Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfas─▒ Forum Anasayfas─▒ > Ya■ama Dair > Sinema > Dvix-Film
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - 1958 Plymouth Fury ; (Christine / 1983) - Katil Araba DVDRip Dual TŘrkše Dublaj
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kay─▒t Ol Kay─▒t Ol  Giri┼č Giri┼č

1958 Plymouth Fury ; (Christine / 1983) - Katil Araba DVDRip Dual TŘrkše Dublaj

Yan─▒t Yaz Yan─▒t Yaz Sayfa  <12
Yazar
Yeni ▄ye
Yeni ▄ye

Kay─▒t Tarihi: 08-02-2011
Status: Aktif De─čil
Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ cimbomgs Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 17-02-2011 Saat 14:46

sadece 1.partřn indirilmesini tamamlayamřyor;acaba ba■ka nasřl indirebilirim bir bilginiz var mř?,šŘnkŘ en az 10 defa denedim ama bir tŘrlŘ CRC- BAŮARILI (MD5) demiyor!

Yukar─▒ D├Ân
invertor A├ž─▒l─▒r Kutu G├Âr
Security Professional
Security Professional
Simge
Ţnventor

Kay─▒t Tarihi: 18-01-2008
Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ invertor Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 17-02-2011 Saat 20:02
Jdownloader kullanmadan normal olarak indirmeyi deneyin.

Saygřlarřmla
Yukar─▒ D├Ân
cimbomgs A├ž─▒l─▒r Kutu G├Âr
Yeni ▄ye
Yeni ▄ye

Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ cimbomgs Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 19-02-2011 Saat 00:11

...da direkt olarak nasřl indirece­im,eskisi gibi indiremiyorum;linki třkladř­da gelen ekran da;username,rapidpro,email adress falan gibi ■eyler geliyor,FREE DOWNLOAD gibi bir■ey g÷remiyorum;eskiden iki tane sayaš gibi bir■ey olurdu,■imdi de­i■mi■;nasřl indiriyoruz ■imdi?

Yukar─▒ D├Ân
Yeni ▄ye
Yeni ▄ye

Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ cimbomgs Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 19-02-2011 Saat 00:13
■imdi g÷rdŘm;Create your free account diyor ama hesap ašacak bir buton yok!
Yukar─▒ D├Ân
Security Professional
Security Professional
Simge
Ţnventor

Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ invertor Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 19-02-2011 Saat 18:59
Rapidshare.com dan  indirmek išin slow download a třklayřp bekleyeceksiniz
Yukar─▒ D├Ân
Yeni ▄ye
Yeni ▄ye

Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ cimbomgs Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 03-03-2011 Saat 00:39
Birinci part sizde varsa e-posta aracřlř­ř ile yollayabilir misiniz? ya da ba■ka bir ÷neriniz var mř,rapidin o sayfasř nedense ařlmřyor bende.
Yukar─▒ D├Ân
Security Professional
Security Professional
Simge
Ţnventor

Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ invertor Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 03-03-2011 Saat 01:13
Orjinalini yazan: cimbomgs cimbomgs Yazd─▒:

Birinci part sizde varsa e-posta aracřlř­ř ile yollayabilir misiniz? ya da ba■ka bir ÷neriniz var mř,rapidin o sayfasř nedense ařlmřyor bende.

Tamamřnř indirip klas÷re šřkardřm sorun yok

Part 1 i  farklř sitelere upload ediyorum bitince linki buraya eklerim indirip kullanřrsřnřz

Edit:
Alternatif linkler eklendi

D├╝zenleyen invertor - 03-03-2011 Saat 22:01
Yukar─▒ D├Ân
Yeni ▄ye
Yeni ▄ye

Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ cimbomgs Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 03-03-2011 Saat 22:45
šok te■ekkŘr ederim...
Yukar─▒ D├Ân
Security Professional
Security Professional
Simge
Ţnventor

Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ invertor Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 29-04-2011 Saat 14:10
LŘzumu Řzerine linkler gŘncellendi
Yukar─▒ D├Ân
nokta6600 A├ž─▒l─▒r Kutu G├Âr
Yeni ▄ye
Yeni ▄ye
Simge

Kay─▒t Tarihi: 08-05-2011
Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ nokta6600 Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 08-05-2011 Saat 07:51
vallah'a helal olsun
Yukar─▒ D├Ân
tuncay0017 A├ž─▒l─▒r Kutu G├Âr
Yeni ▄ye
Yeni ▄ye

Kay─▒t Tarihi: 10-05-2011
Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ tuncay0017 Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 11-05-2011 Saat 08:40

valla helal karde■ aramadř­řm yer kalmadř eski yeni ne kadar satřcř videocu nostalji takřlan ama ne hikmetse olan ama bir tŘrlŘ bulunamayan benim išin en gŘzel film bu araba aynř benim hayatřm gibi bu elemanřnda hayatřnř de­i■tiriyor harika bir film 

tabiki tŘrkše dil sešene­i išin yazdřklarřm film zaten elimde senelerdir mevcut beni bilen bilir bu filmi aramadř­řm yer kalmadř

son kez te■ekkŘrler

ayrřca hiš bir sorun yok adam gibi indi tekrar te■ekkŘrler

D├╝zenleyen tuncay0017 - 11-05-2011 Saat 08:40
Yukar─▒ D├Ân
kahrakar A├ž─▒l─▒r Kutu G├Âr
Yeni ▄ye
Yeni ▄ye
Simge

Kay─▒t Tarihi: 12-08-2011
Mesaj Se├ženekleri Mesaj Se├ženekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Al─▒nt─▒ kahrakar Al─▒nt─▒  Yan─▒t YazCevapla Mesaj─▒n Direkt Linki G├Ânderim Zaman─▒: 13-08-2011 Saat 01:00
Yav šift dil diye ÷vŘnŘp durmu■sunuz ama ikinci dilin orjinal de­ilde Almanca dublaj oldu­unu s÷ylemeyi unutmu■sunuz!!
Bo■u bo■una indirdim e­er dublaj seyretmek isteseydim  tŘrkše tercih ederdim zaten! banane almanřn dublajřndan insan uyarřr AngryAngryAngry
hŘsam
Yukar─▒ D├Ân
 Yan─▒t Yaz Yan─▒t Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum ─░zinleri A├ž─▒l─▒r Kutu G├Âr

Bu Sayfa 0.375 Saniyede Y├╝klendi.