Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Geyik Muhabbet Ve Komedi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - oruçlu ayı
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

oruçlu ayı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge
Otomobil & Modifiye Modu

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı emre_61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: oruçlu ayı
    Gönderim Zamanı: 01-03-2007 Saat 22:21
 Birgün adamın biri ormanda avlanmak icin çıkmış yola bir tane ayıyı gözüne kestirmiş, ayıda tam ayı boylu poslu tam derisi para eden cinslerden adam demişki bunu asla kaçırmamam lazım bu ayı kesinlikle benim olmalı, başlamış ayıyı takip etmeye bir ateş etmiş olmamış iki etmiş yine olmamış , adam mermi değiştirirken ayı adamı kovalamaya başlamış, adam o can haliyle kendini kurtarmak için koşmaya başlamış tabi orman oldugu için ayağı takılmış ve düşmüş ayıda adamın üstüne atlamış.
Adam yıllardır inanmadıgı Allah'a bir dua edeyim bu zamana kadar bana yardım etmedi zaten inanmıyordumda belki şimdi inanırsam sorun kalmaz ve beni kurtarır demiş ve "Allahım beni bu durumdan kurtar , eğer kurtarmayacaksan bile bari ayıyı müslüman yap o zaman belki ayı insafa gelirde beni bırakır" demiş.o an gökyüzünde bir ısık belirmiş ve adamın yanına dogru inmiş demişki isteklerin kabul oldu ayı şu andan itibaren müslüman olmuştur demiş ve ışık kaybolmuş. artık bütün gözler ayının üstündeymiş ve
Ayı: Allahım verdigin nimetlere hamdolsun bugunde orucumu acmak icin beni nimetsiz bırakmadın.
Yukarı Dön
AJAN Açılır Kutu Gör
Super Moderator
Super Moderator
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı AJAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-03-2007 Saat 23:57

hahaha çok komik olmuş valla ayılar bile oruç tutuyo yani!!!!!Smile

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.