Print Page | Close Window

Android çift dokunma çözümü

Printed From: Bilginin Adresi
Category: Off-Topic
Forum Name: Telefon &Tablet
Forum Description: Cep telefonları ve Tabletler ile ilgili her türlü bilgiyi paylaşabileceğiniz bölümümüz.
URL: http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=10456
Printed Date: 27-10-2021 at 08:56


Topic: Android çift dokunma çözümü
Posted By: invertor
Subject: Android çift dokunma çözümü
Date Posted: 02-12-2019 at 18:45

Samsung Cihazınızda Voice Assistan (Talkback) özelliğini devre dışı bırakmak için lütfen aşağıdaki adımları takip edin:

 Samsung telefonlarda ; Ayarlar kısmından erişebilriliğe gelin akabinde gelen menüden ekran okuyucuya girip  voice asistan ı  kapattığınızda probleminiz çözülecektir.


Detaylı Bilgi

Not: Voice Assistant (Talkback) modundan çıkmak için uygulama simgelerine önce Bir kez dokunup ardından İki kez art arda dokunun. Yukarı aşağı ya da sağa sola kaydırmak için 2 parmağınızı birleştirerek işlem sağlayın.

 

1 İki Parmağınızı birleştirerek menüler arasında geçiş yapın. Ayarlar simgesine önce Bir kez dokunarak seçin, ardından İki kez art arda dokunun.2 İki Parmağınızı birleştirerek ekranı aşağıya doğru kaydırın. Erişilebilirlik menüsüne bir kez dokunup seçin, ardından iki kez art arda dokunarak giriş yapın.İki Parmağınızıbirleştirerek ekranı aşağıya doğru kaydırın. Erişilebilirlikmenüsüne bir kez dokunup seçin, ardından iki kez art arda dokunarak giriş yapın.


3 Ekran Okuyucu seçeneğine bir kez dokunup seçin, ardından iki kez art arda dokunarak giriş yapın.
4 Voice Assistan menüsünün Sağ kısmında bulunan Açma & Kapama simgesine bir kez dokunup seçin, ardından iki kez art arda dokunarak giriş yapın.5 Tamam seçeneğine bir kez dokunup seçin, ardından iki kez art arda dokunarak devre dışı bırakın.

-------------
http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=8328" rel="nofollow - Hash Kontrolü yapma ( MD5, SHA-1, CRC32,... vb)Print Page | Close Window