Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Windows Ýþletim Sistemleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Orijinal Windows7 DVD si yapýn
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Orijinal Windows7 DVD si yapýn

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Super Moderator
Super Moderator
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı AJAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Orijinal Windows7 DVD si yapýn
    Gönderim Zamanı: 10-12-2010 Saat 21:10

Herkese öncelikle selamlar. Bugünlerde bir windows7 indirmiþtim. Tabi bunu etkinleþtirmekte gerekiyordur.Ýnternetten etkinleþtirme araçlarýný araþtýrýrken bir tanesiyle karþýlaþtým ben de sizinle paylaþmak istedim.Þimdi baþlayalým.

Ýlk önce bir tane Windows7 32bit veya 64bit, dvd ye yazdýrmak için bilgisayarýmýza indiriyoruz eðer varsa indirmeye gerek yok. Bilgisayarýmýzda
olan windows7 dosyasýný masaüstünde veya kolay ulaþabilceðimiz bir yerde olmasý iyi olur.
Daha sonra aþaðýdaki linkten bize Orijinal Windows7 DVD si yapmak için gerekli rar dosyasýný indiriyoruz.

http://rapidshare.com/files/436141373/Windows_7_RETAIL_Offline_Activation.rar

http://hotfile.com/links/88557792/a6c26e7/Windows_7_RETAIL_Offline_Activation.rar

Rar dosyasýný indirdikten sonra dosyanýn içinde bulunan '' beni oku'' dosyasýný açtýktan sonra gerekli talimatlarý yerine getirdikten sonra orijinal Windows7 miz için son adým kalýyor o da masaüstünde bulunan dosyayý dvd ye yazdýrmak.

Yorumlar bana aittir. fakat rar dosyasý alýntýdýr...

Yukarı Dön
dergah42 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı dergah42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-07-2011 Saat 12:30
tesekürler arkadasim
Yukarı Dön
halil.316 Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı halil.316 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-03-2012 Saat 22:14
Teþekkürler. Güzel paylaþým.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.176 Saniyede Yüklendi.