Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Programlar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Flow Chart 3.01 Türkçe   ve Eðitim Video   Türkçe
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Flow Chart 3.01 Türkçe ve Eðitim Video Türkçe

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-04-2010 Saat 10:22
Yeni linkler ilk mesaja  eklenmiþtir. Virüs kontrolünden geçmiþ olmakla birlikte temizdirler.

Programý Ýndirenler yorumlarýný yaparsa linkleri sýklýkla güncelleriz
Yukarı Dön
maskelibalo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı maskelibalo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-04-2010 Saat 19:44
Orjinalini yazan: invertor invertor Yazdı:

Yeni linkler ilk mesaja  eklenmiþtir. Virüs kontrolünden geçmiþ olmakla birlikte temizdirler.

Programý Ýndirenler yorumlarýný yaparsa linkleri sýklýkla güncelleriz

Çok teþekkürler @inertor... Türkçe olan sorunsuz çalýþýyor. Avast virüs algýlamadý. Yarýn baþka bir anti-virüs programý ile deneyip sonucu bildiririm.

Tekrar teþekkürler...

Yukarı Dön
S3Z3R Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-04-2010 Saat 14:41
Güncelleme için teþekkürler
Yukarı Dön
cenkak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı cenkak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-04-2010 Saat 14:34
programý doðru dürst atarmýsýnýz kurulum dosyasýný atacaksýnýz. pogramýn kurulduðu klasörü atmayýn bir iþe yaramýyor 
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-04-2010 Saat 18:51
Orjinalini yazan: cenkak cenkak Yazdı:

programý doðru dürst atarmýsýnýz kurulum dosyasýný atacaksýnýz. pogramýn kurulduðu klasörü atmayýn bir iþe yaramýyor 

Baþka bir emriniz varmýydý ?

Program sorunsuz bir þekilde çalýþmaktadýr ve kurulum gerektirmez

Programý çalýþtýrmak için indirmiþ olduðunuz dosyanýn içindeki  FlowProgramming.exe dosyasýný çalýþtýrmanýz yeterlidir
Yukarı Dön
simdigeldim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı simdigeldim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-04-2010 Saat 15:26
teþekkürler

Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-05-2010 Saat 22:10
Bazý üyeler  þifre nedir diye soruyor
 Þifre : www.bilgineferi.com   dur  ilk mesajdada yazmaktadýr
Yukarı Dön
kotukedi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kotukedi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-05-2010 Saat 21:43
Video linki yok arkadaþlar eklerseniz sevinirim
Teþekkürler
Yukarı Dön
makelonur Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı makelonur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05-07-2010 Saat 10:56
rar her turlu hata verýyor :(
Yukarı Dön
S3Z3R Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05-07-2010 Saat 22:47
Orjinalini yazan: makelonur makelonur Yazdı:

rar her turlu hata verýyor :(
Her hangi bir sorun yoktur.Konu incelenmiþtir bir sorun yoktur.
Yukarı Dön
kluivert10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kluivert10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-10-2010 Saat 14:12
paylaþým için saðolun teþekkür ederim
Yukarı Dön
papri Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı papri Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-10-2010 Saat 19:05
bu ne ya bi þifreyi bulmak için tüm sayfayý dolaþtým yok yok yok ya ben malým ya bu site berbat...
Yukarı Dön
kral Açılır Kutu Gör
Administrator
Administrator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-10-2010 Saat 00:59
Orjinalini yazan: papri papri Yazdı:

bu ne ya bi þifreyi bulmak için tüm sayfayý dolaþtým yok yok yok ya ben malým ya bu site berbat...

Yorumsuz  :)

Yine cevap yazayým

Gözleriniz pek iyi görmüyor herhalde  Rar þifresi: dan sonra yazýlan  arayýpta bulamadýðýnýz þifre demektir  ilk sayfada  defalarca yazýlmýþ

Düzenleyen kral - 20-10-2010 Saat 01:00
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaþtýracaktýr.
Yukarı Dön
papri Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı papri Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-10-2010 Saat 03:34
sonradan öyle düþündüm onuda denedim ama hala yanlýþ diyo :S bu arada miyopumda ve birazda b konularda beceriksiz e artýk bi zahmet yardýmcý olursanýz sevinirim :D

birde ben avast antivirüs programý kullanýyorum sürekli virüs buluyo dosyada iþlem yapma desem de atýyo karantinaya geri alsam da çalýþtýrmýyo kaldýrdým baþka bi sürümünü yükledim aynýsý oldu napcam ben ya ayyyy deli oldum ne cahilmiþim ben :D

Edit:Mesajlar Birleþtirildi

Düzenleyen kral - 20-10-2010 Saat 09:53
Yukarı Dön
kral Açılır Kutu Gör
Administrator
Administrator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-10-2010 Saat 09:52
Az önce ilk sayfada bulunan FlowChart Visual Programming Language 3.01 Türkçe   ve portable  ý  indirip denedim Kaspersky internet security 2011 de herhangi bir virüs uyarýsý  problemi vermemektedir... 

Sorun kullanmýþ olduðunuz antivirüs yazýlýmý ile alakalýdýr. Güvenilir listesine eklemenizi veya anti virüs yazýlýmýnýzý deðiþtirmenizi tavsiye ederim.

Not: iki mesajý ard arda yazmak yerine düzenle butonunu kullanýnýz. Mesajlarýnýz birleþtirilmiþtir.
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaþtýracaktýr.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.231 Saniyede Yüklendi.