Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Haberler > Magazin Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - İddiayı kaybetti boğazdan denize atlayacak !!!!!
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

İddiayı kaybetti boğazdan denize atlayacak !!!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Moderator
Moderator

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Fırtına Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İddiayı kaybetti boğazdan denize atlayacak !!!!!
    Gönderim Zamanı: 30-01-2009 Saat 16:57

Geçen günlerde doğum yapan Pınar Altuğ, dün kaldığı hastaneden taburcu oldu. Anne olduktan sonra ilk kez konuşan Altuğ eşi Yağmur Atacan ile birlikte basın açıklaması yaptı. Anneliğin muhteşem bir duygu olduğunu ifade eden güzel sunucu " Aslında ben çok güzel bir doğum yaşadım, normal doğum yaptım, en çok arzuladığım şeydi bu. Doktoruma çok teşekkür ediyorum. Elbetteki kolay birşey değil normal doğum yapmak ama biz böyle karar verdik. Çünkü kızımızı kucağımıza aldığımız an dünyanın en güzel şeyiydi bizim için. Bir daha doğum yapsam yine normal yaparım" dedi. Sağlığıklı ve dinç görünen çiçeği burnunda anne Pınar Altuğ'un yanı sıra Yağmur Atacan'ın bitkin olduğu dikkatlerden kaçmadı. Atacan "Günlerdir uyumuyoruz ve üzerine bir de üşüttünce dün gece soluğu acilde aldım" dedi. Su bebeğin doğum tarihini yanlış tahmin ettiği için kaybettiği denize girme iddiasını, iyileşince boğazdan denize atlayarak gerçekleştireceğini söyledi. Pınar Altuğ ise bebeğinin doğum tarihi hakkında, 10 yıl önce aynı tarihte annemi kaybettim ve o yüzden bu tarihte doğum yapmayı çok istiyordum. Kızımda annneannesini çok seviyormuşki beni dinleyip, 27 Ocak'da dünyaya geldi" dedi. Pınar Altuğ eşini doğuma girmesi için nasıl ikna ettiğini ise şöyle açıkladı; "İkna etmek diye birşey yok bizim ilişkimizde, birlikte aldığımız bir karardı bu. Biz herşeyi beraber yapmaktan zevk alan bir çiftiz. Kızımıza da birlikte bakıyoruz, ben gazını çıkarıyorum, Yağmur uyutuyor" dedi.

Bir deli rüzğar olurum alırım seni burdan kaybolurum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.141 Saniyede Yüklendi.