El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri , Kayseri Kimleri , Yörük iran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Meta-Tag Oluşturucu

Site BaşlığıRobotların tüm bağlantıları izlemesine izin verilsin mi?
Site Açıklaması
Site Anahtar Kelime (Virgül ile ayırın)
Google gibi arama motorlarına izin ver.
Robotların tüm bağlantıları izlemesine izin verilsin mi?
Karakter setinizi seçiniz.
Sitenizin birincil dili nedir?

(İsteğe Bağlı Meta Etiketleri)

Arama motorları web sitemi     günde bir tarasın.


Yazar:
 

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri , Kayseri Kimleri , Yörük iran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Meta-Tag Oluşturucu

Meta-Tag Oluşturucu Nedir?

Meta-Tag Oluşturucu Aracı, IHS’nin Ücretsiz Seo Araçları'ndan bir tanesidir. Meta-tagler, bir web sayfasının HTML kodunda görünen ve arama motorlarına sayfanın ana konusunun ne olduğunu söyleyen anahtar kelimeler türüdür. Meta anahtar kelimeler, ‘arka planda’ görünüyor oldukları için genel anahtar kelimelerden farklıdır. Farklı bir deyişle; Meta Anahtar Kelimeler, sayfanızın kaynak kodunda olmak yerine, direkt bir şekilde sayfanızda canlı olarak görünürler.

Kendi meta taglerinizi seçerken unutmamanız gereken en önemli şey, her bir anahtar kelimenin sayfanızın içeriğini tam olarak ifade ettiğinden emin olmanızdır. Örneğin, siteniz Otomobiller hakkında içerikler paylaşılan bir site ise ‘Satılık Çanta’ ya da ‘Noel Kıyafetleri’ gibi anahtar kelimeleri kullanmanız etkinlik kazanabilmeniz açısından son derece yanlış tercihler olacaktır.

Google, Bing ve Yahoo arama dostu olan ve sitenizin yapısıyla ilişkin olan Meta-Taglere önem vermektedir. Bu yüzden daha iyi arama motoru sıramaları yakalayabilmenizi sağlayacak olan meta-tagleri oluşturabileceğiniz IHS Ücretsiz Seo Araçları’ndan biri olan Meta-Tag Oluşturucu Aracını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tamamiyle ücretsiz olan Meta-Tag Oluşturucu Aracı üzerinde aşağıdaki adımları izleyerek sizler de Meta-Tagler oluşturabilirsiniz:

    Web sayfanızın başlığını yazın.
    Sitenizin açıklamasını yazın.
    Web Sitenizdeki anahtar sözcükleri aralarına virgüller koyarak yazın.
    Sitenizin hangi içerik türünü görüntüleyeceğini seçin.
    Web sitenizde kullanacağınız ana dili seçin.
    Meta-Tagleri Oluştur seçeneğini tıklayın.

Çevrimiçi pazarlama yapan kişilerin birçoğu günümüzde Meta-Taglerinin gereksiz olduğunu iddia ediyor. Bunu yapmalarının sebebi, Google gibi arama motorlarının çoğunun, web sitelerinin kendi meta-tag alanlarını siyah şapka teknikleri(black-hat techniques) ile doldurabileceklerini anlamış olmalarıdır. Meta anahtar kelimeler, sıralamaları etkileyen en önemli faktörler arasında yer almıyor olsa da, doğru kullanıldıkları zaman sitenizin Arama Motoru Optimizasyonunu(SEO) iyileştirmek konusunda hayati öneme sahip bir rol oynayabilirler ve sitenizin trafik akışını arttırmak konusunda yardımcı olabilirler. Unutmamak gerek ki Arama Motoru Optimizasyonu konusundaki her mini gelişim, büyük farklar yaratabilir!

Eğer web siteniz için meta-tagler oluşturmak istiyorsanız, emin olmanız gereken en önemli nokta; seçmiş olduğunuz anahtar kelimelerin, mevzubahis sitenize hitap ediyor olmasıdır. IHS, Arama Motoru Dostu olan bu Meta-Tag Oluşturucu Aracını oluşturarak, dinamik bir başlık ve meta-tagleri oluşturabilmenize olanak tanıyor. Meta-tagler sadece arama motorlarının sayfalarınızın içeriklerinin ne hakkında olduklarını anlamalarını sağlamakla yetinmeyip, aynı zamanda arama sıralamalarınızın da daha iyi duruma gelmesini sağlayacaktır.

 


Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat