Uyarı!  Sitemize Üye Olmak İsteyenler Hakkında:

==========================================================

Görülen lüzum üzerine yönetici onaylı üyelik sistemine geçilmiştir. Yapmanız gereken formumuza üye olduktan sonra kullanıcı adınızı üye olurken kullanmış olduğunuz mail hesabından kral@bilgineferi.com adresine gönderip üyeliğinizin aktif edilmesini talep etmektir.

Not: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeyen üyelerin üyelikleri kabul edilmeyecektir.

Bilgineferi.com üyesi değilseniz forumlarımıza mesaj yazabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. İsterseniz bilgi içerikli forumlarımızı misafir olarak ta gezebilirsiniz.

==========================================================

Reklam Alanı: | Master Sistem (Tek Anahtar Bütün Kilitleri Açar)  | Otel Kilitleri  |  Kartlı Kilit Sistemleri | Duşakabin  | Kale Çelik  Kapı Kasa Kilit Yetkili Servis/Bayi | Kartlı Otel Kilit Sistemleri

Sitemize Reklam vermek ister misiniz ?  
Site Tanıtımı Yap Kapat

Ana Sayfa     Şarkı Sözleri     Radyo & TV     Yeni Mesajlar     Üye Listesi     Arama            Üye Ol     Giriş

Bilgi Neferi Formuna Hoş geldiniz...

Reklam Alanı

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSensible World of Soccer 96 ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDeskGate Firma ve Kurumlara ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBeton Vibratörü    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıninşaat malzemeleri - Sıfır, ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTürksat Otomatik Kanal Tara ...    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınok.ru video (dizi - film) i ...    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınizlesene.com Video (indirme ...    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıninternet Download Manager  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCasper Tablet Açılmıyor, Gü ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMaalesef Bu Video Oynatıla ...    

Güvenlik Programları, Güvenlik ve Güvenlik açıkları
 Bilgineferi.com :Bilgisayar Güvenliği / Computer Security :Güvenlik Programları, Güvenlik ve Güvenlik açıkları
Mesaj icon Konu: Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi v2.5.4 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
  Bu konuyu paylaş  
Translate
Sayfa  <1 234
Yazar Mesaj
degenerated  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 14402
Rep Puan
Rep: 0

Alıntı degenerated Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-05-2011 Saat 16:13
Orjinalini yazan: invertor

Rgistry kaydınızda bir sorun var

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon da bulunan  Userinit  anahtarındaki userinit.exe değerini silip  C:\WINDOWS\system32\userinit.exe olarak değiştirmeniz yeterlidir. 

regedit'i açtığımda söylediğiniz yordam aynen aşağıdaki gibi.
Bir değişiklik yapmadan tekrar kapadım.
Win7-64bit kullanıyorum. Dediğiniz gibi Yönetici olarak çalıştırmıştım.

IP Artı rep ver Eksi rep ver
karakus1  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 15252
Rep Puan

Alıntı karakus1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-06-2011 Saat 10:01
eminim güzel paylaşımdır ama indirdim parola istiyor parola nedir bildirirseniz sevinirim win 7 kullanıyorum. şimdiden tşkrlr.
mekremod  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 8397
Rep Puan

Alıntı mekremod Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-06-2011 Saat 17:54
sağol bakalım
Midnight  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 5432
Rep Puan

Alıntı Midnight Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-09-2011 Saat 21:40
Orjinalini yazan: degenerated

Merhaba ben Midnight üyenizim.Saygı değer yöneticilerim ,Aynı sorun bende var Windows 7 yönetici olarak çalıştır dediğimde bu şekilde görüntü alıyorum acaba benim pc de keyloger varmı değerli yardımlarınızı rica ederim.Saygılarımla,

NOT : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon da bulunan Userinit anahtarındaki userinit.exe değerini silip C:\WINDOWS\system32\userinit.exe olarak değiştirdim sorun aynı devam ediyor.
Bilgisarınızda keyloger bulaşmış!Temizlik için ağağıdaki adresi takip uyarısı veriyor. İlginç olan Bulaştığı konumlar bölümü boş geliyor. Yeni Nesil keyloger tespit etme sistemi v2.5.4 programını kullanıyorum.

Düzenleyen Midnight - 12-09-2011 Saat 22:44
invertor  
Security Profesyonel
Security Profesyonel
Simge
Üye Bilgileri
İnventor

Üye Numarası : 1703
Rep Puan
Rep: 2243

Alıntı invertor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-09-2011 Saat 21:47
Orjinalini yazan: Midnight

Orjinalini yazan: degenerated

Merhaba ben Midnight üyenizim.Saygı değer yöneticilerim ,Aynı sorun bende var Windows 7 yönetici olarak çalıştır dediğimde bu şekilde görüntü alıyorum acaba benim pc de keyloger varmı değerli yardımlarınızı rica ederim.Saygılarımla,

NOT : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon da bulunan Userinit anahtarındaki userinit.exe değerini silip C:\WINDOWS\system32\userinit.exe olarak değiştirdim sorun aynı devam ediyor.
Bilgisarınızda keyloger bulaşmış!Temizlik için ağağıdaki adresi takip uyarısı veriyor. İlginç olan Bulaştığı konumlar bölümü boş geliyor. Yeni Nesil keyloger tespit etme sistemi v2.5.4 programını kullanıyorum.

Aşağıdaki konuda cevabı verilmiştir  böyle ise bir sıkıntı yok

http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=9238
İmza:  
mrtok  
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 23345
Rep Puan

Alıntı mrtok Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-10-2013 Saat 08:27
Merhaba, benim bilgisayarımda iki hafta kadar önce görev yöneticinde csrss,atied,winlogon gibi şeyler buldum.. Ses etmedim keylogmuş meğer bilgisayarı kapattım açtım geldiğimde format atılmış gibi herşey silinmiş d klasörü duruyor fakat masaüstünde bütün şeylerim dosylar mosyaları kendi bilgisayarına geçirmiş şaka gibi knight online'ı masaüstünde bırakmış c de öcneden yüklediğim valve ve visualstudioşeyleri office programları duruyor. Yani almış klasörleri kendine geçirmiş..
Bu durumda ne yapabilirim? Ne yapmış bu adam benim bilgisayarıma ve nasıl girmiş rica etsem tekrar yükleyebilir misiniz acaba?
Bir de savcılığıa gitsek ne kadar masraflı olur ve benim lisanssız kullandığım programlardan da ceza yer miyim acaba?
http://r1310.hizliresim.com/1g/c/tgkh8.png
invertor  
Security Profesyonel
Security Profesyonel
Simge
Üye Bilgileri
İnventor

Üye Numarası : 1703
Rep Puan
Rep: 2243

Alıntı invertor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-10-2013 Saat 10:13
Resimdende anlaşıldığı üzere malum kişinin bilgisayarınıza girmesi  ne acıdırki sizden kaynaklanan bir sorundur. Bu tarz  zararlı yazılımları anti virüs programlarının tanımadığını  kullanıcıların indirdiği ve onay verdiği dosyalara dikkat etmesi gerektiğini daha evvel açıklamıştık.  

Eğer savcılığa suç duyurusunda bulunacaksanız zararlı yazılımı bilgisayarınızdan temizlemeyin! Fakat suç duyurusunda bulunmanızın bir netice getireceğini sanmıyorum. Lisanssız kullandığınız programların bir çoğunu kaldırıp başvuru yapabilirsiniz. Ücret konusunda bir bilgim yok malesef :(

İmza:  
Sayfa  <1 234
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma