Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar Güvenliği / Computer Security > Beyaz şapka
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Çocuk cinsel gelişimi ve cinsiyet eğitimi alanında büyük katkı...
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Çocuk cinsel gelişimi ve cinsiyet eğitimi alanında büyük katkı...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Security Professional
Security Professional
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı megabros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çocuk cinsel gelişimi ve cinsiyet eğitimi alanında büyük katkı...
    Gönderim Zamanı: 31-03-2011 Saat 08:51
Sizlerle beni çok mutlu eden ve heyecanlandıran bir gelişmeyi paylaşmak istiyorum.

Bu gün Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde verilen tam günlük bir eğitime katıldım. Eğitim Yrd. Doç. Dr. Ayten Uysal tarafından, özel eğitim bölümü öğrencilerine verildi, ben de hasbel kader bu eğitimden nasiplenmeye çalıştım.

Yrd. Doç. Dr. Ayten Uysal, Anadolu Üniversitesi, Engelliler Araştırma Enstitüsünün öğretim üyelerinden. Özellikle çocuklarda cinsel gelişim, cinsiyet ve cinsellik eğitimi konularında çalışıyormuş.

Bu gün;
Çocukların Cinsel Gelişimi,
Çocukların Cinsel Eğitimi,
Engelli Çocuklarda Cinsel Eğitim
Çocuklara Cinsel Kimliğini Benimsetme
Tacize Karşı Güven Çemberi
İzinsiz Fiziksel Teması Reddetme
Kandırılmayla Başa Çıkma
Engelli Ergenlerde Cinsiyet Eğitimi ve Öz Bakım Becerilerinin Kazandırılması.... konularında bilgilerini aktardı.

Toplantı sonrası derneğimizden, etkinliklerimizden ve yapmakta olduğumuz projelerden bahsettim.
Bize seve seve destek vereceğini, eğitimlerimize katılabileceğini, eğitim materyallerimizin hazırlanmasına yardımcı olacağını söyledi.

Ayten Hocanın desteği ile hazırlayacağımız materyalleri burada sizlerle de paylaşacağız elbette.

Şimdilik yalnızca bu haber... ama destek ve katkı büyük
Ben de sizlerle paylaşmak istedim.

Saygılar.
WHİTE HAT
BEYAZ ŞAPKA (BİLGİ NEFERİ)
Yukarı Dön
prefabrik evi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı prefabrik evi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-06-2013 Saat 11:17
HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜRLER
http://prefabrikevi.wordpress.com
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.