Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Chat & Msn Programları
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Msn Hata kodu 81000306 ve çözümü
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Msn Hata kodu 81000306 ve çözümü

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı yilalp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Msn Hata kodu 81000306 ve çözümü
    Gönderim Zamanı: 11-01-2008 Saat 10:15
Arkadaşlar sıfır pc aldım ve pc de Vista Home Basic yüklü idi. Pc yi çalıştırdık internete girdik ve msn açalım dedik ama açmadı malesef 81000306 hata kodu verdi. İlk zamanlar hiç hata kodu da vermiyordu donup duruyor ve bağlanmıyordu. Herşey normal internet var tüm ayarlar olağan ama malesef açmıyor. 3 gün uğraştım gezmediğim forum kalmadı ve sonunda çözümü buldum. Bir sürü çözüm vardı ama hepsi boş işte size çözümü hemde resimli anlatım.

WAG200 G Msn (v7 & v8) Sorununun Cozumu
Yapilmasi Gerekenler:
Windows Vista`da Msn Girmeye calistiginizda 81000306 kodlu hatayi aliyorsaniz eger;
msn1

Yapilmasi gerekenler:
Baslat menusune tiklayin.
a Ve Command Prompt` un uzerine sag tiklayarak Yonetici olarak calistir
menusunun tiklayin
command
a

Acilan Ms Dos Penceresine karsiniza C:/Windows/System32> goreceksiniz ve buranin karsina asagidaka komutu yazin..

netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled

a Ve en son olarak Enter `e basinizve biraz bekleyin....
comm
Ustte bulunan resim deki gibi OK gordugunuz zaman islemimiz tamamlanmis oluyor.Artik Rahatlikla MSN rahatlikla kullanabiliriz....

Eger Yukarida yaptigimiz islemleri eski haline getirmek istyor iseniz.... Asagidaki komutu ayni sekilde Command Promt yazarak halledebilirsiniz.....

netsh int tcp set global autotuninglevel=normal

Yukarı Dön
hackers_kral Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hackers_kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-01-2008 Saat 10:16
Bilgilendirme için teşekkürler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.164 Saniyede Yüklendi.