Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Bilgisayar Güvenliği / Computer Security > Güvenlik Programları, Güvenlik ve Güvenlik açıkları
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi v2.5.4

Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote degenerated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12-05-2011 at 16:13
Originally posted by invertor invertor wrote:

Rgistry kaydınızda bir sorun var

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon da bulunan  Userinit  anahtarındaki userinit.exe değerini silip  C:\WINDOWS\system32\userinit.exe olarak değiştirmeniz yeterlidir. 

regedit'i açtığımda söylediğiniz yordam aynen aşağıdaki gibi.
Bir değişiklik yapmadan tekrar kapadım.
Win7-64bit kullanıyorum. Dediğiniz gibi Yönetici olarak çalıştırmıştım.

Back to Top
karakus1 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karakus1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18-06-2011 at 10:01
eminim güzel paylaşımdır ama indirdim parola istiyor parola nedir bildirirseniz sevinirim win 7 kullanıyorum. şimdiden tşkrlr.
Back to Top
mekremod View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mekremod Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21-06-2011 at 17:54
sağol bakalım
Back to Top
Midnight View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Midnight Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12-09-2011 at 21:40
Originally posted by degenerated degenerated wrote:

Merhaba ben Midnight üyenizim.Saygı değer yöneticilerim ,Aynı sorun bende var Windows 7 yönetici olarak çalıştır dediğimde bu şekilde görüntü alıyorum acaba benim pc de keyloger varmı değerli yardımlarınızı rica ederim.Saygılarımla,

NOT : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon da bulunan Userinit anahtarındaki userinit.exe değerini silip C:\WINDOWS\system32\userinit.exe olarak değiştirdim sorun aynı devam ediyor.
Bilgisarınızda keyloger bulaşmış!Temizlik için ağağıdaki adresi takip uyarısı veriyor. İlginç olan Bulaştığı konumlar bölümü boş geliyor. Yeni Nesil keyloger tespit etme sistemi v2.5.4 programını kullanıyorum.

Edited by Midnight - 12-09-2011 at 22:44
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13-09-2011 at 21:47
Originally posted by Midnight Midnight wrote:

Originally posted by degenerated degenerated wrote:

Merhaba ben Midnight üyenizim.Saygı değer yöneticilerim ,Aynı sorun bende var Windows 7 yönetici olarak çalıştır dediğimde bu şekilde görüntü alıyorum acaba benim pc de keyloger varmı değerli yardımlarınızı rica ederim.Saygılarımla,

NOT : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon da bulunan Userinit anahtarındaki userinit.exe değerini silip C:\WINDOWS\system32\userinit.exe olarak değiştirdim sorun aynı devam ediyor.
Bilgisarınızda keyloger bulaşmış!Temizlik için ağağıdaki adresi takip uyarısı veriyor. İlginç olan Bulaştığı konumlar bölümü boş geliyor. Yeni Nesil keyloger tespit etme sistemi v2.5.4 programını kullanıyorum.

Aşağıdaki konuda cevabı verilmiştir  böyle ise bir sıkıntı yok

http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=9238
Back to Top
mrtok View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrtok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-10-2013 at 08:27
Merhaba, benim bilgisayarımda iki hafta kadar önce görev yöneticinde csrss,atied,winlogon gibi şeyler buldum.. Ses etmedim keylogmuş meğer bilgisayarı kapattım açtım geldiğimde format atılmış gibi herşey silinmiş d klasörü duruyor fakat masaüstünde bütün şeylerim dosylar mosyaları kendi bilgisayarına geçirmiş şaka gibi knight online'ı masaüstünde bırakmış c de öcneden yüklediğim valve ve visualstudioşeyleri office programları duruyor. Yani almış klasörleri kendine geçirmiş..
Bu durumda ne yapabilirim? Ne yapmış bu adam benim bilgisayarıma ve nasıl girmiş rica etsem tekrar yükleyebilir misiniz acaba?
Bir de savcılığıa gitsek ne kadar masraflı olur ve benim lisanssız kullandığım programlardan da ceza yer miyim acaba?
http://r1310.hizliresim.com/1g/c/tgkh8.png
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-10-2013 at 10:13
Resimdende anlaşıldığı üzere malum kişinin bilgisayarınıza girmesi  ne acıdırki sizden kaynaklanan bir sorundur. Bu tarz  zararlı yazılımları anti virüs programlarının tanımadığını  kullanıcıların indirdiği ve onay verdiği dosyalara dikkat etmesi gerektiğini daha evvel açıklamıştık.  

Eğer savcılığa suç duyurusunda bulunacaksanız zararlı yazılımı bilgisayarınızdan temizlemeyin! Fakat suç duyurusunda bulunmanızın bir netice getireceğini sanmıyorum. Lisanssız kullandığınız programların bir çoğunu kaldırıp başvuru yapabilirsiniz. Ücret konusunda bir bilgim yok malesef :(

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.406 seconds.