Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Off-Topic > Telefon &Tablet
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

IMEI Değiştirme Programı - Bütün Çin malı Usb telefonlarda Çalışır

Post Reply Post Reply Page  <1234 10>
Author
Security Professional
Security Professional
İnventor

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03-03-2011 at 20:56

mustafakoc1953  sim 2 konusu  hakkında bilgim yok. 

Mantık yürütürsek  önce sim 1 i takıp IMEI numaranıza bakın not alın sonra sadece sim 2 takılı iken IMEI numaranızı kontrol edin ikiside aynı ise sorun yok demektir :)  Bu bağlamda IMEI  i  bir sefer değiştirmeniz yeterlidir. Aksi takdirde 2 sim ile ayrı ayrı IMEI  i değiştirmek gerekir.

Dediğim gibi 2. sim konusu  hakkında bilgim yok denemedim  deneyip yazarsanız  diğer arkadaşlarda konu hakkında bilgilenmiş olur.

Tahminime göre  IMEI  i birsefer değiştirmeniz yeterlidir.

Saygılarımla
Back to Top
kankaa74 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kankaa74 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16-03-2011 at 20:39
bu programın şifresi ne?
Back to Top
FatihDora View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FatihDora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19-03-2011 at 21:42
windows7de   Görevyöneticisinde görünüyor ama açılmıyor!   xp de çalışıyor!
Back to Top
sgcakir View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sgcakir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27-03-2011 at 16:30
Kardeş eline sağlık denedim ve oldu. Beni 5 tl den kurtardın
Back to Top
C4Timer View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote C4Timer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28-03-2011 at 22:36
Öncelikle elinize saqlık fakat benim bir sorunum var... imei girdikten sonra isleme baslattıqım anda " please hold on the power key " diyor.. bana yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tsk ederim.. sayqılar..!!! 
Back to Top
serdem View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote serdem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29-03-2011 at 16:38
Programı indirip kurdum bu noktoda sıkıntı yok anca telefonu usb ile bagladıgımda telefonun F ve G klasörü  otomaitk kullan diye geliyor. Dolaysıyla  "Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin" kısmını yapamıyorum. Ben bu klasörü kopyalayıp telefonun içine yapıştırdım ama çalıştıramadığım için driverler yükleyemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30-03-2011 at 14:23
Originally posted by serdem serdem wrote:

Programı indirip kurdum bu noktoda sıkıntı yok anca telefonu usb ile bagladıgımda telefonun F ve G klasörü  otomaitk kullan diye geliyor. Dolaysıyla  "Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin" kısmını yapamıyorum. Ben bu klasörü kopyalayıp telefonun içine yapıştırdım ama çalıştıramadığım için driverler yükleyemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler

Telefon ekranından com Noktası  seçeneği yoksa yapacak birşey yok :( Ama normalde olması lazım dikkatli inceleyiniz

Aşağıdaki işlemleri yapın
- Usb kablosu aracılığı ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın
- Telefon ekranından com Noktası nı seçin
- Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin.

Originally posted by C4Timer C4Timer wrote:

Öncelikle elinize saqlık fakat benim bir sorunum var... imei girdikten sonra isleme baslattıqım anda " please hold on the power key " diyor.. bana yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tsk ederim.. sayqılar..!!! 

Kapatma tuşuna basılı tutmanızı istiyor

Edited by invertor - 30-03-2011 at 14:28
Back to Top
hakan234 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakan234 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02-04-2011 at 09:58
proğram için tşk. proğram çalışıyo ilkin denedim ama olmadı sonrdaan telefondaki hafıza ve sim kartını çıkartıp denedim hata vermedi . bide bunun çift karlılar için olanıdaolsa idi harika olurdu
Back to Top
yasarsahbaz View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yasarsahbaz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04-04-2011 at 10:59
Arkadaşlar program xp'de sorunsuz çalışıyor. Ben USB kablosunu hiç kullanmadan bluetooth ile IMEI numarasını değiştirdim. İndirdiğiniz programın USB Driver klasörünü kullanmanıza gerek yok. Bilgisayarınızda bluetooth varsa bilgisayarınızın ve telefonunuzun bluetooth'unu açın ve Imei programını çalıştırın. "please hold on the power key" diye bir uyarı çıkarsa telefonunuzun kapatma tuşuna 2 saniye basılı tutun ve imei değiştirme işleminiz tamamlanacaktır. Ben bu programı faturalı cep telefonum ne idüğü belirsiz kişiler tarafından kopyalandığı için kullanmak zorunda kaldım. Orijinal telefonumun IMEI numarasıyla birileri klonlama yaptığı için mağdur duruma düştüm, aksi taktirde bu programı kullanmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.
Back to Top
mertferrari View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mertferrari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-04-2011 at 20:46
indirme linki nerededir ?
Back to Top
esmeraysedat View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote esmeraysedat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-04-2011 at 00:07
HERŞEY GÜZELDE PROGRAMIN ŞİFRESİ NE? BİLEN VARMI?
Back to Top
konsolos22 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote konsolos22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06-05-2011 at 15:39
indiriyorum fakat programı birtürlü açamiyorum
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07-05-2011 at 18:49

Programı indiremeyenlerin veya  özellikle indiripte açamayanların dikkatine!

Kullanmış olduğunuz antivirüs programı indirmiş olduğunuz dosyayı yani IMEI değiştirme programını  virüs olarak algıladığından dolayı programı  çalıştıramıyorsunuz.
Bu bağlamda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için   bu işlemi yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim....
Back to Top
quientwind View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote quientwind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20-05-2011 at 00:57
arkadaşlar programın şifresine ulaşamadım yardımcı olurmusunuz?
Back to Top
tarık View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tarık Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21-05-2011 at 15:28
arkadaşlar programı indirdim fakat açılmıyor klasor boş

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.078 seconds.