Print Page | Close Window

Www.TitreT.neT ' SosyaL Medya Platformu ve Portal Sitesi

Printed From: Bilginin Adresi
Category: Webmaster
Forum Name: Site Tanıtım
Forum Description: Yaptığınız web sitelerinizi veya yararlı olan web sitelerini buradan tanıtabilirsiniz
URL: http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=9650
Printed Date: 19-04-2021 at 08:40


Topic: Www.TitreT.neT ' SosyaL Medya Platformu ve Portal Sitesi
Posted By: 1st4n6uL
Subject: Www.TitreT.neT ' SosyaL Medya Platformu ve Portal Sitesi
Date Posted: 23-06-2013 at 19:17
Sitemiz 2013 yılının Haziran ayında kurulmuş olmaktadır. Sitemizde bulunan tasarım lisanslı tasarım olup, içerik olarakta aklınıza gelebilecek her konuyu baz almak ve facebook, twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinden gerekli ve önemli konuları paylaşmak, ilgili kategorilerde konulara yoğunlaşmak ve google arama statüslerinde yer almak istemektedir.
Sitemizde bulunan tüm içerikler özgün içerik olup. Sadece haberler kısmında bulunan bazı haber sitelerinden son dakika, güncel haberler, dünya haberleri ve siyasi konularda haberleri bot ile sunmaktadır.
Sitemize Takım arkadaşları aramaktayız.Sitemizi bir meyve ağacı olarak düşünecek olan bu takım arkadaşlarının, ücret olarakta ağacın meyvelerinden faydalanacaklardır. Bu meyveleri gene biz yapmak zorundayız.
Sitemiz, google aramalarında Sosyal medya, haberler, video, foto galeri, wordpress, android, oyun, indir, wp tema, Dini konular, Tarih, Mizah ve aklınıza gelecek bütün konuları zamanla google sıralamarında yapılacak backlink ve makale yazarlarının çalışmasıyla temiz bir şekilde yer almak için aday olmuştur.
Sitemizin resmi sloganı 'SosyaL Medya Bizimle Titreyecek' olup gerçekten Sanal ortamda medya ile ilgili çıkan haberleri titretecek şekilde sunup, Adımızı Bir türk sitesi olarak sıralamara s****k istemekteyiz.
Www.TitreT.neT - Www.TitreT.neT ' SosyaL Medya Platformu ve Portal Sitesi 'Print Page | Close Window