Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Bilgisayar > Programlar
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

CCleaner Güncel versiyon

Post Reply Post Reply
Author
Security Professional
Security Professional
İnventor

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: CCleaner Güncel versiyon
    Posted: 06-09-2010 at 14:09

Açılımı Crap Cleaner olan program adından da anlaşılacağı üzere sisteminizdeki gereksiz dosyaları silerek daha kararlı ve dolayısıyla hızlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlıyor. Bu küçücük program o kadar iyi işler çıkartıyor ki şaşırmamak elde değil. 

Program üç ana bölümden oluşuyor. Türkçe olduğu için üç bölümün de kullanımı oldukça basit.

"Cleaner" isimli sekme bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silmenize yardımcı olan temizlik bölümü. İki alt bölümden oluşan temizleme bölümünde Windows ve Uygulamalar isimli iki bölüm ile karşılaşıyorsunuz.
İlk bölüm "Windows" işletim sisteminizin özellikleri ve ona bağlantılı olan yazılımlarla (Internet Expolrer, Windows Explorer) ilgili temizlik seçeneklerini belirleyebildiğiniz bölüm.

İkinci bölüm "Uygulamalar" ise bilgisayarınızda yüklü olan programların (Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Office, Nero, WinRAR, Media Player, eMule vb.) bilgisayarınızda bıraktığı kalıntıları ve yarattığı çöp dosyaları temizlemenize yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve yazılım temizliğini gerçekleştirdikten sonra Kayıt Defteri (Registry) bölümünüzdeki bütünlüğü sağlayarak sisteminizin performansınızı daha da arttırabilirsiniz.
Kayıt Defteri bölümünde DLL Dosyaları, ActiveX ve Class Sorunları, Kullanılmayan Dosya Uzantıları, Yükleyiciler, Yardım Dosyaları vb. seçenekler ile işletim sisteminizdeki sorunları tarayabilir ve bunları CCleaner'a çözdürebilirsiniz.

Bu program sistem yavaslamasi, bilgisayar donmasi ve cokmesi gibi durumlari ve yasanan problemleri en aza indirir.
Novel teknolojisi ile uretilmis ve bilgisayar dostu bir yazilimdir. Basit bir sekilde bir kac tiklama ile bilgisayarinizi yapilandirir ve duzenler.
Reklam iceren ve cesitli zararli yazilimlara karsi da sisteminiszi korur.
Casus progrlardan, Kotu niyetli olan web sitelerden sistemizize yuklenen zararli yazilimlara karsida koruma saglar.

Windowsun regedit ayarlarini da ayarla duzenler. Sistemiziniz yeniden baslarken acilan programlarin olusturdugu hatalarida giderir.
Windows daki gereksiz yer kaplayan yazilimlarida temizleyerek performansini artirir.

Download

Güncel  ve eski versiyonları aşağıdaki adresten takip edebilirsiniz

Back to Top
wblackw View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wblackw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02-02-2011 at 17:23
Şuan kullanmaya başladım gerçekten bilgisayarımın hızında büyük değişim oldu. paylaşım için teşekkürler
Her Canlı Ölümü Tadacaktır ;)
Back to Top
chakkal View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chakkal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02-03-2011 at 19:03
hotfiles üyeliğimiz var, hotfiles upload yaparsanız süer olur...
paylaşım için teşekkürler...
chakkal
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.125 seconds.