Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Donaným & Hardware > Driver & Firmware
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - .......::::: DRIVER ÝSTEK ::::..........
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

.......::::: DRIVER ÝSTEK ::::..........

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-11-2008 Saat 12:00
Orjinalini yazan: aLex_01 aLex_01 Yazdı:

selamlar xp2 kurdum eternet karti yok asound 10-100 diye bir eternet karti istiyor bulamadim gitti abiler yardim plsss giremiyorum internete eternet kartinin driveri lazim yardimlariniz için tþkler acil cevap pls...baþarilar. 

Asound 10/100 Mbps Ethernet Adapter Driver

Win95, Win98, Win98SE, WinME, WinNT4, Win2000, WinXP, Win2003

Kullanýmý :   Driver i yüklerken belirli konumdan aratýp  indirmiþ oldugunuz dasyanýn içerisindeki  xp klasörunu göstermenýz yeterlidir.

Yukarı Dön
aLex_01 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı aLex_01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-11-2008 Saat 20:13
tþkler umarim olur denicem þimdi görüþmek üzere baþarilarnizin devamini diliyorum süpersiniz tek kelimeyle abiler
vARSA öTESÝ gELSÝN bERÝSÝ eMEGE sAYGÝ.
Yukarı Dön
aLex_01 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı aLex_01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-11-2008 Saat 21:23
selamlar asound 10-100 ama eternet kartinin  üzerinde myson yazior anlamadim þimdi burda ben myson eternet kartinin drevirini aramam gerek varsa acil yardim pls yardimlariniz için þimdiden tþkler kolay gelsin.

Düzenleyen aLex_01 - 08-11-2008 Saat 21:24
Yukarı Dön
aLex_01 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı aLex_01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-11-2008 Saat 21:35
hocam asound driveri demiþsinde dosyalar bomboþ nasil oluyo onuda hallederseniz cok sevinirim kolay gelsin.
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-11-2008 Saat 22:29
Dosyada problem yoktur tekrar kontrol ediniz ve arad arda mesaj yazmak yerýne edit butonu kullanmaya özen gösteriniz.
Yukarı Dön
aLex_01 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı aLex_01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-11-2008 Saat 10:41
hocam myson yaziyor eternet kartinin üzerinde bu ona uyumlu olacakmi bu konuda bilgi verirseniz çünki dün denedim pc acilir acilmaz kendiliðinden reset atmaya basladi þimdide.tekrardan format aticam eternet kartinin üzerinde myson yaziyor bilginize kolay gelsin.yardiminiz için tþk ederim.
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-11-2008 Saat 10:57

hocam myson yaziyor eternet kartinin üzerinde bu ona uyumlu olacakmi bu konuda bilgi verirseniz çünki dün denedim pc acilir acilmaz kendiliðinden reset atmaya basladi þimdide.tekrardan format aticam eternet kartinin üzerinde myson yaziyor bilginize kolay gelsin.yardiminiz için tþk ederim.

myson model numarasý nedir?

Driver uyumsuz olduðundan dolayý reset atma olayý olabilir eger driver ý kurduktan sonra reset atýyosa  mevcut driver ý  kaldýrýrsanýz reset atma sorunu düzelir.

Driver hakkýnda tam olarak isim verirseniz yardýmcý olmaya çalýþýrým
Yukarı Dön
aLex_01 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı aLex_01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-11-2008 Saat 01:41

myson mtd803f  bu yaziyor eternet kartinin üzerinde bunun driver i lazimda bende cd si yok ve normal bir sekilde pc tanitipta internete baglanmiyo önce kendi tanitti pc driveri ama interenete baglanmadi sýnýrlý baglanti diyor bu konuda da yardimci olursaniz sevinirim kolay gelsin.hocam o driveri kaldirmak için pcnin acilmasi lazim ve acilir acilmaz reset atiyor ve sonradanda ekrana mavi ekran geliyor sistem yoneticinize basvurun gibi bir yazi cikiyo anlamadim gitti baya yordu beni bilgisayar.

Düzenleyen aLex_01 - 11-11-2008 Saat 01:44
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-11-2008 Saat 11:33

myson mtd803f  bu yaziyor eternet kartinin üzerinde bunun driver i lazimda bende cd si yok ve normal bir sekilde pc tanitipta internete baglanmiyo önce kendi tanitti pc driveri ama interenete baglanmadi sýnýrlý baglanti diyor bu konuda da yardimci olursaniz sevinirim kolay gelsin.hocam o driveri kaldirmak için pcnin acilmasi lazim ve acilir acilmaz reset atiyor ve sonradanda ekrana mavi ekran geliyor sistem yoneticinize basvurun gibi bir yazi cikiyo anlamadim gitti baya yordu beni bilgisayar.

Öncelikle  bilgisayarýnýzý güvenli  modda açarak mevcut driver'ý sorunsuz kaldýrabilirsiniz.

Akabinde  vermiþ olduðum driver'ý kurun sorunsuz çalýþmasý gerekir.

Download

Rar pas: bilgineferi.com
Yukarı Dön
merdo60 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı merdo60 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-11-2008 Saat 21:19
Bana    kameram var ama  driver ok çok lazým marka sunday SN-205  xp için çok lazým yardýmlarýnýz bekliyroum acil
MERT YÝGÝT ARSLNA
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-11-2008 Saat 00:07
Orjinalini yazan: merdo60 merdo60 Yazdı:

Bana    kameram var ama  driver ok çok lazým marka sunday SN-205  xp için çok lazým yardýmlarýnýz bekliyroum acil

Bu konuyu inceleyiniz
Yukarı Dön
real4hount Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı real4hount Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-12-2008 Saat 19:05
kardes eline koluna saglýk bilgisayarcýyým bu programý arýyordum sn-201 Ekleyen Arkadasa Coq TsKLer
Yukarı Dön
mikado27 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı mikado27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-01-2009 Saat 10:16

emeklerinize saðlýk

Yukarı Dön
mikado27 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı mikado27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-01-2009 Saat 10:19
Asound 10/100 Mbps Ethernet driver arýyorum yukarýdaki linki denedim çalýsmadý baska bi yere upload edip verebilirmisiniz
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-01-2009 Saat 21:13
Orjinalini yazan: mikado27 mikado27 Yazdı:

Asound 10/100 Mbps Ethernet driver arýyorum yukarýdaki linki denedim çalýsmadý baska bi yere upload edip verebilirmisiniz

Linkte problem yoktur

Ýndiremiyorsanýz

Rapidshare' dan nasýl dosya indirilir bu konuyu inceleyiniz.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.176 Saniyede Yüklendi.