Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Programlar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - CCleaner  Güncel versiyon
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

CCleaner Güncel versiyon

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Security Professional
Security Professional
Simge
İnventor

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: CCleaner Güncel versiyon
    Gönderim Zamanı: 06-09-2010 Saat 14:09

Açılımı Crap Cleaner olan program adından da anlaşılacağı üzere sisteminizdeki gereksiz dosyaları silerek daha kararlı ve dolayısıyla hızlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlıyor. Bu küçücük program o kadar iyi işler çıkartıyor ki şaşırmamak elde değil. 

Program üç ana bölümden oluşuyor. Türkçe olduğu için üç bölümün de kullanımı oldukça basit.

"Cleaner" isimli sekme bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silmenize yardımcı olan temizlik bölümü. İki alt bölümden oluşan temizleme bölümünde Windows ve Uygulamalar isimli iki bölüm ile karşılaşıyorsunuz.
İlk bölüm "Windows" işletim sisteminizin özellikleri ve ona bağlantılı olan yazılımlarla (Internet Expolrer, Windows Explorer) ilgili temizlik seçeneklerini belirleyebildiğiniz bölüm.

İkinci bölüm "Uygulamalar" ise bilgisayarınızda yüklü olan programların (Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Office, Nero, WinRAR, Media Player, eMule vb.) bilgisayarınızda bıraktığı kalıntıları ve yarattığı çöp dosyaları temizlemenize yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve yazılım temizliğini gerçekleştirdikten sonra Kayıt Defteri (Registry) bölümünüzdeki bütünlüğü sağlayarak sisteminizin performansınızı daha da arttırabilirsiniz.
Kayıt Defteri bölümünde DLL Dosyaları, ActiveX ve Class Sorunları, Kullanılmayan Dosya Uzantıları, Yükleyiciler, Yardım Dosyaları vb. seçenekler ile işletim sisteminizdeki sorunları tarayabilir ve bunları CCleaner'a çözdürebilirsiniz.

Bu program sistem yavaslamasi, bilgisayar donmasi ve cokmesi gibi durumlari ve yasanan problemleri en aza indirir.
Novel teknolojisi ile uretilmis ve bilgisayar dostu bir yazilimdir. Basit bir sekilde bir kac tiklama ile bilgisayarinizi yapilandirir ve duzenler.
Reklam iceren ve cesitli zararli yazilimlara karsi da sisteminiszi korur.
Casus progrlardan, Kotu niyetli olan web sitelerden sistemizize yuklenen zararli yazilimlara karsida koruma saglar.

Windowsun regedit ayarlarini da ayarla duzenler. Sistemiziniz yeniden baslarken acilan programlarin olusturdugu hatalarida giderir.
Windows daki gereksiz yer kaplayan yazilimlarida temizleyerek performansini artirir.

Download

Güncel  ve eski versiyonları aşağıdaki adresten takip edebilirsiniz

Yukarı Dön
wblackw Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı wblackw Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-02-2011 Saat 17:23
Şuan kullanmaya başladım gerçekten bilgisayarımın hızında büyük değişim oldu. paylaşım için teşekkürler
Her Canlı Ölümü Tadacaktır ;)
Yukarı Dön
chakkal Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı chakkal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-03-2011 Saat 19:03
hotfiles üyeliğimiz var, hotfiles upload yaparsanız süer olur...
paylaşım için teşekkürler...
chakkal
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.143 Saniyede Yüklendi.