Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Webmaster > Site Tanıtım
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Akademistanbul Yurt Dışı Eğitimi
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Akademistanbul Yurt Dışı Eğitimi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Banned
<s>Banned</s>
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı salam9 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Akademistanbul Yurt Dışı Eğitimi
    Gönderim Zamanı: 23-07-2011 Saat 22:35
Domain adı : akademistanbul.com.tr

İçerik-Başlık : Akademİstanbul Yurt dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

Tanıtım, Açıklama : Akademistanbul Avrupa’da Yeni Bir Protokol Daha İmzaladı.

"European Polytechnical University" Avrupa Politeknik Üniversitesi

Bulgaristan’ın genç üniversitesi European Polytechnical University’nin Uzaktan Eğitim Programları kayıt işlemleri artık Akademistanbul aracılığı ile sizlerin hizmetinizde…

Eğitim Danışmanlığını Prof. Dr. Ahmet Ağırakça hocanın yapmış olduğu Akademistanbul Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Üniversite Uzaktan Eğitim Programları konusunda yeni bir protokole daha imza attı. Uzaktan Eğitim Programları’nda Hollanda’daki Avrupa İslam Üniversitesi, Lübnan Ouzai Üniversitesi, Libya Külliyetü'd-Dava Üniversiteleriyle imzalanan protokolden sonra bir protokol de Bulgaristan’ın genç üniversitesi European Polytechnical University (Avrupa Politeknik Üniversitesi) ile imzalandı.

Başkent Sofya’ya 20 km uzaklıktaki Pernik kentinde bulunan üniversite, Bulgaristan’da ve Avrupa Birliği’nde akreditasyonu olan bir eğitim kurumu. Mühendislik, mimarlık bölümlerinde örgün eğitim programlarını sürdüren üniversite, 2011-2012 eğitim-öğretim döneminde bünyesinde kurulan Sosyal ve İnsanî Bilimler Fakültesi’nde Uzaktan Eğitim programları ile Psikoloji, Sosyoloji, Uluslararası Ticari ve Arap Dili ve Edebiyatı bölümlerine Akademistanbul aracılığı ile öğrenci kaydı alınmaktadır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Uzaktan Eğitim Programlarına başvuru için tüm adaylardan istenen belgeler şunlardır:
• Kimlik ya da uluslararası pasaportun fotokopisi
• Yetkili danışmanlık firmasında doldurulmuş başvuru formu
• Lise diploması fotokopisi
• İngilizce veya Arapça Yabancı Dil Yeterlilik Belgesi
(Arapça ve İngilizce Hazırlık Programlarına katılacak öğrenciler için bu şart aranmaz. Hazırlık programlarını başarıyla tamamlayan öğrencilerimizin muafiyet belgesi sunmasına
gerek yoktur.)
• Üniversite kayıt ücreti

İletişim :

Akademistanbul Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
Halkla İlişkiler Müdürü Serap ÖNGEL

e-Mail :
serap.ongel@akademistanbul.com.tr
serapongel@gmail.com

Telefon : 0212 521 41 16               
GSM : 0507 318 43 90                   

Web : www.akademistanbul.com.tr

Yukarı Dön