Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Yaşama Dair > Eğitim Dünyası > İngilizce
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

İngilizce Öğrenme Kılavuzu 1.0

Post Reply Post Reply
Author
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hawk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: İngilizce Öğrenme Kılavuzu 1.0
    Posted: 17-10-2006 at 23:01
 İşyerinizde Kolay İngilizce başlıklı çalışmanın eksiklerini tamamlamak için geliştirilmiş bir çalışmadır.

Çalışmada İngilizcenin zamanlarla (tense) ilgili konularına ağırlık verilmiştir. Tüm zamanlarla ilgili cümle kalıpları, örnek cümleler mevcuttur. Sık kullanılan 74 fiilin her birinin en az bir defa kullanıldığı 4 temel zamandaki yüzlerce örnek cümlelerle tercüme alıştırmaları yapılmasına imkân sağlanmıştır. Günlük konuşmada kullanılan cümleler için özel bir bölüm eklenmiştir.

İngilizce öğrenenlerin sık yaptıkları hatalar konusunda bilgi verilmiştir. Tanımlayıcılar, isimler, Sıfatlar, zarflar, emir cümlesi, yan cümle gibi başlıklar altında açıklamalara yer verilmiştir.

İngilizce öğrenenlerin haberleşmelerine aracı olmak amacıyla İLAN sayfası eklenmiştir..

Back to Top
AJAN View Drop Down
Super Moderator
Super Moderator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AJAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17-09-2007 at 01:12
 emeğine sağlık bu herkesin işine yarar inşallah

Back to Top
alisaribas2007 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alisaribas2007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16-08-2008 at 20:52
Eline saglık kardeş. Ben indirdim. Baktım inceledim. Guzel. İlgilenenlere, ihtiyacı olanlara yararlı olacagına inanıyorum. Teşekkurler.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.422 seconds.