Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Bilgisayar Güvenliği / Computer Security > Güvenlik Programları, Güvenlik ve Güvenlik açıkları
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi v2.5.4

Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Security Professional
Security Professional

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote megabros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06-04-2010 at 15:20

Verdiğiniz emeğin büyük olduğunu görebiliyorum özellikle butür programları oluşturmakla düşman kazanmakta kolay oluyor bunun nedenlerinide buraya sıralayabilirim.

Fakat kişiler bu güncellemelerden yine yaptıkları hataları anlayarak yine kendi Loglarını geliştirebilirler.Fakat o loglar geliştikçe yine butür yazılımlarda gelişecek ve kullanıcılara daha iyi hizmet verecektir.

Saygılar.
Back to Top
lockman View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lockman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31-05-2010 at 07:42
programınızı demenek için çektim ama ziptan çıkmıyor program yok hatası veriyor. Kaspersky i kapattım bu sefer dosya çıktı. ancak kaspersyk i tekrar açtıgımda 1 adet zararlı buldum dedi ve sildi.Clap
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14-06-2010 at 20:50

Yapmış olduğumuz  bu programı binlerce kişi  sitemizden indirip kulandı ve kullanmaya devam etmektedir.

Böyle basit ve  kullanımı kolay  bir program yaptığımız içinde binlerce teşekkür maili almaktayız.

Programımızı  her indiren  online virüs tarama sitelerinde tarattığından dolayı   anti virüs yazılımları  bazen  Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemini virüs olarak görmektedir buda doğaldır.  Eğer bu programı  www.bilgineferi.com veya www.gezginler.net ten indirdiyseniz gönül rahatlığı ile  kullanabilirsiniz.

Not:
Herhangi bir exe dosyasınıda binlerce kez online virüs tarama sitelerinde taratsanız belirli bir zaman sonra antivirüs yazılımları virüs olarak algılar.

Bu bağlamda

Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi Hakkında hazırlamış olduğumuz diğer  konulara aşağıdaki linkten  ulaşabilirsiniz

http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=8373 

İsterseniz Programı kullanmadanda yukarıdaki linkleri örnek alarak sisteminizi kontrol edebilirsiniz zor birşey değil kontrol etmek.

Saygılarımla

İnvertor

Edited by invertor - 14-06-2010 at 20:56
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10-07-2010 at 17:00
Versiyon güncellemesi yapılmıştır
Back to Top
cambaz View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cambaz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27-07-2010 at 19:39
şu an itibariyle bu programı 2 siteden indirmeme rağmen iki dosyada da "TR/Cosmu.aaer Trojan" bulunuyor...
avira ile kendisi bu trojanı buluyorsa bu programın yararından çok zararının olacağını göz önünde olacağını bulundurunuz..
Bilginize.
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28-07-2010 at 11:25
Originally posted by cambaz cambaz wrote:

şu an itibariyle bu programı 2 siteden indirmeme rağmen iki dosyada da "TR/Cosmu.aaer Trojan" bulunuyor...
avira ile kendisi bu trojanı buluyorsa bu programın yararından çok zararının olacağını göz önünde olacağını bulundurunuz..
Bilginize.

Konu hakkındaki gerekli açılama  ilk mesajda bulunmaktadır

Saygılarımla
Back to Top
macedit View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macedit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13-08-2010 at 00:22
Programınız ile sistemi tarattırdım ve bir şey bulamadı. İşletim sistemim windows 7. dllhost.exe dosyasının ciddi çekilde cpu yu sömürdüğünü farkettim ve aramaya başladım siz çıktınız googlda.Peki dllhost.exe dosyası normalde sistemde olması gereken bir dosyamıdır. Ne işe yarar. Sistemden silsek bir zararı olur mu? açılış dosyaları arasında bulamadım. Büyük bir ihtimalle ile bir şeyler ile tetiklenerek açılıyor. 2 kez işlemi sonlandır dedikten sonra sonlanabiliyor. Dosya konumu system32 dosya bilgileri;
Dosya açıklaması; COM Surrogate
Dosya Sürümü; 6.1.7600.16385
Ürün Adı; Microsoft Windows Operating System

Yani bu tarz bilgiler dosyanın gerçek olduğunu gösterir gibi lakin bugün bir anda sistemin bu şekilde kasması beni şüpheye düşürdü. Bu olay hakkında ki düşüncelerinizi bekliyorum.
http://www.selcukoksuz.com
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13-08-2010 at 21:18
Originally posted by macedit macedit wrote:

Programınız ile sistemi tarattırdım ve bir şey bulamadı. İşletim sistemim windows 7. dllhost.exe dosyasının ciddi çekilde cpu yu sömürdüğünü farkettim ve aramaya başladım siz çıktınız googlda.Peki dllhost.exe dosyası normalde sistemde olması gereken bir dosyamıdır. Ne işe yarar. Sistemden silsek bir zararı olur mu? açılış dosyaları arasında bulamadım. Büyük bir ihtimalle ile bir şeyler ile tetiklenerek açılıyor. 2 kez işlemi sonlandır dedikten sonra sonlanabiliyor. Dosya konumu system32 dosya bilgileri;
Dosya açıklaması; COM Surrogate
Dosya Sürümü; 6.1.7600.16385
Ürün Adı; Microsoft Windows Operating System

Yani bu tarz bilgiler dosyanın gerçek olduğunu gösterir gibi lakin bugün bir anda sistemin bu şekilde kasması beni şüpheye düşürdü. Bu olay hakkında ki düşüncelerinizi bekliyorum.

verdiğiniz bilgilere göre  göre dosyanız orjinaldir, Sistem uygulamaları ile beraber çalışan bir programdır.

Bilgisayarınız çok kasıyorsa başlangıçta çalışan lüzumsuz programları devre dışı bırakın ve bilgisayarınıza spyware taraması yaptırın

Saygılarımla
Back to Top
macedit View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macedit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13-08-2010 at 22:09
Ama sonradan çıktı bu uygulama biraz araştırdım divx codec yada nero gibi yazılımların son sürümlerinin olmamasından kaynaklanıyor gibi birşeyler buldum. Sistem açılısında başlıyor ve neredeyse CPU yu yüzde 50 civarında kullanıyor.. Özellikle bekledim acaba bir zamanlanmış görevmi diye bir türlü birmedi. Sürekli çalışmakta. Kafam takıl benimde. Formata kadar gider bu iş diye düşünüyorum. Başka bir öneriniz olacak mı acaba?
http://www.selcukoksuz.com
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14-10-2010 at 11:17
Versiyon güncellemesi yapılmıştır  Veri tabanı güncellendi
Back to Top
piskopatyazar View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote piskopatyazar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01-12-2010 at 05:14
slm bunun şifresi nedir yaw
boş koy
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03-12-2010 at 20:05
Originally posted by piskopatyazar piskopatyazar wrote:

slm bunun şifresi nedir yaw

Beni Oku  doyasında da  yazıyor www.bilgineferi.com dur
Back to Top
HASKOM View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HASKOM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22-12-2010 at 21:47
güzel bir program emeğine saglık
"SevGiM GeRÇeK OlMaSaYDI AĞLıYABiLiRMiYDiM"
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04-02-2011 at 16:53
Güncelleme Yapılmıştır

Saygılarımla
Back to Top
chakkal View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chakkal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06-02-2011 at 22:36
gercekten saglam bır calısma tebrıkler
chakkal
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.453 seconds.