Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar Güvenliði / Computer Security > Güvenlik Programlarý, Güvenlik ve Güvenlik açýklarý
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi  v2.5.4
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi v2.5.4

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı onecracker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-02-2011 Saat 20:37
merhaba bende trojen bulasmýs olarak gorunuyor fakat ismini bir turlu bulamýyorum forumdaki diger konularýda arastýrmamam raðmen bulamadým yardým ederseniz sevinirim ilginize simdiden tesekkur ederim
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-02-2011 Saat 03:00

Hangi iþletim sistemini kullanýyorsunuz?

Yukarı Dön
onecracker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı onecracker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-02-2011 Saat 04:16
win 7 32 bit
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-02-2011 Saat 00:09
üzerine sað týklayýp yönetici olarak çalýþtýrmanýz gerekir. Aksi taktirde uyanlýþ sonuç alýrsýnýz.

Trojen veya keylogger var diyorsa konumunuda göstermesi gerekir.

Saygýlarýmla
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı onecracker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-02-2011 Saat 15:48
malesef sadece verdiði uyarý Bilgisayarýnýza keyloger bulaþmýþ! Temizlik için aþaðýdaki adresi takib ediniz.  
 daha önceki kullanmalarýmda keyloggerin konumunu gosterdýgýný bende ogormustum fakat bu keylogeri manuel olarakta bulamadýðým için format ta atmak istemiyorum. Sizle paylaþmak için bulmaya çalýþacagým yine ilginize tekrar tesekkurler
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-02-2011 Saat 15:58

Konu için registry kayýt defterinizi incelemem lazým normalde  konum göstermesi gerekir.

Eðer isterseniz  TeamViewer programýnýn  5.0.8539.0 versiyonunu kullanýyorsanýz  invertor@windowslive.com  msn adresini 20 dakika içerisinde  ekleyin  id ve pass gönderseniz  makýnanýza baðlanýp bakabilirim

Saygýlarýmla

Düzenleyen invertor - 24-02-2011 Saat 15:58
Yukarı Dön
drajje Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı drajje Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-02-2011 Saat 23:14
usnscv.exe keylogger ý bende de tespit etti program. silme aþamalarýnýn hepsini uyguladým. kayýt defterinde aramayý yaptým, bulunmuyor. ancak tespit programýnda kontrol yaptýðýmda keylogger hala bulaþmýþ olarak görünüyor. her yerden de temizledim.
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-02-2011 Saat 01:36
Demekki  registry den tam kaldýramamýþsýnýz konuda anlatýlan adýmlarý tekrar deneyiniz

Saygýlarýmla
Yukarı Dön
drajje Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı drajje Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-02-2011 Saat 23:23
tekrar yaptým adýmlarý,registryde bulamýo. çýldýrýcam silemedim bir türlü. kayýt defterinde arýo ama bulamýo hiç biþey.
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı onecracker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-02-2011 Saat 01:12
þu zamana kadarki ilginiz için tesekkur ederim ben format attým en sonunda
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı onecracker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-04-2011 Saat 01:43
eger ýzýn verýrsenýz sýze arastýrmanýz ýcýn býr kac exe lýnký vermek ýstýyorum bu exe lerý týkladýktan sonra yeni nesil keylogger tespit sistemi bilgisayarda keylogger oldugunu soyluyor fakat konumunu tespit edemiyor
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-04-2011 Saat 08:38
Özel mesaj ile bana  gönderebilirsiniz
Yukarı Dön
YOK EDÝCÝ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı YOK EDÝCÝ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-04-2011 Saat 14:48
oncelýkle bole býr programý paylastýgý ýcýn sýte yonetýcýsýne tesekkur ediyorum ama ben rar þifresi acamadým onun ýcýn deneme fýrsatým olmadý rar þifresi acaba ne cevap yazarsanýz sevýnýrým cunku bende key logger oldugundan supheleniyorum
Yukarı Dön
degenerated Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı degenerated Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-05-2011 Saat 10:19

Böyle bir uyarý aldým.
Tüm forumda ilgili konularý okudum.
Process Explorerda gözükmediði için çalýþmadýðýný sanýyorum.
Nedir ne deðildir anlamadým yardýmcý olursanýz sevinirim.

Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-05-2011 Saat 11:45
Rgistry kaydýnýzda bir sorun var

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon da bulunan  Userinit  anahtarýndaki userinit.exe deðerini silip  C:\WINDOWS\system32\userinit.exe olarak deðiþtirmeniz yeterlidir. 

Düzenleyen invertor - 12-05-2011 Saat 11:46
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.187 Saniyede Yüklendi.