Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Yaşama Dair > Elektronik Kitap & E-Book
  New Posts New Posts RSS Feed - Dreamweaver 8 E-Book Türkçe (608 Sayfa)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat


Dreamweaver 8 E-Book Türkçe (608 Sayfa)

 Post Reply Post Reply
Author
Message
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
Avatar
İnventor

Joined: 18-01-2008
Status: Offline
Points: 3332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dreamweaver 8 E-Book Türkçe (608 Sayfa)
    Posted: 17-09-2008 at 22:16
 
 
 
Macromedia Dreamweaver 8, Web sitelerinin oluşturulmasını, yönetilmesini, bakımının ve devamlılığını sağlanmasını mümkün kılmak için güçlü görsel tasarım araçlarıyla metin tabanlı HTML düzenleme özelliklerini bir araya getirmiştir. Yazılım, acemi kullanıcıların Web sayfaları oluşturmak için gereken araçlara kolayca ulaşmasını sağlarken, elle kod yaz-maya alışkın deneyimli kullanıcılara da gerektiğinde doğrudan kodla çalışma imkânı sağlar. Bu esnek program, gelişmiş teknikleri erişilebilir ve kolay kullanılır hale getirir. Güçlü tasarım, kod ve etkileşim özelliklerinin bir arada sunulması hem acemiler, hem de deneyimli kullanıcılar için sayısız fayda sağlar.

Bu kitabın temel amacı, size Dreamweaver geliştirme ortamını tanıtmak ve Web sayfalarının hazırlanması ve tasarımı için gereken becerileri kazandırmaktır. Elinizdeki bu kitap, Dreamweaver konusunda hiç tecrübesi olmayan acemi kullanıcılara ve programı az da olsa tanıyan orta düzeydeki kullanıcılara yöneliktir. Bu yüzden veritabanları, sunucu davranışları ve çeşitli Web uygulamalarının kullanımıyla dinamik Web siteleri oluşturma ve ileri düzey uygulamalar geliştirme konuları bu kitabın kapsamı dışında bırakılmıştır.

Elinizdeki bu kitap; Web tasarımcıları, Web geliştiricileri ve Web sayfası oluşturma konusuyla ilgilenen diğer insanlar düşünülerek hazırlanmıştır. Bu kitabı okurken içinde bulunacağınız eğitim sürecinde Dreamweaver’a yeni başladığınız kabul edilmekle birlikte Macintosh’taki ya da PC’deki temel işlemlere (menü öğelerini seçme, dosya açma, kaydetme vs) aşina olduğunuz varsayılmaktadır.

Bu kitapta, her derste konular farklı projeler halinde sunularak Dreamweaver 8′in ana özellikleri ve araçları anlatılmakta, ayrıca Web sitesi oluşturmayla ilgili becerilerinizi geliştirme konusunda yol gösterilmektedir. Toplam 17 dersten oluşan bu kursun tamamlanması yaklaşık 24-28 saat sürecektir. Bu eğitim kitabı, her derste ilerlerken becerilerinizi aşamalı olarak geliştirmenizde size yardımcı olacak şekilde geliştirilmiştir. Kitabı tamamladığınızda Dreamweaver konusunda gerçekten yetkin bir duruma geleceksiniz.

Kitapla birlikte verilen CD’de her bir dersi tamamlamak için gerekli tüm dosyalar bulunmaktadır. Her derse ait dosyalar, ilgili dersin numarasıyla adlandırılmış ayrı birer klasörde bulunmaktadır. Bu kitaptaki dersler okuru gerçek etkileşimli uy-gulamalar hazırlamak için adım adım hazırlıyor. CD-ROM’da dersler sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm dosyalar mevcut. Ayrıca kendi sonuçlarınızı karşılaştırabileceğiniz örnek dosyalar da CD-ROM ile birlikte okura sunuluyor.

Macromedia’nın Kaynağından Eğitim serisi, Macromedia ile işbirliği yapılarak geliştirilmekte ve ürün destek ekipleri tarafından incelenmektedir. Kaynağından Eğitim serisinde yer alan kitaplar, her bir programın temel konuları hakkında sağlam bir altyapı oluşturmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Basit uygulamalarla elde edilen bu özellik, aktif öğrenimi tercih eden kullanıcılar için idealdir.

Dreamweaver’ta ustalaşmanın ve harika Web siteleri geliştirmenin yolu, Macromedia’nın resmi eğitim kılavuzu olan bu kitaptan geçiyor!

 
Download
Back to Top
S3Z3R View Drop Down
Moderator
Moderator
Avatar

Joined: 31-03-2007
Status: Offline
Points: 822
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote S3Z3R Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18-09-2008 at 09:08

Güzel Bir e-book teşekkürler

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.