Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Spor > Futbol Genel > Fenerbahçe & Galatasaray
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Nonda imzaladı sıra Salgado'da
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Nonda imzaladı sıra Salgado'da

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Moderator
Moderator
Simge
Av,Avcılık ve Silahlar Bölümü Patronu

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Mareşal_87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Nonda imzaladı sıra Salgado'da
    Gönderim Zamanı: 01-09-2007 Saat 17:48

Transfer şampiyonu Galatasaray, Roma'nın Kongo'lu süper golcüsü Shabani Nonda ile dün 2 yıllık sözleşme imzaladı. Nonda, Florya'da çıktığı ilk idmanda şov yaparken, 2 gol ve bir asistle ayakta alkışlandı. Nonda'yı renklerine katarak forvet sorununu çözen Galatasaray, 3 Eylül Pazartesi saat 17.00'ye kadar Real Madrid'in tecrübeli sağ beki Michel Salgado'nun da transferini bitirmek istiyor.

Nonda rüzgarı

Avrupa'nın en büyük kulüplerinden birine geldiğini belirten Nonda, "Hakan ve Ümit'le tatlı bir rekabete gireceğiz. G.Saray'da neler yapacağımı sahada göstereceğim" dedi.

Galatasaray, Roma'dan transfer ettiği Shabani Nonda ile dün 2 yıllık sözleşme imzaladı. Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki törende konuşan Kongo'lu golcü, Avrupa'nın en önemli kulüplerinden birine geldiğini belirterek, "G.Saray'da oynayacak olmaktan dolayı gurur duyuyorum" dedi. Adnan Sezgin, Nonda'ya hem İtalya, hem de Almanya'da chek-up yaptırdıklarını
ifade ederek, "Bizim sağlık kurulumuz da muayene etti. Hiçbir sorunu yok" diye konuştu.

20 NUMARAYI GİYECEK

Nonda, "Roma'da istediğim süreleri alamıyordum. G.Saray'da neler yapabileceğimi sahada göstereceğim. Türk futbolunu fazla tanımıyorum. Tugay'la konuşmuştum, yalnızca üç büyükleri biliyorum. Ümit ve Hakan'ı tanıyorum. İkisi de çok iyi golcü. Aramızda tatlı bir rekabet olacak ve takım kazanacak. Şu kadar gol atarım gibi bir iddiam olmaz ama, evet gol atacağım" ifadesini kullandı. Nonda, Aslan'da 20 numaralı formayı giyecek.
Yaşar YALÇIN

Düzenleyen Mareşal_87 - 01-09-2007 Saat 17:49
Mert Babaların Delikanlı Evladıyız Ecel ile sözlü Ölüm ile Nişanlıyız İmtihan İçin Doğduk Allah Rızası İçin Yaşamak Zorundayız
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.184 Saniyede Yüklendi.