Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Haberler > Magazin Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Kenan Işık'a olan benzerliğiyle şaşırtıyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Kenan Işık'a olan benzerliğiyle şaşırtıyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kenan Işık'a olan benzerliğiyle şaşırtıyor
    Gönderim Zamanı: 13-11-2006 Saat 16:44

MALATYA (İHA) - Ünlü tiyatrocu Kenan Işık'a benzerliğiyle dikkat çeken Malatyalı Mehmet Fırat, "Kenan Işık olmadığımı ispatlamak için bazen nüfus cüzdanımı çıkartıp gösteriyorum" dedi.

Malatya'da emlak ve inşaat işleriyle uğraşan ve yine Malatyalı olan ünlü tiyatro sanatçısı Kenan Işık'a benzerliğiyle dikkat çeken Mehmet Fırat, "Beni Kenan Işık'a çok benzeten oluyor. Sokakta gezerken, 'Hemşehrim hoş geldin' diyerek ilgi gösteriyorlar" dedi.

Kenan Işık'ın akrabalarının da zaman zaman kendisini gerçek Kenan Işık'tan ayırt edemediğini söyleyen Fırat, "Bir törende bulunuyordum. Orada Kenan Işık'ın yeğeni de varmış. Yanıma gelerek, 'Dayı hoş geldin' dedi. Bir defada Yeşilyurt İlçesi'ndeki kiraz şenlikleri nedeniyle Ata Park'a gitmiştik. Orada bulunan emniyet mensupları beni Kenan Işık olarak karşılayıp ilgilendiler. Sonrada Kenan Işık diye tekrar yolcu ettiler" diye konuştu.

Nüfus cüzdanını göstererek Kenan Işık olmadığını ispatlamak zorunda kaldığını ifade eden Fırat, "Özellikle Kenan Işık'ın yarışma programını sunmaya başlamasından sonra çok zorlandım. Sokakta gezemez oldum" dedi.

Kenan Işık ile bir kez karşılaştığını anlatan Mehmet Fırat, Kenan Işık'ın kendisine "Bu kadar da benzerlik olmaz" diyerek sarıldığını belirtti.
Yukarı Dön
Ayhancan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Ayhancan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-11-2006 Saat 19:16

güzel haber ama azıcık benziyo çok değik kırışık var beyaz sakallı

Yukarı Dön
eren_tufekci Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı eren_tufekci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-09-2007 Saat 21:06
 ewet baya benzıyo aslında
Yukarı Dön
yks Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı yks Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-10-2007 Saat 02:53
 Gerçektende benziyor :D
Yukarı Dön
AJAN Açılır Kutu Gör
Super Moderator
Super Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı AJAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-10-2007 Saat 02:54
 evet bencede çok benziyor

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.158 Saniyede Yüklendi.