Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Off-Topic > Telefon &Tablet
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

IMEI Değiştirme Programı - Bütün Çin malı Usb telefonlarda Çalışır

Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uysalprof Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21-05-2011 at 18:01
arkadaşlar bende bu şifre de kaldım
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21-05-2011 at 22:24
Originally posted by uysalprof uysalprof wrote:

arkadaşlar bende bu şifre de kaldım

Şifreyi  bulamayanlar için ana sayfadada belirttiğim üzere 

Not:

Programı indiremeyenlerin veya  özellikle indiripte açamayanların dikkatine!

Kullanmış olduğunuz antivirüs programı indirmiş olduğunuz dosyayı yani IMEI değiştirme programını  virüs olarak algıladığından dolayı programı  çalıştıramıyorsunuz.
Bu bağlamda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için   bu işlemi yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim.... Aksi taktirde olumsuz sonuç alabilirsiniz.

Back to Top
ozzyback View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ozzyback Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27-05-2011 at 23:16
kardeş on numara. sadece bir iki işlemle telefonun imesini değiştirdim. çin malı saat telefon tek hatlı, mükemmel şekilde verimli bir program. ellerinize sağlık ;)
Back to Top
quientwind View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote quientwind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30-05-2011 at 13:36
bu programın şifresini bulupta yükleyen arkadaşlar şifreyi bize de söyleyinde biz de yükleyelim.
Back to Top
rota View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rota Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05-06-2011 at 10:19
selam arkadaslar ben porogramı ındırdım ve imei degıstrdım bı sorun yok herkese tavsiye ederim.yalnız cıft hatlı telefonda ancak bırını degıstrdım 2   nasıl degıstrecem bılen varsa paylassın.
Back to Top
hakanpol37 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakanpol37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-06-2011 at 11:08
telefonda com noktası nedir.

Back to Top
elanazli View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elanazli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-06-2011 at 11:17
çok teşekkür ederim işime yaradı. Allah razı olsun
Back to Top
dangerman55 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dangerman55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-06-2011 at 22:47
ARKADAŞIM VİRUSLU!!!!!
Back to Top
alex001 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alex001 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-06-2011 at 20:55
arkadaşlar şifre istiyor nasıl acacagım lütfen yardım
Back to Top
HighRisk View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HighRisk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12-06-2011 at 18:17
Windows  7  64 bir  Sistem  var  nasıl çalıştırıcam bunu açılmıyor  hata veriyor  yinede eline emeğine sağlık.
HighRisk
Back to Top
ssheqer View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ssheqer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14-06-2011 at 14:46
Selam Acil cevap verırsenız sevınırım sım1 duzelttık tamam sım2 yı nasıl duzeltcez bununla ılgılı bılgı yok paylasırsanız sevınırım
Back to Top
taha_truva View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote taha_truva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14-06-2011 at 21:42
çok işime yaradı teşekkürler
Back to Top
poolk View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poolk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18-06-2011 at 16:37
çok saolasın emeğine sağlık cok işiime yaradı wala
cin malı telefonumda yaptım oldu yeterki bi usb kablosu ve sağlam ımeı numarası olsun

:D :) LOLConfusedClapClapClapClapClapClap
Back to Top
egeyldz View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote egeyldz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25-06-2011 at 16:29
Normal olarak sadece Trojan olsa sorun çıkmaz programın kendisidir bazen anti-virüs ler onu virüs olarak algılayabilir ama içinden Malware çıkması beni biraz tedirgin etti bu arada istediğin kadar güvenlik konusunda titiz ol bu senin güvenlikten iyi anladıgını ve acıklarını bildigini gösterir.
Kafamı cekmekten yazmazsam olmaz Muharreme bi martini verinnnn.
Back to Top
bayesmer View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bayesmer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28-06-2011 at 17:59
dostum ellerin dert görmesin süpermiş çokta basitmiş valla değiştirdim hemen :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.609 seconds.