Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Bilgisayar > İşletim Sistemleri
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

Orijinal Windows7 DVD si yapın

Post Reply Post Reply
Author
Super Moderator
Super Moderator

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AJAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Orijinal Windows7 DVD si yapın
    Posted: 10-12-2010 at 21:10

Herkese öncelikle selamlar. Bugünlerde bir windows7 indirmiştim. Tabi bunu etkinleştirmekte gerekiyordur.İnternetten etkinleştirme araçlarını araştırırken bir tanesiyle karşılaştım ben de sizinle paylaşmak istedim.Şimdi başlayalım.

İlk önce bir tane Windows7 32bit veya 64bit, dvd ye yazdırmak için bilgisayarımıza indiriyoruz eğer varsa indirmeye gerek yok. Bilgisayarımızda
olan windows7 dosyasını masaüstünde veya kolay ulaşabilceğimiz bir yerde olması iyi olur.
Daha sonra aşağıdaki linkten bize Orijinal Windows7 DVD si yapmak için gerekli rar dosyasını indiriyoruz.

http://rapidshare.com/files/436141373/Windows_7_RETAIL_Offline_Activation.rar

http://hotfile.com/links/88557792/a6c26e7/Windows_7_RETAIL_Offline_Activation.rar

Rar dosyasını indirdikten sonra dosyanın içinde bulunan '' beni oku'' dosyasını açtıktan sonra gerekli talimatları yerine getirdikten sonra orijinal Windows7 miz için son adım kalıyor o da masaüstünde bulunan dosyayı dvd ye yazdırmak.

Yorumlar bana aittir. fakat rar dosyası alıntıdır...

Back to Top
dergah42 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dergah42 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18-07-2011 at 12:30
tesekürler arkadasim
Back to Top
halil.316 View Drop Down
Moderator
Moderator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote halil.316 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02-03-2012 at 22:14
Teşekkürler. Güzel paylaşım.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.469 seconds.