El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri , Kayseri Kimleri , Yörük iran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Kelime ve Karakter Sayma

Metninizi / paragrafınızı buraya girin:Sonuç

Toplam kelimeler: 0 | Toplam karakter: 0


 

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri , Kayseri Kimleri , Yörük iran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Kelime ve Karakter Sayma

Kelime ve Karakter Sayma

 

Kelime ve Karakter Sayma işlemini  gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken ilgili metni kutucuğa yapıştırmak ve enter tuşuna basmak. Bir saniyeden kısa sürecek olan bir beklemenin ardından Kelime Sayısı Hesaplayıcı aracımız sonuçları bir grafik formunda sunacaktır ve toplam kelime ile karakter sayısını da gösterecektir.

Kelime ve Karakter Sayma aracı çevrimiçi platformlarda çalışan kişiler için oldukça değerli bir araçtır. Günümüzde arama motorları, kaliteli ve uzun olan içerikleri tercih ediyor. Bu yüzden, içeriğinizi oluşturduktan sonra içerikteki toplam kelime sayısını kontrol etmek isteyebilirsiniz. Örneğin sitenizdeki bir yazarın, bir makaleyi en az kelime veya en fazla kelime gibi kriterlere uyarak yazması gerekiyorsa, yazarın yazdığı makalenin gerekli kriterleri yerine getirip getirmediğini Kelime Sayısı Hesaplayıcı aracımız ile kontrol edebilirsiniz.

Kelime ve Karakter Sayma aracı herhangi bir dilde yazılmış olan herhangi bir makalenin kelime sayısını hesaplayabildiği için harika bir araçtır. Aracımız, içeriğinizin Türkçe, Almanca, İngilizce, Urduca, Hintçe, Bengalce, İspanyolca ya da herhangi bir dilde olması hiç fark etmeden tüm kelimelerini ve karakterlerini bir saniyenin altında hesaplayabilir!

Benzer diğer araçlar sadece belli başlı özellikleri ücretsiz olarak sunuyorken, Bilgineferi, premium özellikler de dahil olmak üzere aracı tamamiyle ücretsiz olarak sunuyor. Bunun dışında araç ayrıca kayıt olmayı ya da üye girişi yapmayı da gerektirmiyor. Kelime Hesaplayıcı aracımız herhangi bir cihazda ve tarayıcıda sorunsuz olarak çalışabiliyor ve IHS olarak cihazı nasıl daha verimli hale getirebileceğimiz konusunda çalışmalarımız devam ediyor.


Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat