Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Webmaster > Site Tanıtım
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Arti bel
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Arti bel

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Banned
<s>Banned</s>
Simge
Bölüm kurallarına uymama

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı dj_ibo_g_h Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Arti bel
    Gönderim Zamanı: 27-07-2011 Saat 18:18
Web Adresi:www.artibel.com.tr
Sahibi:www.artibel.com.tr
Hosting Sağlayan Firma:www.teknoarti.com
Web Master ve ya Teknik Sorumlu:Teknoartı
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Güvenilir ve marka olmuş yapısı ile Türkiye'nin birçok yerine belgelendirme ve danışmanlık hizmeti veren Artıbel System and Certification firmalara İso,Ohsas,CE belgeleri gibi belgelendirme alanında hizmet vermektedir. Firmaların kurumsal hareket edebilmeleri ve müşterilerine firmalarının güvenilir bir firma profiline kavuşturulabilmesi için hizmet vermektedir.  aşağıdaki konular hakkında bilgi alabilirsiniz.
Standardizasyon Nedir?
 Belgelendirme Destekleri
 Helal Gıda Belgesi
 Akreditasyon Nedir?
 ISO Nedir?
 CE İşareti
 ISO 9001
 ISO 22000
 ISO 14001
 ADR/RID/IMDG
 BRC / BRC IoP 
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:
Keywords: iso, ohsas, CE

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre kurulmuş olup TC Mevzuatına göre ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 22000 Gıda Güvenliği, IS0 13485 gibi yönetim sistemleri standartları konusunda eğitim, belgelendirme, gözetim denetimleri vb. faaliyetler göstermekte ve bu konuda tam uygunluğu bulunan bir eğitim ve belgelendirme kuruluşudur. iso 9001, iso 14001, iso 22000, ohsas 18001, isg, kalite, belgelendirme, yönetim sistemleri, sertifika, denetim'de ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 13485 ve benzeri yönetim sistemlerinin tetkiki, belgelendirilmesi ve eğitim faaliyetleri yapılmaktadır.

iso 9001, iso 14001, iso 22000, ohsas 18001, isg, kalite, belgelendirme, yönetim sistemleri, sertifika, denetim'in temel kuruluş felsefesi uluslararası tanınabilir ve ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 standartlarında belgelendirme ve eğitim hizmetlerinin Türkiye orijinli olarak yaparak bu konuda hem ülkemiz alt yapısının güçlendirilmesi, hem de uluslar arası pazarda ülkemize gelir elde edilmesidir. Belgelendirme Sistemleri ve Eğitim faaliyetlerinin ülke kalkınmasında önemine yürekten inanmış olan kurumumuz personeli tüm faaliyetlerini ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlara uygun olarak gerçekleştirir. Bu uygunluğu etkin şekilde sağlamak amacı ile özgün bir yönetim sistemi hazırlamış, standartlara göre dokümanlarını hazırlamış, dokümante etmiş ve uygulamaktadır.

iso 9001, iso 14001, iso 22000, ohsas 18001, isg, kalite, belgelendirme, yönetim sistemleri, sertifika, denetim gerek ulusal ve gerekse uluslararası düzeyde bağımsız, tarafsız ve etkin hizmet vermek üzere organizasyonunu kurmuş ve gelişim planlarını hazırlamıştır.

Güvenilirlik:

iso9001kalite

iso 9001, iso 14001, iso 22000, ohsas 18001, isg, kalite, belgelendirme, yönetim sistemleri, sertifika, denetim ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 standartları belgelendirme kuralları ve etiklerine tam olarak uyar. Bir standart denetleme kuruluşu olarak çifte standart uygulamaz.Hak etmeyene belge vermez, hak eden mutlaka belgesini alır.Güvenilirlik yönünden  ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 gibi standartların teyidiyle hareket eder.

Verimli ve Etkin Çalışma :

isobasdenetci

iso 9001, iso 14001, iso 22000, ohsas 18001, isg, kalite, belgelendirme, yönetim sistemleri, sertifika, denetim ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 standartları belgelendirme, denetim, eğitim, gözetim faaliyetleri de dahil tüm faaliyetlerinde verimliliği en önde tutar. Yapmış olduğu denetimlerin mutlaka faydalı olmasını, gelişime yol açmasını, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 standartlarına bağlı işlemesini ve iyileştirmenin kalite endeksli olmasını ister. Bunu da sistemli, özgün ve kaliteli belgelendirme, denetim, gözetim ve eğitim faaliyetleriyle kanıtlar.

Ürün, sistem ve personel belgelendirmelerini ulusal ve uluslararası en güvenilir sistemler olan ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 vb. standartlarına göre yaptığı için,
    Değişen pazar ve müşteri ihtiyaçlarını takip ettiği için,
    Koordineli,Uyumlu,Kaliteli,Objektif,Sistemli olduğu için,
    ISO 9001, ISO 14001 , ISO 22000 vb. standartlarını en üst düzeyde uygulayabilecek,denetleyebilecek ve bu standart sistemlerine geçerlilik kazandırabilecek uzman denetçi ile başdenetçilere sahip güçlü bir yapıya sahip olduğu için,
    Tüm hizmetlerinde güvenilir,tutarlı ,profesyonel ve verimli çalıştığı için,
    ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 vb. standartları yörüngesinde kaliteye ulaştırabilecek gerekli tecrübe ve uzmanlığa sahip olduğu için…

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.