Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Oyun > Online Oyunlar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Sistemden yollanilan Emailler....
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Sistemden yollanilan Emailler....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Lord Mexmo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Sistemden yollanilan Emailler....
    Gönderim Zamanı: 02-10-2006 Saat 05:39
Sevgili Arkadaslar.

Son gunlerde assagidaki gibi bircok email benim nickime benzer emaillerden atilmaya baslanmistir. Bu oyunda kullandigim iki email adresim var;

Monstersgame@biteofevil.com
harzemopulas_omoritis@yahoo.com

Bu iki adres disinda aldiginiz emaillere lutfen cevap vermneyiniz.

Ikinci bir nokta Eger bu sekilde genel bir duyuru yada sorun olursa bu Forumdada dile getirilecektir. Lutfen emin olmadiginiz hicbir emaile ceveap vermeyiniz.

From : Harzemopulas Omoritis <harzemopulas.omoritis@hotmail.com>
Sent : Monday, August 21, 2006 10:35 PM
To : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Subject : önemli!!!!!

slm, ben admin. sistemimizde seninle ilgili bi sorun olustu ve sürekli hata mesajlari gonderio. e&eth;er bu durum bi sure daha devam ederse server1 cokucek ve biz burdan hic bisey yapamiicaz... ben admin olarak burdan ugras&yacute;yorum ancak bi sonuc alamiyorum. bana yardimci olursan sevinirim. kullanici adin ve sifreni bana mail olarak yollamalisin. normalde ben burdan bulabilirdim ama olusan sorun yuzunden seninle ilgili hic bi islem yapam&yacute;oruz... acele edersen sevinirim aksi taktirde serveri kurtarmak icin uyeligini iptal etmek zorunda kalicam... lutfen en kisa surede kullanici adin ve sifreni gonder...

Bu kisilerin emaillerine lutfen cevap vermeyiniz. Benim hicbir uyenin sifrsini bilmeye ihtiyacim yok. Sizi tehdit etmeleride zaten bu tip bir emailin ne kadar gecersiz oldugunu kanitlar niteliktedir. Yukarida verdigim iki email disinda lutfen hicbir emaili bu younla ilgili olarak cevaplamayin. Emaillerimi tekrar ediyorum;

monstersgame@biteofevil.com
harzemopulas_omoritis@yahoo.com

Bunlarin haricinde hicbir email KULLANMIYORUM.
Yukarı Dön
Hawk Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-10-2006 Saat 06:12
bilgiler için saol Geek
Yukarı Dön
karambol Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı karambol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-10-2006 Saat 02:29
walla hainlere bak
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.