Uyarı!  Sitemize Üye Olmak İsteyenler Hakkında:

==========================================================

Görülen lüzum üzerine yönetici onaylı üyelik sistemine geçilmiştir. Yapmanız gereken formumuza üye olduktan sonra kullanıcı adınızı üye olurken kullanmış olduğunuz mail hesabından kral@bilgineferi.com adresine gönderip üyeliğinizin aktif edilmesini talep etmektir.

Not: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeyen üyelerin üyelikleri kabul edilmeyecektir.

Bilgineferi.com üyesi değilseniz forumlarımıza mesaj yazabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. İsterseniz bilgi içerikli forumlarımızı misafir olarak ta gezebilirsiniz.

==========================================================

Reklam Alanı: | Master Sistem (Tek Anahtar Bütün Kilitleri Açar)  | Otel Kilitleri  |  Kartlı Kilit Sistemleri | Duşakabin  | Kale Çelik  Kapı Kasa Kilit Yetkili Servis/Bayi | Kartlı Otel Kilit Sistemleri
   
Sitemize Reklam vermek ister misiniz ?  
Site Tanıtımı Yap Kapat

     Ana Sayfa     Şarkı Sözleri     Radyo & TV     Yeni Mesajlar     Üye Listesi     Arama            Üye Ol     Giriş

 

Bilgi Neferi Formuna Hoş geldiniz...

Reklam Alanı

  Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınPort Açma Sorunu ve ÇÖzümü ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınE.M. Total Video Converter  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSes Aygıtı Devre Dışı - Kab ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMaalesef Bu Video Oynatıla ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBilgisayara takılan Usb Fl ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınŞirketler için özel olarak  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSensible World of Soccer 96 ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDeskGate Firma ve Kurumlara ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBeton Vibratörü    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıninşaat malzemeleri - Sıfır, ...    

Site Tanıtım
 Bilgineferi.com :Webmaster :Site Tanıtım
Mesaj icon Konu: Böcek İlaçlama Servisi - www.bocekilaclamasi.gen.tr Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
  Bu konuyu paylaş  
Translate
Yazar Mesaj
ilaclamaks  
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge
Üye Bilgileri

Kayıt Tarihi: 10-09-2011
Üye Numarası : 17460
Konum: Turkey
Mesajlar: 0
Rep Puan
Rep: 0


Alıntı ilaclamaks Cevaplabullet Konu: Böcek İlaçlama Servisi - www.bocekilaclamasi.gen.tr
    Gönderim Zamanı: 10-09-2011 Saat 14:38
Güneş Böcek İlaçlama Servisi

Kurulduğu günden bu yana zararlı haşereler ve zararları alanında çalışan Güneş İlaçlama, halk sağlığı alanında 17 yıldır böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bilinmelidir ki haşere ilaçlama hizmeti profesyonellik gerektiren bir iştir. Dolayısı ile bilinçsiz ellere bırakılmayacak kadar hassastır. Bu açıdan yaşam alanlarına alınacak olan ilaçlama hizmeti için seçilen ilaçlama şirketleri kesinlikle araştırmalı ve doğru seçim yapılmalıdır.

Özellikle ülkemizde hamam böceği, fare, kene, pire gibi yaygın haşerelerin insanlara dolaylı yoldan zarar verdikleri bilinmektedir. İnsanların yaşadıkları hemen hemen her yerde faal olarak yaşayabilmekte ve tehlike saçabilmektedirler. Bu haşereler ile mücadele bazı durumlarda oldukça zorlaşmaktadır. Zira haşereler çok hızlı çoğalabilme özelliklerine sahip oldukları için zamanında müdahale edilmediğinde mücadelesi son derece zorlaşmaktadır. Ayrıca müdahaleyi yapacak olan böcek ilaçlama firması, uygulama yapılacak haşere hakkında yeterli bilgi birikimine sahip olmalı ve uygulamayı o doğrultuda gerçekleştirilmelidir.

Güneş İlaçlama İle Böceklere Son !

Bünyesinde barındırdığı ;

Ziraat Mühendisi

Veteriner

Biyolog

Fumigasyon Uzmanlarıile daima en etkin ve en garantili ilaçlama uygulamalarını planlayan kurumumuz, optimum seviyedeki ilaçlama fiyatları ile her bütçeye uygun ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmektedir. İlçe ve semt ayırımı gözetmeksizin İstanbul, Bursa, İzmir ve Kocaeli'de kurulmuş 32 şubesi ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. (Fiyatlarımız bütün semtler için aynı ve ekonomiktir.). Call Center, Operasyon Merkezi, Labaratuvar, Arge departmanları ile kendisini sürekli geliştiren Güneş Böcek İlaçlama, teknolojik gelişmeleri bünyesine entegre etmeyi başarmaktadır. Böylece daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Belirlediği çalışma sistemi ile dakik ilaçlama hizmeti veren kurumumuz sizlerin istediği gün ve saatte ilaçlama hizmetini alanında uzman ilaçlama personelleri ile gerçekleştirmektedir. İlaçlama firmamız zararlı olabilecek bütün haşereler üzerinde araştırmalar yapmakta ve gerekli bileşenleri ziraat mühendisleri kontrolünde oluşturmaktadır. Dolayısı ile hertürlü zararlıya karşı %100 garantili olarak ilaçlama yapılmaktadır

Garanti Politikamız

Güneş ilaçlama ilkelerinin başında %100 müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Bu nedenledir ki bu memnuniyeti maksimum seviyeye çekmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bu doğrultuda oluşturduğumuz garanti politikası ile haşere problemini, profesyonel bir haşere ilaçlama %100 olarak ortadan kaldıracağımızı garanti ediyoruz.

İletişim

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 210 45 64

İstanbul Anadolu Yakası : 0216 337 76 66

İzmir : 0232 445 34 79

Bursa : 0224 273 38 50

Kocaeli / İzmit : 0262 325 34 28

Güneş İlaçlama / Sağlığını Düşünenler İçin...

Kaynak : http://www.bocekilaclamasi.gen.tr/nasil-calisiyoruz.html
İmza:  
<a href="http://www.bocekilaclamasi.gen.tr" title="böcek ilaçlama">böcek ilaçlama</a>
IP Artı rep ver Eksi rep ver
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma
   
Bilgi için


| ReklamKale Kapı | Radyo & TV  |  

Bize Yazın - Bilgineferi.com- Başa Dön

Bilgineferi.comBu Sayfa 0.187 Saniyede Yüklendi.