Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

rar þifresi kýrmaa

Nereden Yazdırıldığı: Bilginin Adresi
Kategori: Yaþama Dair
Forum Adı: Elektronik Kitap & E-Book
Forum Tanımlaması: Kitap paylaþýmý
URL: https://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=9415
Tarih: 25-04-2024 Saat 16:34

Konu: rar þifresi kýrmaa
Mesajı Yazan: s512
Konu: rar þifresi kýrmaa
Mesaj Tarihi: 12-12-2011 Saat 18:35
blue arkadaþlar þu c++ notlarýný indirdik rar þifresi var açýþmýyor þifreyi istedik kaç gündür bekliyoruz yazdýðým msj yayýnlanmamýþ bile... bari rar þifre kýrma programý bilen varsa versin allah rýzasý için ama þu google dakiler iþe yaramýo denedim sizin eliniz de varsa lütfennnnnn.... þimdiden teþekkürler yardýmcý olacaklara..

-------------
soos

Cevaplar:
Mesajı Yazan: kral
Mesaj Tarihi: 20-12-2011 Saat 01:28
Hangi aþamasýnda takýlýyorsunuz?

-------------
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaþtýracaktýr.

Mesajı Yazan: s512
Mesaj Tarihi: 21-12-2011 Saat 00:18
neyin hangi aþamasýn da takýlýyorum anlamadým ki.. rar dosyasý þifreli açýlmýyor kral bey sen paylaþmýþsýn sanýrým þifresi var mý acaba ya da bu dosya sen de açýlýyor mu açmayý denedin mi? ya da sen deki açýlýyosu bile þu paylaþýlmýþ olan rar dosyasýný indirip bakasan þifreli olduðunu göreceksin..
Döküman güzel ama bi de açýlsa.. :) sýnavým var bu dersten hýzlý cvp alabilirsem cok sevinirim yoksa iþ iþten geçmiþ olacak bi anlamý olmýcak... Þimdiden teþekkürler Krall

-------------
soos

Mesajı Yazan: kral
Mesaj Tarihi: 01-01-2012 Saat 01:00
Þifre: http://www.bilgineferi.com - www.bilgineferi.com dur. Dosya lüzumu üzerine 10 larca kez denenmiþtir.

Bir alýntý ile sonunu cevaplýyalým

Orjinalini yazan: fth7777 fth7777 Yazdı:

Orjinalini yazan: santua santua Yazdı:

selam kral

ben indirdim ama bazý dosyalarý acmýyo sýkýstýrýlmýs dosyayý acýnca hep hata verýyo 260 karakterden uzun olamaz dýyo dosya ýsýmlerý  bu konuda yardýmcý olursan sevýnýrým

Sebebi dosyayý ana sürücü den çok içerde bir klasörlere kaydedip buradan açmaya çalýþmaktan kaynaklanýyor.
Örneðin dosya masaüstüne kaydedilip buradan açýlmaya çalýþýlýrsa masaüstü klasör olarak ör: c:\documents and settings\user\desktop klasörünü temsil ettiði için açýlan dosyalarýn path uzunluðuna bu yolun uzunluðuda dahil olduðu için bahsedilen sýnýr aþýmý olabilir ama dosyayý

örneðin direkt c:\ ye kopyalayýp açarsanýz böyle bir problem oluþmaz.

Bende indirdim ve açtým hiçbir problem yok. Emeði için hackers_kral a çok teþekkürler...

-------------
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaþtýracaktýr.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat