Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Geyik Muhabbet Ve Komedi > Fıkralar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - İki Rahibe
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

İki Rahibe

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı se_demir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İki Rahibe
    Gönderim Zamanı: 06-05-2006 Saat 06:12
İKİ RAHİBE

İki rahibe varmış biri matematikçi biri mantıklı. Bunlar bir aksam karanlıkta kiliseye dönerlerken matematikçi rahibe mantıklıya dönerek; “Yaklaşık 20 dakikadır bir adam bizi takip ediyor ve gittikçe yaklaşıyor su anda aradaki mesafe 50 metre” der.

Bunun üzerine mantıklı rahibe “Bunun tek mantıklı açıklaması olabileceğini ve adamın kendilerine tecavüz edeceğini ve daha hızlı yürümeleri gerektiğini belirtir. Rahibeler daha hızlı yürümeye başlarlar.

2 dakika sonra matematikçi rahibe: “Adam da hızlandı ve aradaki mesafeyi kapatıyor, su anda 30 metre arkamızda” der... Mantıklı rahibe “O zaman mantık olarak koşmamız gerekir.” der.

Rahibeler koşmaya baslar ve 3 dakika sonra matematikçi rahibe “O da koşuyor ve arayı kapatıyor su anda mesafe 10 metre.” Mantıklı rahibe “O zaman mantık olarak bizi yakalayacak birimiz sağa diğerimiz sola saparak kiliseye ulaşmaya çalısalım en az birimiz kurtulur." der.

Ve matematikçi sağa doğru koşmaya mantıklı sola doğru koşmaya baslar. Matematikçi 20 dakika sonra kiliseye ulaşır ve telaş içinde beklemeye baslar. Aradan 40 dakika geçtikten sonra mantıklı rahibe gelir.

Matematikçi rahibe sorar;

-“Ne oldu ne yaptın?”

-“Adam beni takip etti artik mesafe üç-beş adıma kadar azalmıştı, mantık olarak daha fazla koşmanın anlamı yoktu...”

-“Eeee...”

-“Mantık olarak ben durdum adamda durdu.”

-“Sonra...”

-“Mantık olarak ben eteğimi kaldırdım oda pantolonunu indirdi.”

-“Peki, daha sonra...”

-“Daha sonra ne olacak eteğini kaldırmış bir rahibe pantolonunu indirmiş bir adamdan DAHA HIZLI KOSAR...”

Yukarı Dön
esmer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge
Daimi Üye

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı esmer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-09-2006 Saat 04:02
ha ha haLOL 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.