Uyarı!  Sitemize Üye Olmak İsteyenler Hakkında:

==========================================================

Görülen lüzum üzerine yönetici onaylı üyelik sistemine geçilmiştir. Yapmanız gereken formumuza üye olduktan sonra kullanıcı adınızı üye olurken kullanmış olduğunuz mail hesabından kral@bilgineferi.com adresine gönderip üyeliğinizin aktif edilmesini talep etmektir.

Not: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeyen üyelerin üyelikleri kabul edilmeyecektir.

Bilgineferi.com üyesi değilseniz forumlarımıza mesaj yazabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. İsterseniz bilgi içerikli forumlarımızı misafir olarak ta gezebilirsiniz.

==========================================================

Reklam Alanı: | Master Sistem (Tek Anahtar Bütün Kilitleri Açar)  | Otel Kilitleri  |  Kartlı Kilit Sistemleri | Duşakabin  | Kale Çelik  Kapı Kasa Kilit Yetkili Servis/Bayi | Kartlı Otel Kilit Sistemleri
   
Sitemize Reklam vermek ister misiniz ?  
Site Tanıtımı Yap Kapat

     Ana Sayfa     Şarkı Sözleri     Radyo & TV     Yeni Mesajlar     Üye Listesi     Arama            Üye Ol     Giriş

 

Bilgi Neferi Formuna Hoş geldiniz...

Reklam Alanı

  Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınPort Açma Sorunu ve ÇÖzümü ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınE.M. Total Video Converter  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSes Aygıtı Devre Dışı - Kab ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMaalesef Bu Video Oynatıla ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBilgisayara takılan Usb Fl ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınŞirketler için özel olarak  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSensible World of Soccer 96 ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDeskGate Firma ve Kurumlara ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBeton Vibratörü    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıninşaat malzemeleri - Sıfır, ...    

Site Tanıtım
 Bilgineferi.com :Webmaster :Site Tanıtım
Mesaj icon Konu: Akıllı ticaret yapmak Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
  Bu konuyu paylaş  
Translate
Yazar Mesaj
army05  
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge
Üye Bilgileri

Kayıt Tarihi: 21-06-2013
Üye Numarası : 23209
Konum: Turkey
Mesajlar: 0
Rep Puan
Rep: 0


Alıntı army05 Cevaplabullet Konu: Akıllı ticaret yapmak
    Gönderim Zamanı: 23-06-2013 Saat 04:53
Site Adı: Akıllı Ticaret
Site Adresi: http://akilliticaret.com/
Site Konusu : E ticaret

E Ticaret

e-ticaret sanal mağaza kurularak yürütülen bir olaydır. İnternetin hayatımızın her alanına girmesi sonucunda oluşan bazı yenilikler ticaret hayatında büyük bir yer kaplamıştır. Bir mağaza açtığınızda bunu geliştirmeniz herkese duyurmanız için interneti kullanırsınız. Fakat herkesin gelip mağazanızı gezme ihtimali yoktur. Bu oldukça net görülen bir durumdur. E ticaret sizin daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayan kanal olmaktadır internet üzerinde. Böylece kişilere daha rahat ulaşabilir ve hizmetinizi daha düşük maliyete daha geniş alana yaparsınız. Akıllı ticaret aracı olarak görülen e ticaret yatırımcıların hayatlarını olumlu yönde etkilemesi için sunuluştur ve son derece başarılıdır. İnternet herkese ulaşmanın tüm dünyada ulaşılır olmanın tek yoludur.
Birçok markada bu durumdan yararlanmaktadır. Ve bu sayede mağaza gelirlerinin yanı sıra internet üzerinden satışa da devam etmektedir. Gelişen firmaların büyüme taktiklerinde de e ticaret yoğun bir yer kaplamaktadır. Bu sayede firmalar başka şehirlerde şube sayısını arttırmaktansa e ticaret yöntemiyle kişilere ulaşmayı hedeflemektedir. Bir yere mağaza açmak vergileri izinleri elemanları o mağazaya yapılacak düzenleme dikkate aldığından oldukça pahalı bir olaydır. Fakat kişilere ulaşma gerekliliği de göz ardı edilemez. Ancak e ticaret bu durumun kökten çözülmesinde hem pratik hem de ucuz bir yardımcıdır. http://akilliticaret.com/ sayesinde e ticaretle ilgili birçok konuda bilginiz olacak. Ve alacağınız paketler sayesinde e ticaretin ne derece önemli olduğunu fark edeceksiniz.
Bu siteden alacağınız ticaret paketleri size online mağazanızı kurmanızda yardımcı olacak ve bunu yaparken de üzerinizden desteğini çekmeyecektir. Son derece başarılı yönlendirmeleri olan site size aynı zamanda e ticaretin inceliklerini öğretecek ve ne kadar akıllı bir yatırım yaptığınıza ikna olmanızı sağlayacaktır. İnternet insanlara ulaşmanın en büyük yoludur e ticaret firmanız için önemlidir.
IP Artı rep ver Eksi rep ver
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma
   
Bilgi için


| ReklamKale Kapı | Radyo & TV  |  

Bize Yazın - Bilgineferi.com- Başa Dön

Bilgineferi.comBu Sayfa 0.171 Saniyede Yüklendi.