Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Windows İşletim Sistemleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Artık Bilgisayar kasası tarih oluyor !!!!
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Artık Bilgisayar kasası tarih oluyor !!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
ufukcingay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı ufukcingay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Artık Bilgisayar kasası tarih oluyor !!!!
    Gönderim Zamanı: 19-07-2010 Saat 18:05
eğer gerçekten bu teknolojiyde yaparlarsa bence çok iyi olur kablo pisliğinden kurtuluruz bilhassa oadsında 8 pc 1 server 4-5 amiga çalıştıran bir insan olarak ilk başta ben tabi bir ara shuttle denen küçük veled pc lerden aldıydım hala bi yerlerde duryor çalışır halde tamam p4 dual core ama 2 tane pci slot ne işime yararki hem el bile girmio :(  umarım vestelin bu tasarımı iş görür
http://www.bilgineferi.com/
Yukarı Dön
Fırtına Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Fırtına Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-05-2009 Saat 20:46

Vestel All In One PC ile Bilgisayar Kasası Tarih Oluyor.

Vestel’in yeni ürünü All In One PC ile bilgisayar kasaları tarihe karışıyor. Kasa içindeki tüm parçaların LCD monitörün içine yerleştirildiği Vestel All In One PC, dahili TV kartı* sayesinde TV özelliğine de sahip. Vestel’in çevre dostu ürünlerinin en yeni örneği olan Vestel All In One PC, Intel Atom işlemci teknolojisi sayesinde bugüne kadar alışılagelmiş tüm bilgisayarlardan daha düşük enerji tüketimi sağlıyor.

Kasanın kapladığı yerden tasarruf etme imkanı sunan Vestel All In One PC, tüm bilgisayar fonksiyonlarını 19 inç’lik LCD monitörü içinde sunuyor. Duvara monte edilme özelliği bulunan Vestel All In One PC, az yer kapladığı için ofis ve evlerde istenen her yere kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Kompakt ürün, parlak siyah yüzeyi ile son derece şık bir görünüme sahip.

Her detayında kullanım kolaylığının gözetildiği Vestel All In One PC, kablosuz klavyesi ve faresi sayesinde bilgisayarın farklı uzaklıklardan kontrol edilmesine imkan sağlıyor. Ayrıca, sessiz tasarımı ile bilgisayarın çalışma sesi neredeyse hiç duyulmuyor.

Vestel All In One PC, TV kartı ile kablolu TV kanallarının rahatlıkla izlenmesini sağlıyor. Üründe bulunan 4 USB girişi çoklu bağlantı seçeneği sağlarken, çift dahili hoparlör sayesinde ayrı bir hoparlör sistemi bağlantısına ihtiyaç kalmıyor. Vestel All In One PC, Intel High Definition Audio teknolojisiyle yüksek kalitede ses çıkışı sağlıyor.

1440 X 900 çözünürlüğü sayesinde aynı anda birden fazla pencere kullanımıyla daha rahat çalışabilme imkanı sunan üründe Microsoft XP Starter Edition İşletim Sistemi ve Intel’in özel merkezi işlem ünitesi ATOM CPU bulunuyor.

Teknik Özellikler

• 19” WXGA Panel (49 ekran)
• Vista Starter Microsoft işletim sistemi
• 1440 X 900 Çözünürlük
• Intel® Atom™ N270 İşlemci teknolojisi (512K Cache, 1.60 GHz, 533 MHz FSB)
• 1.60 Ghz İşlemci Hızı
• Orijinal Microsoft® Vista® Starter Edition Türkçe İşletim Sistemi
• Full Piyano Özel Parlak Siyah Gövde
• Parlak Özel Yüzey
• 1 GB DDR2 RAM
• 160 GB SATA Hard Disk (Sabit Disk) Kapasitesi
• TV kartı
• Bütünleşik Ekran Kartı
• 4 adet USB Girişi
• Antivirüs programı
• Ethernet (LAN) Girişi
• Dahili Entegre Hoparlör
• Wireless (kablosuz) Teknoloji
• Enerji Tasarruflu Çalışma Sistemi
• Kablosuz Klavye ve Mouse
• Sessiz Tasarım
• 12V DC Maksimum 70W

*TV tuner alıcısı özelliği sayesinde All In One PC ile kablolu yayınlar izlenebilir. Ayrıca, RF çıkışı olan tüm ürünler ile bağlantı yapılarak görüntü ve ses alınabilir.

Kaynak

Bir deli rüzğar olurum alırım seni burdan kaybolurum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.148 Saniyede Yüklendi.