý nedense aýlmýyor bende.

Tamamýný indirip klasöre çýkardým sorun yok

Part 1 i  farklý sitelere upload ediyorum bitince linki buraya eklerim indirip kullanýrsýnýz

Edit:
Alternatif linkler eklendi

Düzenleyen invertor - 03-03-2011 Saat 22:01
Yukarı Dön
cimbomgs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı cimbomgs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-03-2011 Saat 22:45
çok teþekkür ederim...
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-04-2011 Saat 14:10
Lüzumu üzerine linkler güncellendi
Yukarı Dön
nokta6600 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı nokta6600 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-05-2011 Saat 07:51
vallah'a helal olsun
Yukarı Dön
tuncay0017 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı tuncay0017 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-05-2011 Saat 08:40

valla helal kardeþ aramadýðým yer kalmadý eski yeni ne kadar satýcý videocu nostalji takýlan ama ne hikmetse olan ama bir türlü bulunamayan benim için en güzel film bu araba ayný benim hayatým gibi bu elemanýnda hayatýný deðiþtiriyor harika bir film 

tabiki türkçe dil seçeneði için yazdýklarým film zaten elimde senelerdir mevcut beni bilen bilir bu filmi aramadýðým yer kalmadý

son kez teþekkürler

ayrýca hiç bir sorun yok adam gibi indi tekrar teþekkürler

Düzenleyen tuncay0017 - 11-05-2011 Saat 08:40
Yukarı Dön
kahrakar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kahrakar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-08-2011 Saat 01:00
Yav çift dil diye övünüp durmuþsunuz ama ikinci dilin orjinal deðilde Almanca dublaj olduðunu söylemeyi unutmuþsunuz!!
Boþu boþuna indirdim eðer dublaj seyretmek isteseydim  türkçe tercih ederdim zaten! banane almanýn dublajýndan insan uyarýr AngryAngryAngry
hüsam
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.171 Saniyede Yüklendi.