Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum > Forumlarla Ýlgili Duyurular/Sorularýnýz/Sorunlarýnýz
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - yönetim okusun!!!!!!!
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

yönetim okusun!!!!!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hemþirerose Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: yönetim okusun!!!!!!!
    Gönderim Zamanı: 16-11-2008 Saat 16:37
http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=5561
casper adlý üyeniz herkeze alakasýz konularda eksi veriyor attýðým mesajlarda hiç bir aykýrý biþey olmamasýna raðmen beni banladýnýz.lütfen gereðinin yapýlmasýný rica ediyorum.yukarýdaki adresteki atýlan bir konuya teþekkür ettim.alakasýz yere eksi verdi.ve bunu sürekli yapýyor.lütfen gereðinin yapýlmasýný talep ediyorum.yönetime duyrulur...
Yukarı Dön
kral Açılır Kutu Gör
Administrator
Administrator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-11-2008 Saat 17:08
Kasýtlý olarak  -  vermek   yasaktýr.
Konu hakkýnda gerekli incelemeler yapýldýktansonra Casper hakkýnda gereken neyse  yapýlacaktýr.

Bilgineferi forum'una tekrar hoþ geldiniz

iyi forumlar                       

Düzenleyen kral - 16-11-2008 Saat 17:42
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaþtýracaktýr.
Yukarı Dön
S3Z3R Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-11-2008 Saat 20:49
Gerekli Ýnceleme Yapýlacak Ve En Kýsa Zamanda Bilgilencirileceksiniz...

Yukarı Dön
Fýrtýna Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Fýrtýna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-11-2008 Saat 21:55

Flash Haber 10.Sýnýf Biliþim Teknolojileri
Yazýlý Sorularý Burda
Show%20MessageGüzel paylaþým teþekkürler.... ... DEVAMI...CASPER-5

11/15/2008 9:49:20 PM

Yönetime sesleniyorum CASPER adlý üyeniz teþekkür ettiðim konuya alakasýz yere eksi veriyor ve bunu diðer üyelerimize de ayný þekilde yapýyor.Üstelik yapmýþ olduðum teþekkürde hiç bir forum ve bölüm kurallarýna aykýrý bir söz bulunmamaktadýr.Gereðinin yapýlmasýný talep ediyorum.Yönetim kuruluna duyrulur...Lütfen gereðini yapýnýz...

Bir deli rüzðar olurum alýrým seni burdan kaybolurum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.160 Saniyede Yüklendi.