Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Yazılı ve Görsel Program Anlatımları
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Bilgisayardan Tüm Lig Maçlarını Canlı İzl
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Bilgisayardan Tüm Lig Maçlarını Canlı İzl

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Uzman
Uzman
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hackers_kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bilgisayardan Tüm Lig Maçlarını Canlı İzl
    Gönderim Zamanı: 09-11-2007 Saat 06:08
 Bilgisayardan Tüm Lig Maçlarını Canlı İzleyin

TVU ile lig maçlarını izleme

TVU Player programı ile ücretsiz uydu yayını yapan birçok yabancı kanalı izleyecebilirsiniz. P2P programlarının mantığı üzerinde çalışan TVUPlayer ile bağlantı hızınız yeterli ise çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. 

Örnek:

Programı indirip kurun.. sports'a tıklayın üst tarafta..

Solda çıkan kanallardan da, dubai devesini tıklayın.. lig tv karsınızda.. (mac listede hangı kanalda ise  o kanalı  acacaksınız)
en kısa yolu bu..

Tarafımdan test edilmiştir  problemsiz çalışıyor.  

Veya

Maçın hangi kanalda olduguna burdan bakın

http://myp2p.eu/index.php?part=sports   sayfayı açın football a tıklayın  maçı bulun  macın hangi kanalda oldugunu görmek için  karşısındaki    tıklayın kurmuş oldugunuz programdan o kanalı bulun  veya direk sayfadan play' e tıklayın  iyi seyirler...

Aşagıdaki linkte alternatif programlar mevcuttur  play kısmından almış oldugunuz url yi   aşagıdaki programlar sayesinde de izleye bilirsiniz. ama yukardaki program işinizi görür Smile

Not:Buradan bütün p2p programların setup exelerine ulaşabilirisiniz
(sopcast, tvants, pplive, ppmate, ppstream, tvu, afreeca)

Edit: Kotalı kullanıcılar için   kontrol etmedim ama (kotasız kullandığımdan dolayı )  bir maçta söylentiye göre  yaklaşık 3gb kota gidiyor galiba bilgilerinize....

Edit: Diğer yöntem

Futbol maçlarını seyretmek için.Sopcast,tvants,ppstream ve tvu gibi P2P programlar var.En güzel ve en kullanılışlısı SopCast.Programı

Sopcast Programını İndir!!!

Programı indirdikten sonra bu
adrese
gidin.  P2p infodan programınızın listesini açın Orda listeye bakın(maçın üzerine geldiğinizde solda maçın hangi kanalda olduğu yazıyor)Hangi kanalda ise maç o kanala tıklayıp 2-3 dakika bekledikten sonra görüntü gelecektir.

NOT : Internet Explorer kullanmanız gerekiyor,Firefox veya Opera gibi browserlarla sayfayı açmayın çalışmaz.

Düzenleyen hackers_kral - 14-12-2007 Saat 01:05
Yukarı Dön
yilalp Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı yilalp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-11-2007 Saat 01:19
Guzel bir program kim tavsiye etti acaba... :) 
Yukarı Dön
hackers_kral Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hackers_kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-11-2007 Saat 07:17
 Araştırdım buldum baktım problemsiz çalışıyor  paylaşayım dedim  :)

Beşiktaş maçından görüntü

Televizyonda izlemek istersenız

Bilgisayardan Televizyona Görüntü ve ses aktarma  Başlıgını inceleyebilirsiniz.

Düzenleyen hackers_kral - 11-11-2007 Saat 08:46
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.174 Saniyede Yüklendi.