Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Geyik Muhabbet Ve Komedi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Haydar ýn ikna mektubu
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Haydar ýn ikna mektubu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Administrator
Administrator

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Haydar ýn ikna mektubu
    Gönderim Zamanı: 01-08-2007 Saat 06:25
Haydar ýn ikna mektubu

Menekþe moru gözlüm, al yanaklým, seni bir daha dövmeyeceðim. Lütfen artýk eve dön. Bak Yaþar halýya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarým bugün de hep seni aradý, yýkanmak için. Seni çok arýyorum, bir haftadýr akþam rakýlarýnýn tadý tuzu yok... Ev sensiz çok ýssýz. Gerçi nasýl, nerede yattýðýmý, kime nasýl çaktýðýmý falan hiç hatýrlamýyorum ama onun sen olmadýðýný bir büyük rakýnýn sonunda dahi hissedebiliyorum.

Kezban, ben sana aþýðým. Eve döndüðün gün, bunu arkadaþlarla kutlayacaðým. Sen, kanlar içerisinde evden kaçarken nasýl duygulandýðýmý bilemezsin. Elimdeki þiþeyi, hýrsýmdan ananýn fotoðrafýna fýrlattým. (Artýk duvarlarý gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kýsa Maltepe getirebilir misin?

Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardý, ben de okeye dönerken dikkatleri daðýtmak için habire dolma yiyip,"yiyin yiyin nefis olmuþ" dedim. Nasýl zeka ama.. Zeynep'in tezkeresinde okul ve sýnýf kýsmýný boþ býraktým. Onu da mý ben dolduracaðým?

Bu sabah seni kaçýrýþým aklýma geldi, efkarlanýp bir cýgara yaktým. On dört yaþlarýnda taþ gibi kýzdýn. Nasýl; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmýþtýk? Peki, seni piknik tüpü ile dövüþümü hatýrlýyor
musun? Yeni evliydik, bir boðaz gezisi dönüþüydü. Mehmetgiller kapýda bekliyorlardý, sen daha roka bile hazýrlamamýþtýn ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye baðýrmýþtý. Mutfaðýn kapýsýný içeriden nasýl kilitlediðimi, ocaðýn oradan tüpü nasýl kaptýðýmý falan hiç hatýrlamýyorum. O gece Ramazan 'lar gidince sen Yaþar ‘ý doðurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaþarýmý... Bu arada son maaþýnla Yaþar ’a don falan aldým...

Artýk yuvana dön, asabýmý bozma!

Kocan Haydar

LOL LOL LOL LOL LOL

Düzenleyen kral - 01-08-2007 Saat 06:25
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaþtýracaktýr.
Yukarı Dön
emre_61 Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge
Otomobil & Modifiye Modu

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı emre_61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-08-2007 Saat 01:11
 gerçekten de çok ikna edici harika bir mektup
Yukarı Dön
S3Z3R Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-08-2007 Saat 02:04
 BU MEKTUP COK IKNA EDICIBig%20smile
Yukarı Dön
sky-line123 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı sky-line123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-08-2007 Saat 20:35
Bencede çok ikna edici bir mektup olmuþ..LOL 
Korkak Olma Cesur Ol...
Yukarı Dön
S3Z3R Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-08-2007 Saat 23:00
 bu mektubun aynýsýný baska býr forumda gordum
Yukarı Dön
çaðýltay Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye

Otomobil & Modifiye Modu

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı çaðýltay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-12-2007 Saat 09:27
çok ikna edici valla

Yukarı Dön
savage_team Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı savage_team Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-01-2008 Saat 00:16
bu msj ý gorunce kezbanýn yerine ben gitcektim haydarýn yanýna cok ikna edici bir msj Smile
Yukarı Dön
Fýrtýna Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Fýrtýna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-09-2008 Saat 10:27
Bence çok ikna edici bir mektup deðil daha kibar olabilirdi...

Bir deli rüzðar olurum alýrým seni burdan kaybolurum
Yukarı Dön
CASPER Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı CASPER Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-09-2008 Saat 13:38

bence çok güzel mektup

Yukarı Dön
sena Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı sena Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05-08-2010 Saat 23:36
daha ikna edici olmazdý heralde :D
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.168 Saniyede Yüklendi.