Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Bilgisayar Güvenliği / Computer Security > Güvenlik Programları, Güvenlik ve Güvenlik açıkları
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi v2.5.4

Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onecracker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19-02-2011 at 20:37
merhaba bende trojen bulasmıs olarak gorunuyor fakat ismini bir turlu bulamıyorum forumdaki diger konularıda arastırmamam rağmen bulamadım yardım ederseniz sevinirim ilginize simdiden tesekkur ederim
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21-02-2011 at 03:00

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

Back to Top
onecracker View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onecracker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23-02-2011 at 04:16
win 7 32 bit
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24-02-2011 at 00:09
üzerine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmanız gerekir. Aksi taktirde uyanlış sonuç alırsınız.

Trojen veya keylogger var diyorsa konumunuda göstermesi gerekir.

Saygılarımla
Back to Top
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onecracker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24-02-2011 at 15:48
malesef sadece verdiği uyarı Bilgisayarınıza keyloger bulaşmış! Temizlik için aşağıdaki adresi takib ediniz.  
 daha önceki kullanmalarımda keyloggerin konumunu gosterdıgını bende ogormustum fakat bu keylogeri manuel olarakta bulamadığım için format ta atmak istemiyorum. Sizle paylaşmak için bulmaya çalışacagım yine ilginize tekrar tesekkurler
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24-02-2011 at 15:58

Konu için registry kayıt defterinizi incelemem lazım normalde  konum göstermesi gerekir.

Eğer isterseniz  TeamViewer programının  5.0.8539.0 versiyonunu kullanıyorsanız  invertor@windowslive.com  msn adresini 20 dakika içerisinde  ekleyin  id ve pass gönderseniz  makınanıza bağlanıp bakabilirim

Saygılarımla

Edited by invertor - 24-02-2011 at 15:58
Back to Top
drajje View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drajje Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24-02-2011 at 23:14
usnscv.exe keylogger ı bende de tespit etti program. silme aşamalarının hepsini uyguladım. kayıt defterinde aramayı yaptım, bulunmuyor. ancak tespit programında kontrol yaptığımda keylogger hala bulaşmış olarak görünüyor. her yerden de temizledim.
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25-02-2011 at 01:36
Demekki  registry den tam kaldıramamışsınız konuda anlatılan adımları tekrar deneyiniz

Saygılarımla
Back to Top
drajje View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drajje Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26-02-2011 at 23:23
tekrar yaptım adımları,registryde bulamıo. çıldırıcam silemedim bir türlü. kayıt defterinde arıo ama bulamıo hiç bişey.
Back to Top
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onecracker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27-02-2011 at 01:12
şu zamana kadarki ilginiz için tesekkur ederim ben format attım en sonunda
Back to Top
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onecracker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07-04-2011 at 01:43
eger ızın verırsenız sıze arastırmanız ıcın bır kac exe lınkı vermek ıstıyorum bu exe lerı tıkladıktan sonra yeni nesil keylogger tespit sistemi bilgisayarda keylogger oldugunu soyluyor fakat konumunu tespit edemiyor
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07-04-2011 at 08:38
Özel mesaj ile bana  gönderebilirsiniz
Back to Top
YOK EDİCİ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote YOK EDİCİ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22-04-2011 at 14:48
oncelıkle bole bır programı paylastıgı ıcın sıte yonetıcısıne tesekkur ediyorum ama ben rar şifresi acamadım onun ıcın deneme fırsatım olmadı rar şifresi acaba ne cevap yazarsanız sevınırım cunku bende key logger oldugundan supheleniyorum
Back to Top
degenerated View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote degenerated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12-05-2011 at 10:19

Böyle bir uyarı aldım.
Tüm forumda ilgili konuları okudum.
Process Explorerda gözükmediği için çalışmadığını sanıyorum.
Nedir ne değildir anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12-05-2011 at 11:45
Rgistry kaydınızda bir sorun var

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon da bulunan  Userinit  anahtarındaki userinit.exe değerini silip  C:\WINDOWS\system32\userinit.exe olarak değiştirmeniz yeterlidir. 

Edited by invertor - 12-05-2011 at 11:46
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.469 seconds.