Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Yazýlý ve Görsel Program Anlatýmlarý
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - acronis recovery hakkinda bilgi
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

acronis recovery hakkinda bilgi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı endiabolic Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: acronis recovery hakkinda bilgi
    Gönderim Zamanı: 12-11-2009 Saat 12:56
merhabalar forumda yeniyim ama iceriginiz gercekten hos benim acronisten kaynaklanan bir sorunum olustu d diskini yanliskikla ne yaptirsam gorunmuyor 48gb c gorunuyor 250gb lik hdd de wirelles driverimde gitti simdi ben eski d diskime nasil ulasabilirim yardimci olursaniz cok sevinirim sindiden tesekkurler
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-11-2009 Saat 17:55
C ve d  ayrý dikmi yoksa   tek diski 2 ye bölünmüþ bir þekildemi  kullanýyordunuz bunu belirtirseniz iyi olur...

Bilgisayrým simgesinin üzerine sað týklayýp  yöneti  çalýþtýrýn  karþýnýza çýkan ekrandan disk yönetimini týklayýn   karþýnýza gelen ekranda kayýp alan gözüküyormu  veya o  kýsmýn resmini buraya ekleyin bakalým

Eðer kayýp alan gözüküyorsa  Handy recovery programý ile  verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Saygýlarýmla

Yukarı Dön
S3Z3R Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-11-2009 Saat 18:33
Ýnvertor üstadýnda açýkladýðý gibi  kayýp alan göküyororsa

handy recovery yada bu tarz recovery programlarýyla kurtarabilirsin;)

Þahsen ben 8 gb müzik arþivimi bu yöntemle geri almýþtým fakat müziklerin %40 ý hatalý kurtarýldý.

Yanlýþlýkla ghost çekmiþtim üstüne :)

Düzenleyen S3Z3R - 12-11-2009 Saat 18:34
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.180 Saniyede Yüklendi.